Hlavné menu
Your Cart

Elektrické manikúry a pedikúry

Elektrický pilník na chodidlá DAHLIA - fialový Elektrický pilník na chodidlá DAHLIA - fialový
Novinka -23 %
Elektrický pilník na chodidlá DAHLIA - fialový Elektrický pilník na chodidlá DAHLIA je inovatívne zariadenie na vyhladzovanie suchej, drsnej a odumretej pokožky na nohách. Unikátny brúsny valec sa otáča o 360 ° rýchlosťou 30-krát za sekundu, aby jemne, efektívne a rýchlo vyhladil pokožku. Je bezp..
9,80€ 12,70€
Cena bez DPH:8,17€
Odstraňovač stvrdnutej kože s funkciou odsávania Odstraňovač stvrdnutej kože s funkciou odsávania
-23 %
Odstraňovač stvrdnutej kože s funkciou odsávania Odstráňte nepríjemnú stvrdnutú, popraskanú kožu alebo mozole v priebehu niekoľkých sekúnd a zabezpečte si dokonale upravené a krásne chodidlá. Zaujímavosťou Pedi Vac prístroja je aj integrovaná sacia funkcia, kde sú všetky kožné častice odsávané aut..
17,90€ 23,30€
Cena bez DPH:14,92€
PEDI EGG - domáca sada na ošetrenie nechtov - pedikúra, manikúra PEDI EGG - domáca sada na ošetrenie nechtov - pedikúra, manikúra
-23 %
PEDI EGG - domáca sada na ošetrenie nechtov - pedikúra, manikúra Chcete mať päty krásne jemné a nechty dokonale hladké a upravené? Ponúkame Vám domácu pedikúru Pedi Mate. Pedi Mate je najlepšia cesta ku hladkým a zdravým nohám. Tajomstvo spočíva v jemných mikropilníkoch a akumulátorovej brúske..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Zobrazé 1 do 3 z 3 (1 strán)