Hlavné menu
Produkty v košíku

Kuchynské potreby

Biela tabuľa Generise Mini A4 (30 cm x 22 cm) s fixkou a 2 magnetmi Táto súprava bielej tabule a pera je ideálna na písanie okamžitých a umývateľných poznámok. Balenie obsahuje bielu tabuľu s kovovým podkladom, ktorá meria 29,5 cm x 22,5 cm a biele popisovacie pero, doplnené o pripojenú gumu. Tab..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Kefka na riad s dávkovačom saponátu Kefka do dlane na dávkovanie saponátu s odkladacím stojanom. Už vás nebaví čistiť špinavý riad špongiou? Vyskúšajte túto úplne novú šikovnú kefku na okamžité odstránenie nečistôt a znečisteného riadu. Čistiaca kefa so štetinami, ktoré nepoškriabu je ideálna na ..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Kuchynská batéria s flexibilným ramenom Batéria umožňuje ľubovoľné nastavenie výtoku v rozsahu 360 stupňov, čím vytvára pohodlie pri používaní. S veľkou presnosťou ho prispôsobíte výške a dosahu prúdu vody. Umožňuje bezproblémové nalievanie vody napríklad do veľkého hrnca. Flexibilné rameno je ti..
30,60€
Cena bez DPH:25,50€
KUCHYNSKÁ ZÁSTERA Kuchynská zástera Apron-Set nielen ochráni vaše oblečenie počas varenia, ale sú aj veľmi pekné. Univerzálna veľkosť kuchynskej zástery je vhodná pre každú milovníčku varenia a pečenia. Z veľkého množstva vzorov a farieb si vyberie naozaj každý. Dĺžku šnúrky je možné jednoducho ..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
APT AG567B Lievik na fľašu s dávkovačom 30 ml Pohodlný lievik ma fľašu je určený na jednoduché dávkovanie nápojov z fliaš bez ich rozliatia. Hodí sa pre väčšinu fliaš na trhu - priemer 1,8cm. Umožňuje presné dávkovanie alkoholu v 30 ml porciách. Nalievací uzáver z gumy zaručuje tesnosť medzi lie..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Nádoba na mlieko nerez 0,35 l Praktická oceľová kanvička (mliekovka) na napenenie mlieka. Pohodlná rukoväť a výlevka uľahčujú nalievanie. Praktická odmerka vo vnútri pohára, odstupňovaná po 50 ml. Pevná oceľová konštrukcia zabezpečí dlhé a bezproblémové používanie. Vlastnosti a špecifikácia pr..
7,80€
Cena bez DPH:6,50€
Plastová fľaša na vodu so sitkom - 700 ml Kompaktná a nepriepustná fľaša s objemom 700 ml. Fľaša má vyberateľnú vložku, do ktorej môžeme vložiť obľúbené ovocie alebo ľad. Náustok je zaistený silikónovým tesnením a prídavná rukoväť na uzávere umožňuje pripevniť fľašu na vodu k prívesku. Konštr..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Profesionálna sada na čistenie a zdobenie ovocia a zeleniny   Perfektná súprava 3v1 na rezanie, zdobenie a servírovanie ovocia (napr. granátové jablko, pomaranče, kivi) a zeleniny, ako je cibuľa, paradajky, zemiaky atď. Špecifikácie: Dĺžka nožu: 20cm Dĺžka lyžičky: 17,5cm Priemer kontajneru..
7,60€
Cena bez DPH:6,33€
Protišmyková ochranná podložka do zásuviek 140 x 100 cm Hľadáte spôsob, ako udržať čisté úložné priestory? Priehľadná podložka do zásuvky vám pomôže vyriešiť tento problém. Pomocou podložky sa ľahko zbavíte nežiaducich omrviniek a každodenných nečistôt – stačí podložku vytiahnuť zo zásuvky a vyt..
5,50€
Cena bez DPH:4,58€
Ručný odšťavovač citrusov #ob1 Ručný odšťavovač citrusov by mal byť neoddeliteľnou súčasťou každej kuchyne v kuchyni. Umožňuje vám získať čerstvú citrusovú šťavu za pár sekúnd. Takáto citrusová šťava je bohatá na vitamíny a minerály, vďaka čomu je zdravým a chutným nápojom. #ob2 Odšťavovač sa ľahko..
10,90€
Cena bez DPH:9,08€
Ručný šľahač - napeňovač mlieka Kompaktný ručný šľahač mlieka na prípravu lahodnej mliečnej peny. Šľahač je z ABS plastu a šľahacia metlička z nerezovej ocele. Napájanie je na batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia. Vychutnajte si vlastné cappuccino alebo kávu latte. Špecifikácie: ručný, akum..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Teflónová podložka na plynový sporák, 4ks  Varíte pravidelne a nebaví vás neustále umývať plynový sporák? Tak tu máme teraz túto skvelú novinku – teflónovú podložku na plynový sporák! Teflónová podložka má otvor pre horák, vďaka ktorému ju ľahko vložíme pod plynový horák. Stačí odložiť horák, pol..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€