Hlavné menu
Produkty v košíku

Čelovky

Majte voľné ruky s našimi výkonnými čelovkami. V tejto kategórii nájdete čelovky s rôznymi funkciami, ktoré vám poskytnú presné osvetlenie tam, kam sa pozriete. S nastaviteľným svetelným kužeľom, výkonnými LED diódami a... Pokračovať
BAILONG B03A čelovka CREE XML-T6 set Model Bailong® B03A bol navrhnutý pre taktické použitie. Môže byť používaný uniformovanými službami, armádou, lovci, milovníkov prírody alebo pre domáce použitie. Umožňuje vykonávať všetky práce v podmienkach vyžadujúcich vystavení svetlu, bez toho aby ste ruk..
18,60€
Cena bez DPH:15,50€
BAILONG čelovka 7X LED UV CREE XM-L3-U3 T78 Čelovka od firmy BAILONG umožňuje vykonávať všetku prácu v podmienkach vyžadujúcich osvetlenie bez pomoci rúk pri držaní svetelného zdroja. Telo svietidla bolo vyrobené z najsilnejšie zliatiny na trhu - letecký hliník, ktorý bol pokrytý tvrdou anodizác..
23,10€
Cena bez DPH:19,25€
BAILONG čelovka BL-6699 ZOOM LED Vynikajúca čelová batéria s vysokým jasom vďaka LED dióde CREE XML-L3-U3. plynulé nastavenie zoomu nastaviteľný uhol čelovky čelovka má zadné bezpečnostné svetlo robustné puzdro z odolnej hliníkovej zliatiny, eloxované protišmykové Technická špecifikácia:..
17,90€
Cena bez DPH:14,92€
BAILONG čelovka Cree XHP160 ZOOM s powerbankou Čelová baterka značky Bailong®, model T23-P160, bola navrhnutá pre taktické použitie. Využiť ho môžu uniformované služby, armáda, poľovníci, milovníci prírody alebo pre domáce použitie. Umožňuje vykonávať akúkoľvek prácu v podmienkach vyžadujúcich os..
18,70€
Cena bez DPH:15,58€
BAILONG čelovka Cree XM-L3-U3 Čelovka BAILONG Cree XM-L3-U3 je vhodná pre outdoorové aktivity, ako je rybárčenie, jazda na bicykli, kempovanie, cestovanie, turistika atď.. Použitá riadiaca elektronika modulu umožňuje výber jedného zo šiestich režimov osvetlenia: Hlavná dióda 2 LED diódy XP-E ..
22,60€
Cena bez DPH:18,83€
Bailong Čelovka LED CREE XM-L T6 BL 2690 Svietidlo je vybavené originálnou LED CREE T6. Má nastaviteľný zväčšovací lúč a nastaviteľný uhol sklonu. Vyrobené z odolného hliníka. Má 3 režimy svietenia: silný, ekonomický, pulzujúci. Ľahko sa používa, bude fungovať za každých podmienok vonku, doma ale..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Baterka Čelovka 8 LED CREE T6 Moderná a veľmi výkonná LED čelovka, vybavená 8 LED diódami. LED technológia použitá v baterke zaručuje silné svetlo s výrazným výkonom a dlhým pracovným časom. Baterka je vodeodolná. Baterka sa dodáva s 2 batériami 18650, 8800mAh a nabíjacím káblom USB. Baterka má 6..
18,10€
Cena bez DPH:15,08€
Čelová baterka 5 x LED - CREE XM-L T6 Najpraktickejšia baterka CREE-XML svetlomet s až 5 výkonnými diódami! Kvalitné svetlo - oceníte doma pri výpadku elektriky, v prírode, na turistike, na stanovačke, atď. Praktické rozmery a nízka hmotnosť - ľahko ju schováte do vrecka. Čelovka disponuje s nas..
13,50€
Cena bez DPH:11,25€
Čelová baterka Xline CREE LED XML-T6 Čelová baterka CREE-XML-T6Z s ultra silnú diódou, vo veľmi odolnom obale. Čelovka má veľmi silný svetelný zdroj - CREE-XML-T6Z LED so životnosťou až 100 000 hodín. Pevná a odolná konštrukcia zaisťuje bezpečné uchopenie a jednoduché použitie.  Baterka použív..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Čelová CREE baterka - R6 na baterky Najpraktickejšia baterka bez potreby držania - stačí nasadiť na čelo a ihneď si môžete užívať jasné svetlo. Možnosť zvoliť jednu z troch funkcií svietenia. Kvalitné svetlo - oceníte doma pri výpadku elektriky, v prírode, na turistike, na stanovačke, atď. Prakti..
10,90€
Cena bez DPH:9,08€
Čelovka COB LED IPX4 Kompaktná COB LED čelovka. Puzdro je vyrobené z odolného plastu. Baterka má silný svetelný zdroj - COB LED pásik so životnosťou až 100 000h. Pevná rukoväť zaisťuje pohodlné ovládanie. Zariadenie využíva vstavanú batériu, ktorú je možné jednoducho nabíjať pomocou priloženého U..
10,10€
Cena bez DPH:8,42€
Čelovka LED 1200 lm Čelovka vám umožňuje voľný pohyb, pretože je pripevnená priamo na hlave a umožňuje vykonávať množstvo činností pohodlným a jednoduchým spôsobom. Je to užitočné najmä v situáciách, keď potrebujete obe ruky na vykonanie úlohy, ako je oprava auta, lezenie, rybolov, v prípade výp..
10,80€
Cena bez DPH:9,00€