Hlavné menu
Produkty v košíku

Masáž tváre

Stres a každodenná rutina môžu zanechať stopy na vašej pokožke. Preto sme tu s našimi produktami na masáž tváre, kde nájdete zariadenia, ktoré vám poskytnú relaxačnú masáž a obnovia energiu vašej pleti. Či už ste fanúšik... Pokračovať
Jadeitový Masážny kameň Gua Sha zelený Jadeitový Masážny kameň Gua Sha zelený
Top
Jadeitový Gua Sha kameň  Gua-sha je tvarovaný kameň určený k masáži pleti aj tela. Masážna technika vychádza z princípov tradičnej čínskej medicíny a je cenená predovšetkým kvôli jej takmer okamžitej účinnosti. Zbavuje telo svalového napätia a toxických látok. Podporuje cirkuláciu krvi a lymfati..
1,10€
Cena bez DPH:0,92€
Ultrazvukový masážny prístroj na tvár Ultrazvukový prístroj, ktorý kombinuje viacero technológií. Používaním toľkých funkcií v nenápadnom malom zariadení dokážete udržať vašu pokožku v perfektnej forme. Pravidelným používaním masážneho prístroja sa vaša pokožka dôkladne vyčistí, vyživí, zabráni j..
7,70€
Cena bez DPH:6,42€
Masážny valček na tvár a telo ICE ROLLER Masážny valček ICE ROLLER je zariadenie vybavené rolovacou hlavou naplnenou vodou a gélom. Chladí a upokojuje pokožku pred aj po kozmetických ošetreniach. Ideálne na každodennú starostlivosť o tvár, na osvieženie a omladenie pokožky. Zabraňuje tvorbe vrás..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Masážny prístroj na tvár Masážny prístroj na tvár je vynikajúci prístroj na starostlivosť o pleť. Systematické používanie výrazne zlepšuje vzhľad pokožky a obnovuje jej elasticitu. Jemne masíruje pokožku okolo očí, spevňuje a zlepšuje krvný obeh. Masér je malý, veľmi šikovný, zmestí sa do každej ..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
Elektrický bezdrôtový masážny prístroj so vstavanou batériou na tvár a telo, Gua Sha Kompaktný bezdrôtový masážny prístroj Gua Sha Kompaktný bezdrôtový masážny prístroj Gua Sha na masírovanie rôznych častí tela má až 9 rôznych masážnych režimov a praktickú zabudovanú riadiacu jednotku na jednoduc..
17,70€
Cena bez DPH:14,75€
Skvelý 3D masážny prístroj pre ručnú masáž ubolených partií celého tela - celokovový Je určený hlavne na prekrvenie organizmu, čo má za následok zlepšenie fyzickej kondície. S dvomi rotačnými guľôčkami s 360° otáčaním a ergonomickým tvarom pre stabilné držanie.Ubolený krk či chrbát vedia človeka..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
Masážny prístroj na čistenie tváre Masážny prístroj na tvár je dokonalý prístroj na umývanie a masáž tváre a dekoltu. Dokonale čistí tvár od nečistôt, prachu, odumretých kožných buniek, upchatých pórov a zvyškov make-upu. Je ideálny pre normálnu a nedokonalú pleť. Má jemné výstupky, ktoré prenáš..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Vibračný masážny prístroj na tvár a telo s 360° otočnými hlavicami - 3D roller Masážny valček 3D je zariadenie, ktoré generuje až 6000 vibrácií za minútu! Taký rýchly pohyb hlavíc vedie k skutočnosti, že pokožka je stimulovaná a hlboko absorbuje kozmetiku. Použitím čistiaceho alebo zvlhčujúceho g..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Sonická kefka Gioia na čistenie pleti, tyrkysová EBM003T   Sonická kefka Gioia ja pleť je fantastické zariadenie na umývanie a masáž, tváre krku a dekoltu. Kefka má vstavanú dobíjaciu batériu pomocou USB káblu. Vďaka ktorému si môžete vziať kefku kamkoľvek bez nutnosti kupovania bateriek. Revoluč..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Sonická kefka na čistenie pleti s masážou a fotónovou terapiou Sonická čistiaca kefka na pleť je skvelá pre každého, kto sa svedomito stará o svoju pleť. Kefku môžete vďaka jemným štetinkám používať každý deň a možno ju použiť na všetky typy pleti. Na výber budete mať celkovo 5 stupňov intenzity ..
13,00€
Cena bez DPH:10,83€
Masážny a čistiaci prístroj na pleť so stojanom 4 v 1 Masážny a čistiaci prístroj na pleť Vám zaistí príjemnú masáž pleti, odstránenie starej kože, vyčistenie a hydratovanie Vašj pleti. Relaxačná a povzbudivá masáž je obzvlášť vhodná pre dokonalé prekrvenie pokožky, ktorého výsledkom je žiarivá pleť..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€
Masážny valček Gua sha na tvár Masážny valček Gua sha na tvár
Top
Jadeitový masážny valček na tvár - v ázii známy ako kameň večnej mladosti  Valčeky vyrobené z polodrahokamov sa v Číne používajú na účinnú starostlivosť o pleť už od 17. storočia. Valček má 2 časti. Väčšia časť je určená na masáž dekoltu, krku, líc, brady a čela. Menší valček je určený na šetrnú a ú..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€