Hlavné menu
Produkty v košíku

Autokozmetika

Zobraziť podkategórie
Čistiaca sada na auto Sada 12 prvkov: 9 leštiacich špongií, leštiace kožušiny, hlavica na suchý zips a adaptér M14. Sada je prispôsobená na prácu v amatérskych aj profesionálnych podmienkach, je mimoriadne užitočná v lakovni, ale aj v domácej dielni. Sada je prispôsobená na leštenie rôznych lakov..
8,30€
Cena bez DPH:6,92€
Sada na odstraňovanie preliačín na karosérii RemDen03 Mali ste nehodu? Niekto poškodil vaše auto preliatím jeho karosérie? Chyba parkovania? Už nemusíte míňať peniaze navyše za návštevu dielne. Vďaka kompletnému systému odstraňovania preliačin môžete karosériu svojho auta opraviť svojpomocne a od..
16,60€
Cena bez DPH:13,83€
Sada na odstraňovanie prieliačín na aute Mali ste nehodu? Niekto poškodil vaše auto preliatím jeho karosérie? Chyba parkovania? Už nemusíte míňať peniaze navyše za návštevu dielne. Vďaka kompletnému systému odstraňovania preliačin môžete karosériu svojho auta opraviť svojpomocne a odstrániť z nej..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
Sada na odstraňovanie prieliačin na karosérii Mali ste nehodu? Niekto poškodil vaše auto preliatím jeho karosérie? Chyba parkovania? Už nemusíte míňať peniaze navyše za návštevu dielne. Vďaka kompletnému systému odstraňovania preliačin môžete karosériu svojho auta opraviť svojpomocne a odstrániť ..
10,60€
Cena bez DPH:8,83€
Sada na opravu preliačené karosérie Sada na odstraňovanie preliačin na karosérii auta slúži na odstraňovanie preliačin spôsobených okrem iného napr v dôsledku drobných kolízií, škôd pri parkovaní, vandalizmu a dokonca aj krupobitia. Sada na odstraňovania preliačin je výborným nástrojom nielen pre..
18,80€
Cena bez DPH:15,67€
Unikátna čistiaca hmota na lak 180g Xtrobb Čistiaca hmota zbiera nečistoty usadené v mikrotrhlinách laku. Je bezpečná pre lak, nematní a nepoškriabe povrch. Je skvelá aj na čistenie prvkov ako sú okná, ráfiky alebo svetlá. Dá sa miesiť v ruke. Pred nanášaním hliny auto dôkladne umyte. Čistiac..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€