Hlavné menu
Produkty v košíku

Kompenzačné pomôcky

Našli ste pomocníkov pre lepšiu kvalitu života. Kompenzačné pomôcky sú nenahraditeľnými spoločníkmi pre ľudí s rôznymi obmedzeniami, ktorí túžia po nezávislosti a vyššej kvalite života. Táto kategória zahŕňa širokú... Pokračovať
Skladacia palica pre nevidiacich Najpopulárnejší model invalidnej palice pre nevidiacich. Skladacia, šikovná a ľahká. Je veľmi užitočným a praktickým pomocníkom pre nevidiacich pri každodennom fungovaní. Reflexné prvky zvyšujú úroveň bezpečnosti po zotmení a zaisťujú viditeľnosť nevidiacej osoby ..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Reacher s hliníkovou konštrukciou a ergonomickou rukoväťou. Na jednom konci je vybavený hákom a magnetom a pomáha ľuďom so zdravotným postihnutím dosiahnuť alebo zdvihnúť malé predmety. K dispozícii v 3 rozmeroch: 87 cm, 74 cm alebo 59 cm...
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Trojstopová palica s ergonomickou rukoväťou, nastaviteľná Skvele sa hodí ako opora pri chôdzi. Vďaka trojbodovej základni je stabilnejšia ako klasická palica. Dá sa nosiť veľmi blízko pri nohe, čo výrazne zvyšuje stabilitu pri prenášaní váhy tela.   Vlastnosti: vrchná časť je vyrobená z elegant..
24,50€
Cena bez DPH:20,42€
Inkontinenčný návlek na klin s výškou 8 cm s protišmykovým materiálom v spodnej časti. Vhodný pre štandardný klin Klin z regenerovateľnej peny, štandardný klin, 45 x 45 x 10/1 cm, č. výrobku 278066..
14,00€
Cena bez DPH:11,67€
Výškovo nastaviteľná vychádzková palica - čierna Vychádzková palica sa odporúča pre pacientov so zníženou pohyblivosťou, ktorí potrebujú pomoc a podporu pri chôdzi. Taktiež sa môže používať aj ako pomôcka pri udržiavaní rovnováhy po poraneniach dolných končatín alebo trupu. Má gumové (protišmykov..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
Pomôcka na zdvíhanie predmetov s LED svetlom 82 cm, Reacher Pomôcka na zdvíhanie predmetov je určená pre ľudí, ktorí majú zdravotné problémy a nevedia sa zohnúť a uchopiť predmety, ako aj pre ľudí nízkej postavy alebo postihnutých. Pohodlná, ergonomická rukoväť aktivuje mechanizmus. Čeľuste s..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Vychádzková palica s drevenou rúčkou - čierna Vychádzková palica sa odporúča pre pacientov so zníženou pohyblivosťou, ktorí potrebujú pomoc a podporu pri chôdzi. Taktiež sa môže používať aj ako pomôcka pri udržiavaní rovnováhy po poraneniach dolných končatín alebo trupu. Má gumové (protišmykové) ..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Opierka hlavy (klin) vyrobená z peny 30/60° s bavlneným poťahom Opierka hlavy (klin) vyrobená z peny 30/60° je určená pre ľudí, ktorí vyžadujú vyššiu polohu trupu voči zvyšku tela alebo stabilizáciu konkrétnej polohy, napríklad pokrčenie kolena alebo polohu tela na boku. Vlastnosti: poskytuj..
40,80€
Cena bez DPH:34,00€
Stolík pod notebook 28 x 60 x 40 cm béžový Tento praktický stolík na notebook umožňuje pohodlnú prácu za každých podmienok. Môže byť umiestnený na posteli, stole alebo dokonca na pracovnom stole, takže je používanie notebooku oveľa pohodlnejšie. Počítačový stolík bude veľmi vhodný aj pri pou..
10,80€
Cena bez DPH:9,00€
Francúzska barla so spodnou reguláciou Veľmi odolná francúzska barla so sklopným upínadlom a dvojitým výškovým nastavením určená na pohyb, istenie pri chôdzi a prenášanie telesnej hmotnosti pri úrazových a ortopedických ochoreniach dolných končatín. Naklápacia svorka umožňuje používať barlu pri ..
17,80€
Cena bez DPH:14,83€
Štandardný klin z regenerovateľnej peny Výhody Tento štandardný klin je vyrobený z vysokokvalitnej regenerovanej peny, ktorá zaručuje dlhú životnosť a stabilnú podporu. Jeho unikátny dizajn poskytuje optimálnu oporu pre chrbát a krčnú chrbticu, čím prispieva k lepšiemu držaniu tela a znižuje bolest..
11,00€
Cena bez DPH:9,17€
Hliníková invalidná palica – skladacia, strieborná Palica je podporná pomôcka pre ľudí, ktorí potrebujú oporu pri učení sa chôdze po úrazoch dolných končatín, na udržiavanie rovnováhy a prenášanie telesnej hmotnosti pri traumatických a ortopedických ochoreniach. Často ho používajú starší ľudia, z..
14,40€
Cena bez DPH:12,00€