Hlavné menu
Produkty v košíku

Ostatné fitnes náradie

Tu vám ponúkame aj ďalšie fitness náradie, ktoré vám môže pomôcť dosiahnuť vaše individuálne ciele. Medzi týmito produktami nájdete napríklad cvičebné hula hoopy, rôzne druhy švihadiel, či popruhy na ťahanie bremien. Všetky... Pokračovať
Aerobic Step revolučná 2-stupňová fitness platforma Aerobic Step predstavuje vrchol vo svete fitness pre tých, ktorí túžia po ideálnej postave, chcú sa zbaviť prebytočných kilogramov a vylepšiť svoju fyzickú kondíciu. Či už ste začiatočník alebo pokročilý, táto platforma ponúka všetko, čo potrebujet..
17,50€
Cena bez DPH:14,58€
Popruh na jogu Strap Yoga, 183cm x 3,8cm, modrý Popruh na jogu je nepostrádateľným doplnkom pre vaše cvičenie jogy. Tento vysokokvalitný popruh bol navrhnutý tak, aby poskytoval maximálne pohodlie a podporu počas každého cvičenia. Vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov a správnym rozmerom je ide..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
Fitness sada – 1 x podložka na jogu, 1 x popruh, 2 x bloky Rubber Blue Podložka na jogu je profesionálna podložka na jogu, navrhnutá tak, aby poskytovala používateľovi vynikajúce pohodlie a stabilitu počas cvičenia. Čierna podložka je vyrobená z vysokokvalitnej gumy a je nielen odolná a dlhotrvajúca..
115,90€
Cena bez DPH:96,58€
Fitness sada expander, švihadlo a masážna lopta AllInOne Fitness sada All in One, ktorá splní potreby všetkých milovníkov fyzickej aktivity. Bez ohľadu na úroveň vašej kondície obsahuje táto súprava produkty, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše tréningové ciele. EXPANDER - červený, odpor 2-4 kg: Odpo..
16,80€
Cena bez DPH:14,00€
Madlo/rukoväť protismernej kladky GYM-2 Otočná zdvíhacia rukoväť/madlo vám zaručí tréning na najvyššej úrovni. Postarajte sa o svoje telo a objednajte si otočnú rukoväť už teraz! Posilnite svaly a dosiahnite vysnívanú postavu! Tento úchop bude nepostrádateľným nástrojom na precvičenie mnohých svalov..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Madlo/rukoväť protismernej kladky GYM-1 Otočná zdvíhacia rukoväť/madlo vám zaručí tréning na najvyššej úrovni. Postarajte sa o svoje telo a objednajte si otočnú rukoväť už teraz! Posilnite svaly a dosiahnite vysnívanú postavu! Tento úchop bude nepostrádateľným nástrojom na precvičenie mnohých svalov..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Tréningová sada Eva, 1 senzomotorický vankúš, 1 valec Cvičebná sada so senzomotorickým vankúšom a valcom EVA - optimálna voľba pre zdravie a kondíciu. Tréningová sada je ideálnym riešením pre každého, kto sa stará o svoje telo a chce využívať výhody tréningu, rehabilitácie a každodenného uvoľňovania..
25,70€
Cena bez DPH:21,42€
Fitness švihadlo s nastaviteľným oceľovým ložiskom, modré Tréningové švihadlo vám pomôže zdokonaliť postavu, znížiť telesný tuk a zvýšiť kondíciu a vytrvalosť. Vďaka svojej konštrukcii sa počas skákania neprekrúca a nepreplieta. Rúčky sú vyrobené z pevného plastu. Švihadlo je vhodné pri redukc..
2,30€
Cena bez DPH:1,92€
Rotačný disk s posilňovačom rúk Twister Body, modrý Rotačný disk s posilňovačom rúk Twister Body, modrý
Top
Rotačný disk na cvičenie s posilovačom rúk, pre cvičenie a chudnutie Rotačný disk s posilovačom rúk je zariadenie novej generácie určené pre precvičenie takmer celého tela - pozrite film vyššie. Pre zlepšenie Vašej postavy a kondície stačí pocvičiť 10-15 minút denne (napr.5 minút ráno, 5 minút veče..
9,20€
Cena bez DPH:7,67€
Masážna loptička Cork Ball, 8 cm Ponorte sa do sveta blaženej relaxácie s korkovou loptou. Táto jedinečná korková loptička s priemerom 8 cm je nepostrádateľnou pomôckou, ktorá poskytne účinnú masáž svalov a fascií a pomôže uvoľniť spúšťacie body. Jej používaním môžete zažiť úľavu od každodenného nap..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Popruhy na ťahanie bremien fitness Bežecký tréningový odporový pás zlepšuje rýchlosť a silu. Popruh a pracka sú vyrobené z kvalitného a odolného nylonu, možno ich používať na intenzívny tréning mnoho rokov. Budujte silu a rýchlosť, bežte rýchlejšie, skáčte vyššie a kopajte tvrdšie pomocou tréning..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Rozširujúce segmenty pre Hula Hoop obruč v počte 5 ks Je vaša obruč Hula Hoop príliš úzka? Nič nie je stratené! Kúpte si správne množstvo rozširujúcich segmentov, pripojte ho k svojmu hula hoopu a užite si efektívne cvičenie. Segmenty majú na pružinách masážne jazýčky. Pracujú ako masér. Dok..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€