Hlavné menu
Produkty v košíku

Šnúrky do topánok

Tento dôležitý prvok slúži na upevnenie topánok na nohe a zaisťuje pohodlné a bezpečné nosenie.Šnúrky do topánok sú nielen praktickým prvkom na upevnenie topánok, ale aj estetickým doplnkom, ktorý umožňuje personalizáciu a... Pokračovať
Elastické šnúrky do topánok s čiernou kovovou sponou, čierne Rozlúčte sa s tradičným viazaním topánok! Tieto elastické šnúrky ponúkajú ideálnu kombináciu pohodlia, flexibility a štýlu. S unikátnymi kovovými sponami a nastaviteľnou dĺžkou sú tieto šnúrky navrhnuté tak, aby vyhovovali širokej škále ob..
5,10€
Cena bez DPH:4,25€
Elastické šnúrky do topánok s kovovou sponou, bledo modré Rozlúčte sa s tradičným viazaním topánok! Tieto elastické šnúrky ponúkajú ideálnu kombináciu pohodlia, flexibility a štýlu. S unikátnymi kovovými sponami a nastaviteľnou dĺžkou sú tieto šnúrky navrhnuté tak, aby vyhovovali širokej škále obuvi..
5,10€
Cena bez DPH:4,25€
Elastické šnúrky do topánok s kovovou sponou, fialové Už viac žiadne ťažkosti s rozopínaním šnúrok alebo obavy, že si vaše dieťa ešte nevie zaviazať topánky. Naše elastické šnúrky do topánok s kovovou sponou sú skvelým riešením, ktoré zaručene ušetrí váš čas a pridá komfort do každodenného obliekani..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Elegantné saténové šnúrky, 120cm Objavte dokonalú harmóniu štýlu a kvality s našimi elegantnými saténovými šnúrkami. Vyrobené z prvotriednej saténovej látky, ktorá dodáva jemný lesk, tieto šnúrky sú navrhnuté tak, aby oživili akýkoľvek pár obuvi a zároveň poskytovali dlhotrvajúcu odolnosť. Šnúrky..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Elegantné saténové šnúrky, 90cm Objavte dokonalú harmóniu štýlu a kvality s našimi elegantnými saténovými šnúrkami. Vyrobené z prvotriednej saténovej látky, ktorá dodáva jemný lesk, tieto šnúrky sú navrhnuté tak, aby oživili akýkoľvek pár obuvi a zároveň poskytovali dlhotrvajúcu odolnosť. Šnúrky ..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Hrubé okrúhle tmavo šedé bavlnené šnúrky do topánok dĺžka 120 cm Kvalitné tmavo šedé hrubé okrúhle bavlnené šnúrky do obuvi. Šnúrky sú vyrobené zo 100% bavlny - silné a odolné.   Špecifikácie: typ: hrubé okrúhle šnúrky farba: tmavo šedá určenie: dámska, pánska a detská obuv materiál: 100 % bavln..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
WW Ploché profesionálne kvalitné polyesterové šnúrky do pracovnej obuvi čierne Špeciálne testované ploché šnúrky vyvinuté pre použitie do pracovnej obuvi. Šnúrky sú vyrobené z vysokokvalitnej polyesterovej nízko nasiakavej priadze, čím je dosiahnutá ich dobrá vodeodolnosť a pevnosť v ťahu pri viacná..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
WW XTR Ploché profesionálne extrémne pevné kevlarové bavlnené šnúrky do pracovnej obuvi farba čierna Nezničiteľné ploché šnúrky do pracovnej obuvi Vyrobené z materiálu typu Kevlar, ktorý sa používa v leteckom, automobilovom a hasičskom priemysle ako mimoriadne odolný materiál, sú päťkrát pevnejši..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Silikónové šnúrky - sada 16 ks. Zoznámte sa s kvalitnými elastickými šnúrkami do topánok bez viazania, ktoré ušetria váš čas, obuv a zdravie. Odteraz používajte topánky bez zaväzovania, ohýbania, bolesti chrbta, rozviazaných šnúrok či zakopnutia. Šnúrky bez zaväzovania sú dokonale pružné, no záro..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
WW HD Ploché profesionálne pevné oderuvzdorné bavlnené šnúrky 150cm, čierne Mimoriadne odolné ploché šnúrky do pracovnej obuv, vyrobené z metaamidového vlákna. Metaaramid je technologicky vyspelý materiál známy ako Nomex, ktorý je odolný voči vysokej teplote, chemickej degradácii a oderu. Šnúrky ..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
WW Okrúhle profesionálne kvalitné pevné polyesterové šnúrky do pracovnej obuvi farba čierna dĺžka 180 cm Špeciálne testované okrúhle šnúrky sú vyvinuté pre použitie do pracovnej obuvi. Šnúrky sú vyrobené z vysokokvalitnej polyesterovej nízko nasiakavej priadze, čím je dosiahnutá ich dobrá vodeodo..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Kvalitné okrúhle viacfarebné vzor 140 šnúrky do topánok dĺžka 75 cm Viacfarebné kvalitné okrúhle šnúrky do obuvi. Šnúrky sú vyrobené zo 100% polyesterových vlákien, vďaka čomu sú veľmi silné a odolné.   Špecifikácie: typ: okrúhle farebné šnúrky farba: vzor 140 určenie: dámska, pánska a detská ob..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€