Hlavné menu
Produkty v košíku

Kompasy a buzoly

Klasický kvapalinový kompas, čierny Klasický kvapalinový kompas, čierny
-22 %
Klasický kvapalinový kompas, čierny Klasický kompas má strelku smerujúcu k severu, ktorá je umiestnená v špeciálnej tlmiacej kvapaline. Určite bude potrebnou súčasťou vašej výbavy ak sa vydáte do miest mimo civilizácie. Kvapalinový kompas nevyžaduje žiadne napájanie ani mobilné aplikácie. Kompas ..
3,80€ 4,90€
Cena bez DPH:3,17€
Klasický kvapalinový kompas, zlatý Klasický kvapalinový kompas, zlatý
-23 %
Klasický kvapalinový kompas, zlatý Klasický kompas má strelku smerujúcu k severu, ktorá je umiestnená v špeciálnej tlmiacej kvapaline. Určite bude potrebnou súčasťou vašej výbavy ak sa vydáte do miest mimo civilizácie. Kvapalinový kompas nevyžaduje žiadne napájanie ani mobilné aplikácie. Kompas v..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Kompas ARMY kov Kompas ARMY kov
-23 %
Kompas ARMY kov ARMY vojenský kompas uložený v hliníkovom púzdre. Tento vojenský kompas vám pomôže ľahko nájsť sever aj určiť vzdialenosť pozorovateľných objektov. Prémiové spracovanie pre náročných. Zabudovaná lupa v hľadáčiku pre ľahšie určenie azimutu, kruhová stupnica robená vo dvoch merítkac..
10,60€ 13,80€
Cena bez DPH:8,83€
Kompas/buzola na čítanie a označovanie máp s mierkou 1:50000 Kompas/buzola na čítanie a označovanie máp s mierkou 1:50000
-24 %
Kompas/buzola na čítanie a označovanie máp s mierkou 1:50000 Kompas s priezorom a pútkom na zaväčšenie. Kompas je jednoduchý prístroj pre orientáciu a navigáciu v teréne. Má magnetickú strelku, ktorá sa vplyvom zemského magnetického poľa natáča v smere magnetického severu a juhu. Buzola / komp..
4,50€ 5,90€
Cena bez DPH:3,75€
MFH US Kompas vojenský celokovový MFH US Kompas vojenský celokovový
-24 %
MFH US Kompas vojenský celokovový Kompas je ideálny na zakresľovanie pozícií na terénnych aj plachetných mapách. Kompas má kovové puzdro, ktoré ho chráni pred poškodením. Naplnený tekutinou sa rýchlo umiestni do správneho smeru. Kompas má rysku v mierke 1:25 000 na určovanie vzdialeností na mape...
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€
Náramok prežitia 5 v 1 SURVIVAL - zelený Náramok prežitia 5 v 1 SURVIVAL - zelený
-22 %
Náramok prežitia 5 v 1 SURVIVAL - zelený Survival aktivita nie je len zaujímavým koníčkom a spôsobom trávenia voľného času v náročných podmienkach. Je to tiež príležitosť získať schopnosti a skúsenosti, ktoré sa môžu ukázať ako kľúčové v situáciách rôznych hrozieb. Náramok Survival je ľahko použi..
2,10€ 2,70€
Cena bez DPH:1,75€
Turistický kovový kompas s karabínkou
-24 %
Turistický kovový kompas s karabínkou Vreckový kompas je perfektná vychytávka pre turistu, skauta či hubára. Je ideálny na vykresľovanie pozícií na terénnych aj plavebných mapách. Kompas má kovové puzdro, ktoré ho chráni pred poškodením. Kompas je navyše vybavený praktickou karabínou, ktorá umožň..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Vreckový kovový kompas s karabínkou Vreckový kovový kompas s karabínkou
-23 %
Vreckový kovový kompas s karabínkou Typická turistická pomôcka na pripevnenie na batoh alebo iné vybavenie. Kompas je určený pre základnú navigáciu v teréne. Strelka v kompase je zavesená v alkoholovom roztoku na špeciálnom kolíku, čo umožňuje prácu v mínusových teplotách. Čas stabilizácie strelk..
3,40€ 4,40€
Cena bez DPH:2,83€