Hlavné menu
Produkty v košíku

Kempingové vybavenie

Výlety po horách a pobyt v prírode, rovnako ako kemping v zahraničí, neodmysliteľne patria k slovenskej kultúre. Tu nájdete všetko potrebné na outdoor a kemping, vybavenie ako stany batohy alebo kempingové sprchy.
Armádne magnéziové kresadlo Magnéziový podpaľovač - kresadlo je nástroj, vďaka ktorému zapálite oheň za každých podmienok! Použitie horčíkovej tyčinky vám umožní vytvoriť iskru s teplotou až 3000 stupňov Celzia! Uľahčuje zapaľovanie ohňa aj za dažďa a ťažkých poveternostných podmienok! Použiti..
1,20€
Cena bez DPH:1,00€
Cestovná turistická sada príborov s puzdrom 3 ks Sada 3 príborov (nôž, vidlička a lyžica) s praktickým úložným puzdrom. Sú veľmi ľahké a odolné, možno ich pokojne umývať v umývačke riadu. Sú vyrobené z ekologického a biologicky odbúrateľného materiálu (bezpečného pre životné prostredie). Vďaka sv..
1,80€
Cena bez DPH:1,50€
Karambit vreckový nôž 16 cm, čierny Karambit je malý nôž so zakrivenou čepeľou a rukoväťou zakončenou krúžkom. Ako prví ho použili obyvatelia Minangkabau žijúci na západnej Sumatre a tvar noža mal byť inšpirovaný pazúrmi veľkých mačiek. Vďaka efektívnosti a jednoduchosti používania noža vzniklo m..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Kempingová kuchynská sada na varenie pre dve osoby Prenosné kuchynské náradie je sada, ktorú možno použiť prakticky kdekoľvek. Je ideálna pre kempovanie. Sada je určená pre 2 osoby. Skladacie rukoväte umožňujú jednoduché prenášanie riadu. Obsahuje nepriľnavú vrstvu, ktorá zabezpečí chutné a doko..
41,60€
Cena bez DPH:34,67€
Kempingová skladacia stolička s termo brašňou hnedá Skladacia stolička je ideálna pri kempovaní, na piknik, na terasu alebo na záhradu. Stolička bola navrhnutá tak aby sa dala ľahko poskladať. Stolička má nosnosť až 220kg a zabezpečuje dokonalé pohodlie. Praktické vrecúško umožňuje ľahkú manipu..
15,40€
Cena bez DPH:12,83€
Kempingová solárna sprcha 20l Kempingová solárna sprcha 20L je ideálnym riešením všade, kde nemáte prístup k vode alebo elektrine. Je vyrobená z odolného plastu, voda je ohrievaná slnkom, je ľahká a zaberá málo miesta. Sprcha je vyrobená z odolného plastu. Vďaka čiernemu krytu dobre absorbuje sv..
8,50€
Cena bez DPH:7,08€
Kempingová solárna sprcha 40l Kempingová solárna sprcha 40L je ideálnym riešením všade, kde nemáte prístup k vode alebo elektrine. Je vyrobená z odolného plastu, voda je ohrievaná slnkom, je ľahká a zaberá málo miesta. Sprcha je vyrobená z odolného plastu. Vďaka čiernemu krytu dobre absorbuje sv..
12,40€
Cena bez DPH:10,33€
Kempingové kladivo na stanové kolíky Kempingové kladivo je dokonalým kempingovým doplnkom. Ľahko zrazí kolíky do zeme a tiež ich ľahko vytiahne. Kladivo má očko, pomocou ktorého sa dajú zo zeme ľahko vytiahnuť aj tesné kolíky a prízemné kotvy. Pogumovaná rukoväť kempingového kladiva dokonale padn..
15,20€
Cena bez DPH:12,67€
Kompletná sada turistického riadu Kompletná sada turistického riadu pozostávajúca až z 9 prvkov. Ideálne na kempovanie a výlety. Hrniec, panvica a naberačka majú zložené rukoväte, vďaka čomu sa dajú ľahko skladať a skladovať. Sú vyrobené z hliníka (hrnec, panvica a pokrievka), ktorý zaisťuje vyso..
20,80€
Cena bez DPH:17,33€
Kovový hrnček s karabínkou Praktický a pevný kovový turistický hrnček striebornej farby. Hrnček je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, s bezpečnostnou karabínou pre maximálnu bezpečnosť a s dvojitými stenami na ochranu obsahu pred stratou teploty. Ideálny spoločník na vaše výlety, b..
7,60€
Cena bez DPH:6,33€
AG189F Magnéziový podpaľovač – kresadlo Magnéziový podpaľovač - kresadlo je nástroj, vďaka ktorému zapálite oheň za každých podmienok! Použitie horčíkovej tyčinky vám umožní vytvoriť iskru s teplotou až 3000 stupňov Celzia! Uľahčuje zapaľovanie ohňa aj za dažďa a ťažkých poveternostných podmienok..
1,70€
Cena bez DPH:1,42€
Mini vreckový skladací nôž s klipom 15 cm Čepeľ noža je z nehrdzavejúcej ocele 440. Je to klasická nožová oceľ pre vynikajúcu tvrdosť, zachovanie ostria a odolnosť proti opotrebovaniu. Celková dĺžka noža je 15 cm a dĺžka čepele je 6 cm. Perfektný ostrý skladací nôž na prácu, kemping, turistiku..
2,80€
Cena bez DPH:2,33€