Hlavné menu
Produkty v košíku

Magnetoterapia

Je terapeutická metóda využívajúca magnetické pole na liečbu rôznych zdravotných problémov. Používa sa na zmiernenie bolesti, zlepšenie krvného obehu, zrýchlenie hojenia rán a úľavu od zápalových stavov. Princípom magnetoterapie... Pokračovať
Beyond - celotelová podložka OMI, pokročilá pulzná magnetoterapia PEMF API, 165cm x 65cm + kniha OMI PowerBand PEMF Beyond je pokročilé pulzné elektromagnetické zariadenie (PEMF), ktoré je navrhnuté na cieľovú liečbu špecifických častí tela. To je realizované prostredníctvom vysoko kvalitného sklada..
642,00€
Cena bez DPH:535,00€
Pulzná magnetoterapia - kniha o použití magnetickej liečbe. Balenie obsahuje: Podrobný popis aplikácie o magnetoterapii...
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Veľká elegantná taška na magnetoterapiu, vhodná pre celotelové matrace a podložky OMI Pohodlná a elegantná taška z koženky. Vhodné a kompatibilné s celotelovými matracmi OMI. Má vnútorné vrecká na ovládač a napájací adaptér. Vhodné na uskladnenie, prípadný prevoz. Chráni pred poškodením.  Farba: bie..
139,00€
Cena bez DPH:115,83€
Pulzná magnetoterapia - maska na tvár + kniha  Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti, uvoľňujúce svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok krvi. Prístroj je certifikovaný prístroj triedy IIa. Nespornou výhodou je, že je absolútne mobilný a použiteľný pr..
79,00€
Cena bez DPH:65,83€
Celotelový matrac prístroj určený na liečbu a stimuláciu organizmu pomocou pulzného magnetického poľa nízkej frekvencie + kniha Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti, uvoľňujúce svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok krvi. Prístroj je certifikovaný. ..
239,00€
Cena bez DPH:199,17€
Medallion - lokálny magnetoterapeutický prístroj je výnimočný produkt, ktorý podporuje mikrocirkuláciu, metabolizmus a urýchľuje proces samoregenerácie + kniha Naše zariadenie vám zlepší zdravie a kvalitu života! Hlavnou prednosťou je lokálne použitie, čiže môžete ho použiť na presne určené miesto, ..
69,00€
Cena bez DPH:57,50€
Minimat - magnetoterapeutický prístroj na stoličku podložka, 60 x 40 cm + kniha Minimat - magnetoterapeutický prístroj na stoličku podložka, 60 x 40 cm + kniha
Top
Pulzná magnetoterapia - magnetoterapeutický prístroj - MiniMad - prístroj určený na liečbu a stimuláciu organizmu + kniha Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti, uvoľňujúce svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok krvi. Prístroj je certifikovaný. Táto p..
139,00€
Cena bez DPH:115,83€
Náhradna cievka k elektrolytický vodný kúpeľu  HydroSana Využite  ponuku kvalitného a cenovo bezkonkurenčného produktu .Komplet príslušenstvo,tri cievky,morská soľ a podrobný sk návod. Moderný prístroj  pri ktorom nie je potrebné používať žiadne náramky ani iné komplikácie aby prebehla elekrolýza. V..
11,40€
Cena bez DPH:9,50€
Náhradna cievka k elektrolytický vodný kúpeľu  HydroSana Využite  ponuku kvalitného a cenovo bezkonkurenčného produktu .Komplet príslušenstvo,tri cievky,morská soľ a podrobný sk návod. Moderný prístroj  pri ktorom nie je potrebné používať žiadne náramky ani iné komplikácie aby prebehla elekrolýza. V..
25,00€
Cena bez DPH:20,83€
Prístroje pulznej magnetoterapie 1 - magnetický pás OMI + celotelová podložka OMI + kniha Účinky magnetoterapie spočívajú v pôsobení umelého magnetického poľa určitých parametrov na ľudský organizmus. V medicíne je nápomocné najmä nízkofrekvenčné pulzné magnetické pole. Rehabilitácia magnetoterapiou..
1 099,00€
Cena bez DPH:915,83€
Celotelový matrac + magnetický kruh + 2 x knižka ako používať magnetoterapiu ZADARMO ! Celotelový matrac svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok krvi. Prístroj je certifikovaný. Tento celotelový matrac - OMI je jeden z najnovších a najvyspelejších pulzujúcich ele..
389,00€
Cena bez DPH:324,17€