Hlavné menu
Produkty v košíku

Masáž tváre

Stres a každodenná rutina môžu zanechať stopy na vašej pokožke. Preto sme tu s našimi produktami na masáž tváre, kde nájdete zariadenia, ktoré vám poskytnú relaxačnú masáž a obnovia energiu vašej pleti. Či už ste fanúšik... Pokračovať
Skvelý 3D masážny prístroj pre ručnú masáž ubolených partií celého tela. Je určený hlavne na prekrvenie organizmu, čo má za následok zlepšenie fyzickej kondície. S dvomi rotačnými guľôčkami s 360° otáčaním a ergonomickým tvarom pre stabilné držanie.Ubolený krk či chrbát vedia človeka pekne nahneva..
5,10€
Cena bez DPH:4,25€
Ultrazvukový masážny prístroj na čistenie tváre 4v1, biely Ultrazvukový prístroj, ktorý kombinuje viacero technológií. Aplikovaním toľkých funkcií v nenápadne malom prístroji dokážete udržať vašu pleť v perfektnej forme. Vďaka pravidelnému používaniu masážneho prístroja sa vaša pokožka dôkladne v..
14,20€
Cena bez DPH:11,83€
Masážny prístroj na tvár Masážny prístroj na tvár je vynikajúci prístroj na starostlivosť o pleť. Systematické používanie výrazne zlepšuje vzhľad pokožky a obnovuje jej elasticitu. Jemne masíruje pokožku okolo očí, spevňuje a zlepšuje krvný obeh. Masér je malý, veľmi šikovný, zmestí sa do každej ..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
Jadeitový Masážny kameň Gua Sha zelený Jadeitový Masážny kameň Gua Sha zelený
Top
Jadeitový Gua Sha kameň  Gua-sha je tvarovaný kameň určený k masáži pleti aj tela. Masážna technika vychádza z princípov tradičnej čínskej medicíny a je cenená predovšetkým kvôli jej takmer okamžitej účinnosti. Zbavuje telo svalového napätia a toxických látok. Podporuje cirkuláciu krvi a lymfati..
1,10€
Cena bez DPH:0,92€
Masážny prístroj na čistenie tváre Masážny prístroj na tvár je dokonalý prístroj na umývanie a masáž tváre a dekoltu. Dokonale čistí tvár od nečistôt, prachu, odumretých kožných buniek, upchatých pórov a zvyškov make-upu. Je ideálny pre normálnu a nedokonalú pleť. Má jemné výstupky, ktoré prenáš..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Masážny valček Gua sha na tvár Masážny valček Gua sha na tvár
Top
Jadeitový masážny valček na tvár - v ázii známy ako kameň večnej mladosti  Valčeky vyrobené z polodrahokamov sa v Číne používajú na účinnú starostlivosť o pleť už od 17. storočia. Valček má 2 časti. Väčšia časť je určená na masáž dekoltu, krku, líc, brady a čela. Menší valček je určený na šetrnú a ú..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Masážny a čistiaci prístroj na pleť so stojanom 4 v 1 Masážny a čistiaci prístroj na pleť Vám zaistí príjemnú masáž pleti, odstránenie starej kože, vyčistenie a hydratovanie Vašj pleti. Relaxačná a povzbudivá masáž je obzvlášť vhodná pre dokonalé prekrvenie pokožky, ktorého výsledkom je žiarivá pleť..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€
EMS liftingový masážny prístroj na spevnenie krku a tváre, čierny Ultrazvukový prístroj kombinuje viacero technológií. Aplikovaním toľkých funkcií v nenápadne malom prístroji dokážete udržať vašu pleť v perfektnej forme. Vďaka pravidelnému používaniu masážneho prístroja sa vaša pokožka dôkladne ..
13,70€
Cena bez DPH:11,42€
Ultrazvukový masážny prístroj na tvár Lift Face, ružový Ultrazvukový prístroj, ktorý kombinuje viacero technológií. Používaním toľkých funkcií v nenápadnom malom zariadení dokážete udržať vašu pokožku v perfektnej forme. Pravidelným používaním masážneho prístroja sa vaša pokožka dôkladne vyčistí, vy..
11,60€
Cena bez DPH:9,67€
Sonická kefka na čistenie pleti s masážou a fotónovou terapiou Sonická čistiaca kefka na pleť je skvelá pre každého, kto sa svedomito stará o svoju pleť. Kefku môžete vďaka jemným štetinkám používať každý deň a možno ju použiť na všetky typy pleti. Na výber budete mať celkovo 5 stupňov intenzity ..
13,00€
Cena bez DPH:10,83€
Elektrický bezdrôtový masážny prístroj so vstavanou batériou na tvár a telo, Gua Sha Kompaktný bezdrôtový masážny prístroj Gua Sha Kompaktný bezdrôtový masážny prístroj Gua Sha na masírovanie rôznych častí tela má až 9 rôznych masážnych režimov a praktickú zabudovanú riadiacu jednotku na jednoduc..
17,70€
Cena bez DPH:14,75€
Jadeitový masážny valček na tvár + Gua Sha kameň, ružový  Valčeky vyrobené z polodrahokamov sa v Číne používajú na účinnú starostlivosť o pleť už od 17. storočia. Valček má 2 časti. Väčšia časť je určená na masáž dekoltu, krku, líc, brady a čela. Menší valček je určený na šetrnú a účinnú masáž obla..
7,70€
Cena bez DPH:6,42€