Hlavné menu
Produkty v košíku

Pedikúra

V našej ponuke nájdete široký výber pomôcok a nástrojov na pedikúru, ktoré vám pomôžu udržiavať a ošetrovať vaše nohy. Pedikúra je dôležitou súčasťou celkového zdravia a pohodlia nôh, a správne vykonaná pedikúra môže... Pokračovať
Nail diabetic scissors nožničky pre diabetikov, matný chróm, 10,5 cm Nožničky Credo Solingen pre diabetikov na bezpečné strihanie nechtov. Vhodné na strihanie nechtov na rukách aj nohách. Vďaka zaoblenej špičke klesá riziko poranenia diabetika pri manipulácii. Vhodné pri diabetickej neuropathii. ..
19,20€
Cena bez DPH:16,00€
Exfoliačné ponožky pre odstránenie suchej a popraskanej kože nôh - zlupovacia kúra Exfoliačné ponožky pre odstránenie suchej a popraskanej kože nôh - zlupovacia kúra
Top
Exfoliačné ponožky pre odstránenie suchej a popraskanej pokožky - 7 dňové ponožky regenerácia Exfoliačné ponožky na nohy Vám zaručia hladké a mäkké nohy na dotyk v priebehu niekoľkých dní.  Exfoliačné peelingové ponožky obsahujú prírodné zložky, ktoré pôsobia na unavené časti pokožky. Tieto zlož..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Smart corn zrezávač zrohovatenej kože cutter POP ART farba ružová Bezpečný orezávač Credo Solingen tvrdej, zrohovatenej kože na päte a chodidlách. Nemecký výrobok. Uľahčí odstránenie veľmi hrubej kože z chodidla alebo päty. Bezpečný pri odstraňovaní kože. V ponuke až 5 Pop Art Farieb. S ergonomic..
14,60€
Cena bez DPH:12,17€
Exfoliačné ponožky pre ošetrenie chodidiel, 1 pár  Účinné zvlhčujúce ponožky na nohy. Vďaka ponožkám budú vaše nohy hladké a jemné na dotyk už za pár dní. Vlastnosti a špecifikácia produktu: úplne nový, vysoko kvalitný produkt ponožky účinne zvlhčujú suchú pokožku veľmi jednoduché použitie..
1,30€
Cena bez DPH:1,08€
Nail nippers profesionálne kliešte na nechty s pružinkou, matný chróm, 13 cm Kliešte Credo Solingen s pružinkou. Kliešte na nechty s pružinkou, ktorá pomáha vrátiť kliešte do otvorenej polohy. Nemecká firma Credo Solingen je známa tým, že na výrobky používa kvalitný materiál, ktorý precízne opracuj..
39,40€
Cena bez DPH:32,83€
Prístroj na zarastajúce nechty na nohách Jedná sa o jednoduchý, ale efektívny nástroj na opravu nechtov na nohách. Môže vám pomôcť vyriešiť problém zarastených nechtov na nohách a priviesť späť k vám zdravé a krásne nechty na nohách. Tento produkt používa pákovú mechaniku na zmenu uhla rastu ..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€
Nail clipper straight profesionálne nerezové cvakátko na skrátenie nechtov matný chóm Nerezové cvakátko na skrátenie nechtov s presným strihom a dlhotrvajúcim ostrím. Nemecký výrobca Credo Solingen nenechal pri výrobe cvakátka nič na náhodu a použil prvotriednu nerez oceľ, ktorá dlho udrží ostrie..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€
Prenosná vanička na nohy, tmavomodrá Táto vanička je skvelou pomôckou ako na doma, tak na cesty. Doma ju stačí napustiť vodou, sadnúť si a nechať uľaviť unaveným nohám. Keď si vaničku vezmete so sebou na cesty, môže fungovať ako improvizované umývadlo. Prenosná vanička nájde svoje praktické využi..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Flat callus rasp škrabka na päty rada POP ART farba ružová Škrabka na päty Credo Solingen odstráni hrubú a zrohovatenú kožu. Ergonomický tvar rúčky sa príjemné drží a zlepšuje kontrolu pri odstraňovaní suchej kože. Rúčka je vyrobená zo špeciálneho materiálu, ktorý sa v ruke nekĺže. Hlavica škrabk..
10,70€
Cena bez DPH:8,92€
Pedicure stone pemza na odstránenie zrohovatenej kože, farba zelená Pemza na nohy Credo Solingen pre ľahké odstránenie suchej, tvrdej a zrohovatenej kože na chodidle a päte. Každá strana pemzy má rozdielnu zrnitosť. V prvej fáze odstránenia zrohovatenej kože je vhodná strana s hrubým zrnením, kto..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Prístroj na tvrdé päty Velform Satin Chodidlá jemná ako hodváb už za niekoľko sekúnd vďaka prístroju Velform Satin. Koniec mozolom na pätách! Vďaka presnosti a vysokej rýchlosti valčeka z abrazívnych mikrominerálov dokáže prístroj Velform Satin rýchlo a jemne zbaviť mozoľov, bez rizika porane..
9,10€
Cena bez DPH:7,58€
Nail diabetic scissors nožničky pre diabetikov, matný chróm, 9 cm Nožničky Credo Solingen pre diabetikov na bezpečné strihanie nechtov. Vhodné na strihanie nechtov na rukách aj nohách. Vďaka zaoblenej špičke klesá riziko poranenia diabetika pri manipulácii. Vhodné pri diabetickej neuropathii.   ..
15,20€
Cena bez DPH:12,67€