Hlavné menu
Produkty v košíku

Kompasy a buzoly

Nestrácajte smer v prírode! S našimi spoľahlivými kompasmi a buzolami sa vždy nájde správna cesta. Ponúkame aj multifunkčné hodinky s funkciou kompasu v retro štýle. Pre náročných sa nájde Army kompas s prémiovým spracovaním. Bez... Pokračovať
Klasický kvapalinový kompas, zlatý Klasický kompas má strelku smerujúcu k severu, ktorá je umiestnená v špeciálnej tlmiacej kvapaline. Určite bude potrebnou súčasťou vašej výbavy ak sa vydáte do miest mimo civilizácie. Kvapalinový kompas nevyžaduje žiadne napájanie ani mobilné aplikácie. Kompas v..
6,30€
Cena bez DPH:5,25€
Kompas mapový s lupou S týmto kompasom nikdy nestratíte tú správnu cestu. Má lupu, delené stupnice a pravítko. Ciferník je v rozsahu 360°. Dvojfarebné magnetické ihly sú umiestnené v nádobe s tekutinou, čo zaručuje presnosť čítania tým, že zabraňuje vibráciám - to je dôležité najmä vtedy, keď je..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Kompas ARMY kov ARMY vojenský kompas uložený v hliníkovom púzdre. Tento vojenský kompas vám pomôže ľahko nájsť sever aj určiť vzdialenosť pozorovateľných objektov. Prémiové spracovanie pre náročných. Zabudovaná lupa v hľadáčiku pre ľahšie určenie azimutu, kruhová stupnica robená vo dvoch merítkac..
9,80€
Cena bez DPH:8,17€
Vreckový turistický kompas s dvojfarebnou ukazovacou ihlou Profesionálny kapsový kompas najvyššej kvality je neoddeliteľným spoločníkom pri výletoch do prírody. Pre mnohých z nás predstavuje túlanie sa prírodou skvelý spôsob, ako si užiť čas uprostred krásnej krajiny. Tento robustne vyrobený turi..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Klasický kvapalinový kompas, čierny Klasický kompas má strelku smerujúcu k severu, ktorá je umiestnená v špeciálnej tlmiacej kvapaline. Určite bude potrebnou súčasťou vašej výbavy ak sa vydáte do miest mimo civilizácie. Kvapalinový kompas nevyžaduje žiadne napájanie ani mobilné aplikácie. Kompas ..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Multifunkčné digitálne stopky s kompasom Multifunkčné digitálne stopky so zabudovaným kompasom sú ideálne pre šport, jazdu na bicykli, beh, turistiku a podobne. Stopky sú odolné proti prachu a drobným nárazom. Majú vysokú presnosť merania - 1/100 sec. Ovládanie je veľmi jednoduché. Na stopkách je..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
MFH US Kompas vojenský celokovový Kompas je ideálny na zakresľovanie pozícií na terénnych aj plachetných mapách. Kompas má kovové puzdro, ktoré ho chráni pred poškodením. Naplnený tekutinou sa rýchlo umiestni do správneho smeru. Kompas má rysku v mierke 1:25 000 na určovanie vzdialeností na mape...
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
Kompas/buzola na čítanie a označovanie máp s mierkou 1:50000 Kompas s priezorom a pútkom na zaväčšenie. Kompas je jednoduchý prístroj pre orientáciu a navigáciu v teréne. Má magnetickú strelku, ktorá sa vplyvom zemského magnetického poľa natáča v smere magnetického severu a juhu. Buzola / komp..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Vreckový kovový kompas s karabínkou Typická turistická pomôcka na pripevnenie na batoh alebo iné vybavenie. Kompas je určený pre základnú navigáciu v teréne. Strelka v kompase je zavesená v alkoholovom roztoku na špeciálnom kolíku, čo umožňuje prácu v mínusových teplotách. Čas stabilizácie strelk..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€