Hlavné menu
Produkty v košíku

Kamery do auta

Autokamera Full HD DVR GT300 Autokamera poslúži v akýchkoľvek stresových situáciách na cestách. Inštaláciou zariadenia na čelné sklo vozidla umožňuje zaznamenávať priebeh jazdy s možnosťou úpravy a aktuálneho náhľadu záznamu prostredníctvom 2,4" farebného, zabudovaného LCD displeja. Záznam trasy ..
16,20€
Cena bez DPH:13,50€
Autokamera v zrkadle M50 Toto je absolútna nevyhnutnosť pre všetkých vodičov. Jedným nákupom si môžete kúpiť univerzálnu sadu kamier, ktoré sa vám budú hodiť pri každodennom jazdení a zabránia neželaným nepríjemným udalostiam, akými sú nárazy či krádeže a pomôžu pri parkovaní, aby ste nikde neodi..
85,70€
Cena bez DPH:71,42€
Bezdrôtová cúvacia kamera C800 Sada bezdrôtovej cúvacej kamery s parkovacím senzorom pre nákladné autá, kamióny, autobusy, traktory, kombajny a mnoho ďalších. IR senzor uľahčuje parkovanie aj po zotmení. Vďaka zadnej kamere je manévrovanie v úzkych zákrutách jednoduchšie. Objektív kamery má 170-stup..
51,80€
Cena bez DPH:43,17€
Cúvacia kamera do auta so 4 LED Kamera bola vyrobená v technológii, ktorá zabraňuje jej zahmlievaniu za nepriaznivých poveternostných podmienok, akými sú dážď alebo sneh. Kamera je odolná voči poveternostným vplyvom a môže pracovať pri teplotách od -30°C do +80°C. Súprava funguje cez deň a aj ..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Cúvacia kamera v držiaku ŠPZ značky na auto Kamera bola vyrobená v technológii, ktorá zabraňuje jej zahmlievaniu za nepriaznivých poveternostných podmienok, akými sú dážď a sneh. Kamera je odolná voči poveternostným vplyvom a môže pracovať pri teplotách od -30°C do +80°C. Súprava funguje cez d..
10,50€
Cena bez DPH:8,75€
Full HD autokamera s 3 kamerami + zadná kamera T655 Špecifikácia: Napájanie: DC 12-24V Vstavaná batéria: 300 mAh Vrátane 3 kamier: predný záznamník jazdy, zadná zadná kamera a kamera pokrývajúca kabínu v aute Kvalita obrazu predná kamera: Full HD 1920 × 1080 Kvalita obrazu interného fotoapa..
38,30€
Cena bez DPH:31,92€
Full HD autokamera s dotykovým displejom Toto je absolútna nevyhnutnosť pre všetkých vodičov. Jedným nákupom si môžete kúpiť univerzálnu sadu kamier, ktoré sa vám budú hodiť pri každodennom jazdení a zabránia neželaným nepríjemným udalostiam, akými sú nárazy či krádeže a pomôžu pri parkovaní, aby..
37,40€
Cena bez DPH:31,17€
Full HD autokamera so zadnou kamerou OPTIMÁLNA SADA Toto je absolútna nevyhnutnosť pre všetkých vodičov. Jedným nákupom si môžete kúpiť univerzálnu sadu kamier, ktoré sa vám budú hodiť pri každodennom jazdení a zabránia neželaným nepríjemným udalostiam, akými sú nárazy či krádeže a pomôžu pri pa..
40,70€
Cena bez DPH:33,92€
Full HD kamera do auta v zrkadle Multifunkčné zariadenie, vhodné pre takmer každé vozidlo a jednoduché na inštaláciu, vďaka ktorému si zaznamenáte trasu a uľahčíte parkovanie aj na náročných miestach. Kamera v prednej časti vozidla zaznamenáva trasu a v prípade kolízie aj samotný priebeh nehody, ..
30,70€
Cena bez DPH:25,58€
Kamera do auta s cúvacou kamerou Už ste dlho chceli kameru do auta, ktorá funguje naozaj dobre, má vynikajúce rozlíšenie, cúvaciu kameru a G-senzor? Potom je táto kamera ako stvorená pre Vás! Tento 4-palcový displej tiež poskytuje okamžité prehrávanie videa. Nahrávanie videa v rozlíšení HD 1080..
38,50€
Cena bez DPH:32,08€
Kamera do auta Slim 504S NAJOPTIMÁLNEJŠIA SADA Toto je absolútna nevyhnutnosť pre všetkých vodičov. Jedným nákupom si môžete kúpiť univerzálnu sadu kamier, ktoré sa vám budú hodiť pri každodennom jazdení a zabránia neželaným a nepríjemným udalostiam, akými sú nárazy či krádeže a pomôžu pri parko..
38,50€
Cena bez DPH:32,08€
Predná kamera do auta 1080p G30 Veľmi užitočné, ba priam nevyhnutné zariadenie pre každého vodiča. Profesionálna autokamera s pohybovým a otrasovým senzorom, záznamom trasy a funkciou digitálneho fotoaparátu. Univerzálna sada zaisťuje bezpečnosť, je nápomocná v prípade poškodenia vozidla v našej ..
16,20€
Cena bez DPH:13,50€