Hlavné menu
Produkty v košíku

Pedikúra

V našej ponuke nájdete široký výber pomôcok a nástrojov na pedikúru, ktoré vám pomôžu udržiavať a ošetrovať vaše nohy. Pedikúra je dôležitou súčasťou celkového zdravia a pohodlia nôh, a správne vykonaná pedikúra môže... Pokračovať
Domáca pedikúra Pedi Mate 18-dielna Pedi Mate je praktická sada na pedikúru, ktorú chce mať doma každá žena. S touto sadou zaistíte svojim nohám krásny a prirodzený vzhľad. Sada obsahuje dve strúhadlá Ped Egg, ktoré umožňujú rýchle a účinné obrúsenie stvrdnutej a odumretej kože na chodidlách a pä..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
Duo ceramic rasp keramický pilník na kožu POP ART farba modrá Kvalitný pilník Credo Solingen na pokožku s keramickou brúsnou plochou. Uľahčí odstránenie vysušenej, tvrdej, zrohovatenej kože na päte a chodidle. Keramická brúsna plocha s dlhou životnosťou. Dva stupne zrnitosti brúsnej plochy (jemná..
15,10€
Cena bez DPH:12,58€
Duo ceramic rasp keramický pilník na kožu POP ART farba oranžová Kvalitný pilník Credo Solingen na pokožku s keramickou brúsnou plochou. Uľahčí odstránenie vysušenej, tvrdej, zrohovatenej kože na päte a chodidle. Keramická brúsna plocha s dlhou životnosťou. Dva stupne zrnitosti brúsnej plochy (je..
15,10€
Cena bez DPH:12,58€
Duo ceramic rasp keramický pilník na kožu POP ART farba ružová Kvalitný pilník Credo Solingen na pokožku s keramickou brúsnou plochou. Uľahčí odstránenie vysušenej, tvrdej, zrohovatenej kože na päte a chodidle. Keramická brúsna plocha s dlhou životnosťou. Dva stupne zrnitosti brúsnej plochy (jemn..
15,10€
Cena bez DPH:12,58€
Duo ceramic rasp keramický pilník na kožu POP ART farba zelená Kvalitný pilník Credo Solingen na pokožku s keramickou brúsnou plochou. Uľahčí odstránenie vysušenej, tvrdej, zrohovatenej kože na päte a chodidle. Keramická brúsna plocha s dlhou životnosťou. Dva stupne zrnitosti brúsnej plochy (jemn..
15,10€
Cena bez DPH:12,58€
Duo ceramic rasp keramický pilník na kožu POP ART farba žltá Kvalitný pilník Credo Solingen na pokožku s keramickou brúsnou plochou. Uľahčí odstránenie vysušenej, tvrdej, zrohovatenej kože na päte a chodidle. Keramická brúsna plocha s dlhou životnosťou. Dva stupne zrnitosti brúsnej plochy (jemná,..
15,10€
Cena bez DPH:12,58€
Duo soft foot file moderný pilník na päty POP ART farba modrá Moderný pilník na päty Credo Solingen Duo Soft na hrubé a jemné brúsenie zrohovatenej pokožky. Vhodný pre ženy aj mužov. Kvalitný produkt vyrobený v Nemecku. Rúčka so špeciálnym tvarom sa pri manipulácii nešmýka. Duo Soft brúsna hlava ..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€
Duo soft foot file moderný pilník na päty POP ART farba oranžová Moderný pilník na päty Credo Solingen Duo Soft na hrubé a jemné brúsenie zrohovatenej pokožky. Vhodný pre ženy aj mužov. Kvalitný produkt vyrobený v Nemecku. Rúčka so špeciálnym tvarom sa pri manipulácii nešmýka. Duo Soft brúsna hla..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€
Duo soft foot file moderný pilník na päty POP ART farba ružová Moderný pilník na päty Credo Solingen Duo Soft na hrubé a jemné brúsenie zrohovatenej pokožky. Vhodný pre ženy aj mužov. Kvalitný produkt vyrobený v Nemecku. Rúčka so špeciálnym tvarom sa pri manipulácii nešmýka. Duo Soft brúsna hlava..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€
Duo soft foot file moderný pilník na päty POP ART farba zelená Moderný pilník na päty Credo Solingen Duo Soft na hrubé a jemné brúsenie zrohovatenej pokožky. Vhodný pre ženy aj mužov. Kvalitný produkt vyrobený v Nemecku. Rúčka so špeciálnym tvarom sa pri manipulácii nešmýka. Duo Soft brúsna hlava..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€
Duo soft foot file moderný pilník na päty POP ART farba žltá Moderný pilník na päty Credo Solingen Duo Soft na hrubé a jemné brúsenie zrohovatenej pokožky. Vhodný pre ženy aj mužov. Kvalitný produkt vyrobený v Nemecku. Rúčka so špeciálnym tvarom sa pri manipulácii nešmýka. Duo Soft brúsna hlava s..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€
Elektrický pilník na chodidlá DAHLIA - fialový Elektrický pilník na chodidlá DAHLIA je inovatívne zariadenie na vyhladzovanie suchej, drsnej a odumretej pokožky na nohách. Unikátny brúsny valec sa otáča o 360 ° rýchlosťou 30-krát za sekundu, aby jemne, efektívne a rýchlo vyhladil pokožku. Je bezp..
9,10€
Cena bez DPH:7,58€