Hlavné menu
Produkty v košíku

Ostatné s klipsami, ozdobami

Elastické šnúrky do topánok s kovovou sponou, Laces, sivé Elastické šnúrky do topánok s kovovou sponou, Laces, sivé
Novinka
Elastické šnúrky do topánok s kovovou sponou, sivé Už viac žiadne ťažkosti s rozopínaním šnúrok alebo obavy, že si vaše dieťa ešte nevie zaviazať topánky. Naše elastické šnúrky do topánok s kovovou sponou sú skvelým riešením, ktoré zaručene ušetrí váš čas a pridá komfort do každodenného obliekania. ..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Koncovky na šnúrky do topánok, kovové Aglets Módne koncovky na šnúrky, ktoré dodajú vašim topánkam nový vzhľad. Dodajte svojim topánkam nový vzhľad Štýlové aglety - koncovky šnúrok - zlepšia vzhľad vašich topánok. Vďaka nim budú mať vaše topánky jedinečný štýl. Súprava agletiek sa hodí na akýkoľv..
5,10€
Cena bez DPH:4,25€
Elastické šnúrky bez vazania + unikátny módny doplnok pre každého Pozdvihnite estetiku a pohodlie vašej obuvi s našimi elastickými šnúrkami bez viazania. tento revolučný produkt je navrhnutý tak, aby zjednodušil každodenné nosenie obuvi, a je ideálny pre deti, starších ľudí, zdravotne postihnutých a..
5,50€
Cena bez DPH:4,58€
Elastické šnúrky s kovovými sponami: Revolúcia v obúvaní! Máte Problémy s Rozväzovaním Šnúrok alebo vaše Dieťa ešte Nezvláda Zaviazať si Topánky Samo? Naša Inovatívna Riešenie vám Ušetrí Čas a Zabezpečí Pohodlie každý Deň. Predstavujeme Elastické Šnúrky s Kovovými Sponami, Špičkový Produkt Navrhnut..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€
Šnúrky do topánok s čiernymi kovovými magnetickými sponami Shoelaces, čierne Vyberte si pohodlie a ušetrite čas! Elastické šnúrky do topánok, ktoré nevyžadujú zaväzovanie. Vybavené magnetickým zapínaním zaisťujú rýchle a pohodlné obúvanie topánok. Máte problémy s rozopínaním šnúrok na topánkach? Ale..
4,10€
Cena bez DPH:3,42€
Elastické šnúrky s kovovými sponami - premena pre Vaše topánkyMáte problém s rozväzovaním šnúrok, alebo si možno vaše dieťa ešte nevie zaviazať topánky? Nemusíte sa už viac trápiť. Naša inovatívna riešenia v podobe elastických šnúrok s kovovými sponami ponúkajú pohodlie, estetiku a úsporu času každý..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Elastické šnúrky s kovovými prackami - dokonalý spoločník pre každú obuv! Máte problém s rozväzovaním šnúrok alebo si vaše dieťa ešte nevie zaviazať topánky samé? Nechajte tieto starosti za sebou s našimi elastickými šnúrkami s kovovými prackami! Navrhnuté pre maximálne pohodlie a úsporu času, tieto..
5,00€
Cena bez DPH:4,17€
Elastické šnúrky do topánok s červenými magnetickými sponami Shoelaces, červené Vyberte si pohodlie a ušetrite čas! Elastické šnúrky do topánok, ktoré nevyžadujú zaväzovanie. Vybavené magnetickým zapínaním zaisťujú rýchle a pohodlné obúvanie topánok. Máte problémy s rozopínaním šnúrok na topánkach? ..
4,10€
Cena bez DPH:3,42€
Šnúrky bez Viazania s Magnetickou Dúhovou Prackou - Rôzne Farby Objevte Revolúciu v Obúvaní Objevte revolúciu v obúvaní s našimi šnúrkami bez viazania, ktoré prinášajú pohodlie a štýl do vašich každodenných činností. S magnetickou dúhovou prackou, ktorá dodáva originálny nádych, sú tieto šnúrky nie..
6,50€
Cena bez DPH:5,42€