Hlavné menu
Produkty v košíku

Čelovky

Majte voľné ruky s našimi výkonnými čelovkami. V tejto kategórii nájdete čelovky s rôznymi funkciami, ktoré vám poskytnú presné osvetlenie tam, kam sa pozriete. S nastaviteľným svetelným kužeľom, výkonnými LED diódami a... Pokračovať
Čelová LED baterka 2v1 Máme tu pre Vás vysoko kvalitné LED svietidlo - baterku vyrobenú z najsilnejšej zliatiny na trhu - leteckého hliníka. Najpraktickejšia baterka bez potreby držania - stačí nasadiť na čelo a ihneď si môžete užívať jasné svetlo. Možnosť zvoliť jednu z troch funkcií svietenia. ..
12,40€
Cena bez DPH:10,33€
Bežecká čelovka na hlavu Running headlamp Predstavujeme doplnok pre každého vášnivého bežca, ktorý nechce, aby ho tma alebo zlé počasie zastavili. Táto čelovka predstavuje svetelný maják pre všetkých športovcov hľadajúcich bezpečnosť, komfort a neobmedzenú slobodu pohybu aj v najnáročnejších podmien..
15,80€
Cena bez DPH:13,17€
Čelová LED baterka - R6 na baterky Najpraktickejšia baterka bez potreby držania - stačí nasadiť na čelo a ihneď si môžete užívať jasné svetlo. Možnosť zvoliť jednu z troch funkcií svietenia. Kvalitné svetlo - oceníte doma pri výpadku elektriky, v prírode, na turistike, na stanovačke, atď. Praktic..
7,10€
Cena bez DPH:5,92€
Čelová baterka 5 x LED - CREE XM-L T6 Najpraktickejšia baterka CREE-XML svetlomet s až 5 výkonnými diódami! Kvalitné svetlo - oceníte doma pri výpadku elektriky, v prírode, na turistike, na stanovačke, atď. Praktické rozmery a nízka hmotnosť - ľahko ju schováte do vrecka. Čelovka disponuje s nas..
8,30€
Cena bez DPH:6,92€
Čelovka s powerbankou Cree XHP160 ZOOM Čelová baterka značky Bailong®, model T23-P160, bola navrhnutá pre taktické použitie. Využiť ho môžu uniformované služby, armáda, poľovníci, milovníci prírody alebo pre domáce použitie. Umožňuje vykonávať akúkoľvek prácu v podmienkach vyžadujúcich osvetlenie..
12,20€
Cena bez DPH:10,17€
Bailong Čelovka LED CREE XM-L T6 BL 2690 Svietidlo je vybavené originálnou LED CREE T6. Má nastaviteľný zväčšovací lúč a nastaviteľný uhol sklonu. Vyrobené z odolného hliníka. Má 3 režimy svietenia: silný, ekonomický, pulzujúci. Ľahko sa používa, bude fungovať za každých podmienok vonku, doma ale..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Čelová CREE baterka - R6 na baterky Najpraktickejšia baterka bez potreby držania - stačí nasadiť na čelo a ihneď si môžete užívať jasné svetlo. Možnosť zvoliť jednu z troch funkcií svietenia. Kvalitné svetlo - oceníte doma pri výpadku elektriky, v prírode, na turistike, na stanovačke, atď. Prakti..
7,10€
Cena bez DPH:5,92€
BAILONG B03A čelovka CREE XML-T6 set Model Bailong® B03A bol navrhnutý pre taktické použitie. Môže byť používaný uniformovanými službami, armádou, lovci, milovníkov prírody alebo pre domáce použitie. Umožňuje vykonávať všetky práce v podmienkach vyžadujúcich vystavení svetlu, bez toho aby ste ruk..
12,10€
Cena bez DPH:10,08€
Čelová baterka Xline CREE LED XML-T6 Čelová baterka CREE-XML-T6Z s ultra silnú diódou, vo veľmi odolnom obale. Čelovka má veľmi silný svetelný zdroj - CREE-XML-T6Z LED so životnosťou až 100 000 hodín. Pevná a odolná konštrukcia zaisťuje bezpečné uchopenie a jednoduché použitie.  Baterka použív..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Reflexná COB LED čelovka na hlavu, neónovo-žltá Čelovku môžu používať uniformované služby, armáda, poľovníci, milovníci prírody ale je vhodná aj pre domáce použitie. Umožňuje vykonávať akúkoľvek prácu v podmienkach vyžadujúcich dodatočné osvetlenie bez pomoci rúk pri držaní svetelného zdroja. Tát..
5,80€
Cena bez DPH:4,83€
Čelovka 8 LED CREE T6 Moderná a veľmi výkonná LED čelovka, vybavená 8 LED diódami. LED technológia použitá v baterke zaručuje silné svetlo s výrazným výkonom a dlhým pracovným časom. Baterka je vodeodolná. Baterka sa dodáva s 2 batériami 18650, 8800mAh a nabíjacím káblom USB. Baterka má 6 bielych..
9,30€
Cena bez DPH:7,75€