Hlavné menu
Produkty v košíku

Autokamery

Kto by nechcel mať kontrolu a prehľad každej chvíle počas jazdy? S našimi autokamerami môžete zachytiť každý jedinečný zážitok na ceste. Od nádherných západov slnka po nepredvídateľné udalosti - naše autokamery sú výkonné,... Pokračovať
Autokamera Full HD 1080 s uhlom kamery 140°, čierna Táto kamera je vybavená automatickým naháravaním pri zapnutí zapaľovania vozidla, čo umožňuje zaznamenávať všetky udalosti okolo auta už od začiatku jazdy. Po ukončení jazdy sa záznamník automaticky vypne po niekoľkých sekundách od vypnutia zap..
33,60€
Cena bez DPH:28,00€
Kamera do auta s cúvacou kamerou Už ste dlho chceli kameru do auta, ktorá funguje naozaj dobre, má vynikajúce rozlíšenie, cúvaciu kameru a G-senzor? Potom je táto kamera ako stvorená pre Vás! Tento 4-palcový displej tiež poskytuje okamžité prehrávanie videa. Nahrávanie videa v rozlíšení HD 1080..
40,30€
Cena bez DPH:33,58€
Full HD kamera do auta v zrkadle Multifunkčné zariadenie, vhodné pre takmer každé vozidlo a jednoduché na inštaláciu, vďaka ktorému si zaznamenáte trasu a uľahčíte parkovanie aj na náročných miestach. Kamera v prednej časti vozidla zaznamenáva trasu a v prípade kolízie aj samotný priebeh nehody, ..
28,80€
Cena bez DPH:24,00€
Predná kamera do auta 1080p G30 Veľmi užitočné, ba priam nevyhnutné zariadenie pre každého vodiča. Profesionálna autokamera s pohybovým a otrasovým senzorom, záznamom trasy a funkciou digitálneho fotoaparátu. Univerzálna sada zaisťuje bezpečnosť, je nápomocná v prípade poškodenia vozidla v našej ..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Zabudúvaná kamera v dotykovom zrkadle s cúvacou kamerou Dotykový povrch zrkadla umožňuje presné nastavenie všetkých nastavení bez toho, aby ste sa museli trápiť s tlačidlami. Zrkadlo je vybavené obrazom z dvoch kamier, ktoré umožňujú zobraziť obraz v 3 režimoch: predná kamera, zadná kamera, obe ..
65,70€
Cena bez DPH:54,75€