Hlavné menu
Produkty v košíku

Starostlivosť o auto

Vaše auto je viac ako len dopravný prostriedok, je to investícia, a preto by ste jeho údržbe a starostlivosti mali venovať náležitú pozornosť. To sa vám podarí s našimi produktmi pre starostlivosť o auto. Vyberte si z našej širokej... Pokračovať
Ochranná plachta na auto, 572 x 180 x 120 cmZachovajte dokonalý vzhľad vášho vozidla, navrhnutou pre maximálnu ochranu v každom ročnom období. Tento vysoko kvalitný kryt je vyrobený z odolnej PP netkanej textílie, ktorá zabezpečuje, že vaše auto zostane chránené pred dažďom, snehom, prachom, ale..
34,30€
Cena bez DPH:28,58€
Slnečná clona/dáždnik na sklo auta, Car UmbrellaZabudnite na mráz a nepríjemné slnečné žiary na čelnom sklá vášho automobilu s týmto štýlovým a vysoko funkčným autopoťahom. Vyvinutý pre vynikajúcu ochranu a pohodlie, tento poťah je ideálnou voľbou pre každého vodiča hľadajúceho spoľahlivú ochran..
9,60€
Cena bez DPH:8,00€
Cyklónový vysávač 1 000W do auta s príslušenstvom Adjunkt Zakladáte si na čistote vášho auta, ale bežné vysávače sú veľké a ťažké? Nechajte sa očariť cyklónovým vysávačom do auta! S jeho kompaktnými rozmermi 39,9 x 10,45 x 13,95 cm je presne tým, čo potrebujete na čistenie priestoru vášho vozidla. N..
30,20€
Cena bez DPH:25,17€
Merač hrúbky laku GL-1s Merač hrúbky laku GL-1s sa používa na meranie hrúbky lakovej vrstvy nanesenej na oceľový alebo pozinkovaný oceľový plech. Je vybavený sondou na kábli. Meranie sa zobrazuje na LCD displeji s 2 riadkami po 8 znakoch. Rozlíšenie merania je 1 um a merací rozsah je od 0 um do 1..
46,70€
Cena bez DPH:38,92€
Záchranné podložky pod kolesá auta skladacie, Traction Mats Off-Road Predstavujeme vám revolučný produkt, ktorý sa stal neoddeliteľnou súčasťou výbavy každého milovníka off-road jazdy. Tieto podložky sú navrhnuté tak, aby vám poskytli pokoj a bezpečnosť na každej ceste, bez ohľadu na to, aké náročné..
13,60€
Cena bez DPH:11,33€
Leštiace špongie na auto 150 mm + adaptér 8 mm Špongie majú priemer až 150 mm čo poskytuje rýchly účinok pri práci. Sada obsahuje 3 druhy leštiacich hubiek: čierna - mäkká, žltá - stredná a biela - tvrdá, ktoré môžete použiť v závislosti od aktuálnej potreby. Sada leštiacich špongií vám umožní..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Chránič dverí auta - nástenný nárazník Chránič tlmí prípadné odreniny či nárazy a chráni karosériu vozidla, najmä lak, pred poškodením nárazom. Okrem toho tiež chráni steny pred poškodením, poškriabaním a nečistotami. Jeho veľkosť výrazne ovplyvňuje jeho funkčnosť. Je vyrobený z 0,4 cm hrubej ..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Ochranná plachta na auto Chráňte svoje auto pred mrazom, dažďom, vetrom, slnkom a iným poveternostným vplyvom. Lak vozidla je chránený pred poveternostnými vplyvmi, nečistotami a taktiež zabraňuje blednutiu farby. Súčasťou balenia je aj odkladacia taška na plachtu.   Výhody: jednoduchá manipulá..
27,20€
Cena bez DPH:22,67€
Autovysávač Turbo YD-512 Nominálny výkon bol oproti predchodcom znížený a vyrobený podtlak sa zvýšil - vďaka čomu pomocou vysávača nevybijete autobatériu a sací výkon bude vyšší ako u vysávačov predchádzajúcej generácie. Káblový vysávač do auta s výkonom až 100W vám pomôže pohodlne a dôkladne vy..
32,90€
Cena bez DPH:27,42€
Protimrazová plachta na čelné sklo 130 x 113 x 167 cm Plachta chráni vaše auto v každom ročnom období. V zime pred snehom a mrazom vám vďaka tejto plachte bude chýbať ranné škrabanie okien. V lete ochráni auto pred horúčavami a na jeseň a jar pred dažďom. Dobre pasuje (v zúženom tvare skla) a ..
10,80€
Cena bez DPH:9,00€
Unikátna čistiaca hmota na lak 180g Xtrobb Čistiaca hmota zbiera nečistoty usadené v mikrotrhlinách laku. Je bezpečná pre lak, nematní a nepoškriabe povrch. Je skvelá aj na čistenie prvkov ako sú okná, ráfiky alebo svetlá. Dá sa miesiť v ruke. Pred nanášaním hliny auto dôkladne umyte. Čistiac..
2,70€
Cena bez DPH:2,25€
Digitálny hĺbkový merač dezénu a brzdových kotúčov Zmerajte výšku dezénu pneumatiky. Platný zákon informuje, že minimálna výška nášho dezénu by mala byť 1,6 mm pre osobné autá a 3 mm pre autobusy. Tieto hodnoty sú však rozhodne príliš nízke na to, aby ste sa na ceste cítili bezpečne, najmä v dažd..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€