Hlavné menu
Produkty v košíku

Ostatné fitnes náradie

Tu vám ponúkame aj ďalšie fitness náradie, ktoré vám môže pomôcť dosiahnuť vaše individuálne ciele. Medzi týmito produktami nájdete napríklad cvičebné hula hoopy, rôzne druhy švihadiel, či popruhy na ťahanie bremien. Všetky... Pokračovať
Trenažér na posilňovanie zápästia a predlaktia JT-16 Je veľmi praktický a skvele padne do ruky. Opierky zápästia a predlaktia sú navyše obalené mäkkou gumou, vďaka ktorej sa skvele držia. Pomáha budovať pekné a silné svaly predlaktia. Dokáže zmierniť svalovú únavu a zvýšiť vitalitu a ľahké cvičenie ..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€
Lano na precvičovanie tricepsov Rozšírenie pre precvičovanie tricepsov je skvelý rozširujúci posilňovací doplnok, ktorý umožňuje novú metódu precvičenia tricepsov. Lano je na oboch koncoch vybavené veľkými gumovými koncovkami slúžiacimi ako dorazy pre ruky počas cvičenia. Tieto koncovky sú pripe..
13,20€
Cena bez DPH:11,00€
Masážny hula hoop so závažím, čierny Hula hoop je dokonalým riešením pre ľudí, ktorí chcú schudnúť a starať sa o svoje zdravie. Toto špeciálne navrhnuté zariadenie, ktoré má dodatočnú záťaž, núti svaly brucha, chrbta a zadku napínať, čo zvyšuje efektivitu cvičenia a umožňuje rýchlejšie dosahovať..
53,80€
Cena bez DPH:44,83€
Obojručný úchop na kladku GYM-3 Tento dvojitý grip je perfektným nástrojom pre tréning hornej a dolnej kladky. Použite ho na precvičenie rôznych svalových skupín a dosiahnutie efektívneho a komplexného tréningu. Rukoväť je vyrobená z chrómovej ocele a je pevná a odolná. Umožní vám vykonávať cvičenia..
16,10€
Cena bez DPH:13,42€
Pogumovaný veslovací obojručný úchop GYM-4 Dvojitá rukoväť je všestranná pomôcka pre tréning na hornej a dolnej kladke. Môžete precvičiť rôzne svalové skupiny a dosiahnete vynikajúce výsledky. Jeho pevná konštrukcia vám poskytne spokojnosť pri každom tréningu. Použite ho a presvedčte sa sami o jeho ..
17,80€
Cena bez DPH:14,83€
Fitness švihadlo s nastaviteľným oceľovým ložiskom, modré Tréningové švihadlo vám pomôže zdokonaliť postavu, znížiť telesný tuk a zvýšiť kondíciu a vytrvalosť. Vďaka svojej konštrukcii sa počas skákania neprekrúca a nepreplieta. Rúčky sú vyrobené z pevného plastu. Švihadlo je vhodné pri redukc..
2,30€
Cena bez DPH:1,92€
Rozširujúce segmenty pre Hula Hoop obruč v počte 5 ks Je vaša obruč Hula Hoop príliš úzka? Nič nie je stratené! Kúpte si správne množstvo rozširujúcich segmentov, pripojte ho k svojmu hula hoopu a užite si efektívne cvičenie. Segmenty majú na pružinách masážne jazýčky. Pracujú ako masér. Dok..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
Rotačný disk na cvičenie s posilovačom rúk, pre cvičenie a chudnutie Rotačný disk s posilovačom rúk je zariadenie novej generácie určené pre precvičenie takmer celého tela - pozrite film vyššie. Pre zlepšenie Vašej postavy a kondície stačí pocvičiť 10-15 minút denne (napr.5 minút ráno, 5 minút veče..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Nastaviteľné fitness švihadlo 280 cm, ružové #obr1 Švihadlo je ideálne na aeróbne, rýchlostné a vytrvalostné cvičenia. Vďaka nemu urýchlite spaľovanie tukového tkaniva a zlepšíte kondíciu a výdrž tela. Švihadlo sa dá nastaviť a prispôsobiť výške aj veku. Môžu ho používať dospelí aj deti. #obr2 Rukov..
1,70€
Cena bez DPH:1,42€
Kožené boxerské švihadlo s ložiskami 275 cm Kvalitné kožené švihadlo je skvelým doplnkom tréningu. Vďaka cvičeniam s ním sa zlepšuje motorická koordinácia, kondícia, vytrvalosť, rovnováha a navyše podporuje spaľovanie tukov. Rukoväte sú potiahnuté mäkkou špongiou pre plné pohodlie pri používa..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Súprava na masáž a akupresúru spúšťacích bodov Použitie: Súprava je určená na masáž spúšťacích bodov, čím pomáha zmierniť bolesti a uvoľniť napäté svaly. Možnosť aplikácie na rôzne časti tela pomocou rôzne tvarovaných kužeľov. Vhodná pre použitie doma, v práci, či v posilňovni. Výhody: Šetrné..
27,10€
Cena bez DPH:22,58€
Madlo/rukoväť protismernej kladky GYM-2 Otočná zdvíhacia rukoväť/madlo vám zaručí tréning na najvyššej úrovni. Postarajte sa o svoje telo a objednajte si otočnú rukoväť už teraz! Posilnite svaly a dosiahnite vysnívanú postavu! Tento úchop bude nepostrádateľným nástrojom na precvičenie mnohých svalov..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€