Hlavné menu
Produkty v košíku

Masáž tváre

Stres a každodenná rutina môžu zanechať stopy na vašej pokožke. Preto sme tu s našimi produktami na masáž tváre, kde nájdete zariadenia, ktoré vám poskytnú relaxačnú masáž a obnovia energiu vašej pleti. Či už ste fanúšik... Pokračovať
3D Masážny prístroj na tvár a telo s 360° otočnými hlavicami Body Massager masážny prístroj je senzačné zariadenie, ktoré kombinuje moderný dizajn s účinnosťou. Perfektné na masáž nôh, zadku, brucha, chrbta, rúk alebo tváre. Spevňuje pokožku, stimuluje cirkuláciu krvi a lymfy vo všetkých vrstvác..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
EMS liftingový masážny prístroj na spevnenie krku a tváre, čierny Ultrazvukový prístroj kombinuje viacero technológií. Aplikovaním toľkých funkcií v nenápadne malom prístroji dokážete udržať vašu pleť v perfektnej forme. Vďaka pravidelnému používaniu masážneho prístroja sa vaša pokožka dôkladne ..
13,60€
Cena bez DPH:11,33€
Jadeitový masážny valček na tvár + Gua Sha kameň  Valčeky vyrobené z polodrahokamov sa v Číne používajú na účinnú starostlivosť o pleť už od 17. storočia. Valček má 2 časti. Väčšia časť je určená na masáž dekoltu, krku, líc, brady a čela. Menší valček je určený na šetrnú a účinnú masáž oblasti očí...
15,90€
Cena bez DPH:13,25€
Jadeitový Masážny kameň Gua Sha zelený Jadeitový Masážny kameň Gua Sha zelený
Top
Jadeitový Gua Sha kameň  Gua-sha je tvarovaný kameň určený k masáži pleti aj tela. Masážna technika vychádza z princípov tradičnej čínskej medicíny a je cenená predovšetkým kvôli jej takmer okamžitej účinnosti. Zbavuje telo svalového napätia a toxických látok. Podporuje cirkuláciu krvi a lymfati..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Jadeitový vibračný masážny valček na tvár, s dvomi nástavcami Jade roller na tvár a krk je prirodzený spôsob, ako chrániť mladosť a pevnosť pokožky. Masážny prístroj má dva rôzne nástavce. Špička valca je vhodná pre masáže krku, tvárou, brady a čela. Okrúhly hrot zlepší vzhľad našej pokožky oko..
14,20€
Cena bez DPH:11,83€
Masážny a čistiaci prístroj na pleť so stojanom 4 v 1 Masážny a čistiaci prístroj na pleť Vám zaistí príjemnú masáž pleti, odstránenie starej kože, vyčistenie a hydratovanie Vašj pleti. Relaxačná a povzbudivá masáž je obzvlášť vhodná pre dokonalé prekrvenie pokožky, ktorého výsledkom je žiarivá pleť..
7,50€
Cena bez DPH:6,25€
Masážny prístroj na čistenie tváre Masážny prístroj na tvár je dokonalý prístroj na umývanie a masáž tváre a dekoltu. Dokonale čistí tvár od nečistôt, prachu, odumretých kožných buniek, upchatých pórov a zvyškov make-upu. Je ideálny pre normálnu a nedokonalú pleť. Má jemné výstupky, ktoré prenáš..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€
Masážny prístroj na tvár Masážny prístroj na tvár je vynikajúci prístroj na starostlivosť o pleť. Systematické používanie výrazne zlepšuje vzhľad pokožky a obnovuje jej elasticitu. Jemne masíruje pokožku okolo očí, spevňuje a zlepšuje krvný obeh. Masér je malý, veľmi šikovný, zmestí sa do každej ..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Masážny valček Gua sha na tvár Masážny valček Gua sha na tvár
Top
Jadeitový masážny valček na tvár - v ázii známy ako kameň večnej mladosti  Valčeky vyrobené z polodrahokamov sa v Číne používajú na účinnú starostlivosť o pleť už od 17. storočia. Valček má 2 časti. Väčšia časť je určená na masáž dekoltu, krku, líc, brady a čela. Menší valček je určený na šetrnú a ú..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Masážny valček na tvár a telo ICE ROLLER Masážny valček ICE ROLLER je zariadenie vybavené rolovacou hlavou naplnenou vodou a gélom. Chladí a upokojuje pokožku pred aj po kozmetických ošetreniach. Ideálne na každodennú starostlivosť o tvár, na osvieženie a omladenie pokožky. Zabraňuje tvorbe vrás..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
Neckline Slimmer - prístroj na odstránenie dvojitej brady Neckline Slimmer je revolučná novinka pre boj s druhou bradou! Len za 2 minúty denne jednoduchého cvičenia sa môžete zbaviť dvojitej brady a mať opäť krásny krk. Svetovo patentovaný revolučný prístroj je veľmi jednoduchý a pritom malý, m..
3,40€
Cena bez DPH:2,83€
Sonická kefka na čistenie pleti s masážou - ružová Sonická kefka na pleť je fantastické zariadenie na umývanie a masáž, tváre krku a dekoltu. Kefka má vstavanú dobíjaciu batériu pomocou USB káblu. Vďaka, ktorému si môžete vziať kefku kamkoľvek bez nutnosti kupovania bateriek. Sonická kefa veľm..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€