Hlavné menu
Your Cart

Elektrické manikúry a pedikúry

Masážna a čistiaca kefa na nohy s pemzou Masážna a čistiaca kefa na nohy s pemzou
-23 %
Masážna kefa na čistenie nôh s pemzou Naťahujete sa a ohýbate, ale aj tak nemôžete dosiahnuť na nohy aby ste si ich poriadne vyčistili ? Vyskúšajte jedinečnú podložku, ktorá čistí, masíruje a odstraňuje suchú kožu nôh.   Podložka na čistenie nôh je vhodná pre nohy rôzneho veku a veľkostí a dokáže..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€
Odstraňovač stvrdnutej kože s funkciou odsávania Odstraňovač stvrdnutej kože s funkciou odsávania
-23 %
Odstraňovač stvrdnutej kože s funkciou odsávania Odstráňte nepríjemnú stvrdnutú, popraskanú kožu alebo mozole v priebehu niekoľkých sekúnd a zabezpečte si dokonale upravené a krásne chodidlá. Zaujímavosťou Pedi Vac prístroja je aj integrovaná sacia funkcia, kde sú všetky kožné častice odsávané aut..
17,90€ 23,30€
Cena bez DPH:14,92€
PEDI EGG - domáca sada na ošetrenie nechtov - pedikúra, manikúra PEDI EGG - domáca sada na ošetrenie nechtov - pedikúra, manikúra
-23 %
PEDI EGG - domáca sada na ošetrenie nechtov - pedikúra, manikúra Chcete mať päty krásne jemné a nechty dokonale hladké a upravené? Ponúkame Vám domácu pedikúru Pedi Mate. Pedi Mate je najlepšia cesta ku hladkým a zdravým nohám. Tajomstvo spočíva v jemných mikropilníkoch a akumulátorovej brúske..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Pedikúra - brúsky, čiastiaca kefa, pemza na stvrdnuté päty Pedikúra - brúsky, čiastiaca kefa, pemza na stvrdnuté päty
-24 %
Pedikúra - brúska, čiastiaca kefa, pemza na stvrdnuté päty 4 v 1   Trápia Vás stvrdnuté chodidlá a drsná pokožka? Zbavte sa tvrdej, zrohovatenej a odumretej pokožky pomocou pedikúry 4 v 1, ktorá obsahuje 2 x brúsku, čistiacu kefa a pemzu. Stačí pár minút a Vaše chodidlá budú krásne, hebké a jemné!  ..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Tyčinky na čistenie odtoku - sani sticks Tyčinky na čistenie odtoku - sani sticks
-24 %
Tyčinky na čistenie odtoku - sani sticks 12 ks Tyčinky na čistenie odpadov predstavujú inováciu v efektívnom čistenie odpadov.     Tyčinky dokážu rozložiť čokoľvek, čo prejde odtokom. Vysoko účinné vďaka sile enzýmov - účinne odstráni všetky nánosy. Neobsahuje žiadne dráždivé látky, je šetrná k od..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Zobrazé 1 do 5 z 5 (1 strán)