Hlavné menu
Produkty v košíku

Magnetoterapia

Magnetoterapia - na ceste k regenerácii a obnoveniu zdravia prostredníctvom silnej sily prírody - magnetického poľa.

Naše výrobky pre magnetoterapiu sú navrhnuté na poskytnutie efektívnej a bezbolestnej liečby, ktorá podporuje rýchle hojenie a zmierňuje bolesti.

Magnetoterapia je uznávaná v alternatívnej medicíne ako účinný nástroj na zlepšenie kvality života.

Umožnite sile prírody, aby podporila vaše zdravie a pohodu. Začnite svoju cestu k zdraviu s nami a preskúmajte silu magnetoterapie.

Magnetický náramok Magnetický náramok
Top
Magnetický náramok zlatý - Juwelier-Edition, unisex Chcete Vášmu blízkemu darovať niečo špeciálne a zároveň liečivé? Magnetický náramok je to pravé! Magnetický náramok je krásny a liečivý šperk, ktorý ulahodí najmä ženám. Magnety majú pozitívny priaznivý vplyv, ktorý má v obľube čoraz viac ľudí. ..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Veľká elegantná taška na magnetoterapiu, vhodná pre celotelové matrace a podložky OMI Pohodlná a elegantná taška z koženky. Vhodné a kompatibilné s celotelovými matracmi OMI. Má vnútorné vrecká na ovládač a napájací adaptér. Vhodné na uskladnenie, prípadný prevoz. Chráni pred poškodením.  Farba béžo..
139,00€
Cena bez DPH:115,83€
Celotelový matrac + magnetický kruh + magnetická podložka + 2 x knižka ako používať magnetoterapiu ZADARMO ! Svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok krvi. Prístroj je certifikovaný. Tento celotelový matrac - OMI je jeden z najnovších a najvyspelejších pulzujúcich..
429,00€
Cena bez DPH:357,50€
Pulzná magnetoterapia - celotelový matrac + mini pad + 1 x knižka ako používať magnetoterapiu ZADARMO ! Svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok krvi. Prístroj je certifikovaný. Tento celotelový matrac - OMI je jeden z najnovších a najvyspelejších pulzujúcich elek..
299,00€
Cena bez DPH:249,17€
Pulzná magnetoterapia - kniha o použití magnetickej liečbe. Balenie obsahuje: Podrobný popis aplikácie o magnetoterapii...
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Pulzná magnetoterapia - lokálny magnetoterapeutický prístroj - medailon Medailon Omi je výnimočný produkt, ktorý podporuje mikrocirkuláciu, metabolizmus a urýchľuje proces samoregenerácie. Naše zariadenie vám zlepší zdravie a kvalitu života! Hlavnou prednosťou je lokálne použitie, čiže môžete ..
69,00€
Cena bez DPH:57,50€
Magnetická podložka na liečbu a stimuláciu organizmu pomocou pulzného magnetického poľa nízkej frekvencie + knižka ako používať magnetoterapiu ZADARMO ! Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti, uvoľňujúce svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok krvi...
84,90€
Cena bez DPH:70,75€
Celotelový matrac + magnetický kruh + 2 x knižka ako používať magnetoterapiu ZADARMO ! Celotelový matrac svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok krvi. Prístroj je certifikovaný. Tento celotelový matrac - OMI je jeden z najnovších a najvyspelejších pulzujúcich ele..
389,00€
Cena bez DPH:324,17€
Celotelový matrac prístroj určený na liečbu a stimuláciu organizmu pomocou pulzného magnetického poľa nízkej frekvencie + knižka ako používať magnetoterapiu ZADARMO ! Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti, uvoľňujúce svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce pr..
239,00€
Cena bez DPH:199,17€
Pulzná magnetoterapia - magnetoterapeutický prístroj - podložka MiniMat, 60 x 40 cm Pulzná magnetoterapia - magnetoterapeutický prístroj - podložka MiniMat, 60 x 40 cm
Top
Pulzná magnetoterapia - magnetoterapeutický prístroj - mini pad - prístroj určený na liečbu a stimuláciu organizmu pomocou pulzného magnetického poľa nízkej frekvencie + knižka ako používať magnetoterapiu ZADARMO ! Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti, uvoľňujúce svalové kŕče, ho..
139,00€
Cena bez DPH:115,83€
Magnetický kruh prístroj na liečbu a stimuláciu organizmu pomocou pulzného magnetického poľa nízkej frekvencie + knižka ako používať magnetoterapiu ZADARMO ! Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti, uvoľňujúce svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok ..
169,00€
Cena bez DPH:140,83€
Pulzná magnetoterapia - maska na tvár + knižka ako používať magnetoterapiu ZADARMO ! Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti, uvoľňujúce svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok krvi. Prístroj je certifikovaný prístroj triedy IIa. Nespornou výhodou..
89,00€
Cena bez DPH:74,17€