Hlavné menu
Produkty v košíku

Rybárske potreby

Pre všetkých milovníkov rybolovu sme tu s našou ponukou všetkého potrebného Nech už preferujete rybolov z brehu alebo z lode, nájdete tu všetko, čo potrebujete pre úspešný a príjemný rybolov. Ponúkame široký výber... Pokračovať
Skladacia rybárska stolička s držiakom na pohár Fishing Chair, zelená Pohodlnú a praktickú rybársku stoličku ocení každý milovník rybolovu. Nastaviteľné podrúčky a dokonca aj špeciálne miesto na pohár zaručia, že sa budete cítiť pohodlne ako doma. Vďaka ergonomickému dizajnu stoličky sa budete cítiť..
15,80€
Cena bez DPH:13,17€
Fish Finder prenosný rybársky sonár s LCD displejom Tento vyhľadávač rýb FishFinder je najúčinnejším vyhľadávačom rýb na trhu vo všetkých vodných nádržiach. Zariadenie funguje ako sonar na ponorke. Veľmi efektívne vysielať vlny a zachytáva tie, ktoré sa odrážajú od predmetu, ak ich považuje za ry..
49,90€
Cena bez DPH:41,58€
Skladacia rybárska stolička so strieškou a obalom Panama, maskáčová Stolička je vybavená špeciálnym, nastaviteľným baldachýnom, ktorý vám poskytne tú správnu dávku tieňa. Strieška je odnímateľná - môžete ju kedykoľvek odstrániť. Vďaka veľkým rozmerom stoličky sa budete cítiť pohodlne. Vďaka ergonomi..
34,50€
Cena bez DPH:28,75€
Záhradná a kempingová stolička Chair, nosnosť 120 kg, sivá Stolička má nastaviteľné podrúčky a dokonca aj špeciálne miesto na šálku, vďaka čomu sa budete cítiť pohodlne ako doma. Vďaka ergonomickému dizajnu stoličky sa budete cítiť skvele aj po mnohých hodinách sedenia. V prednej časti stoličky sú n..
29,00€
Cena bez DPH:24,17€
Skladacia rybárska stolička s držiakom na pohár, sivá Pohodlnú a praktickú rybársku stoličku ocení každý milovník rybolovu. Nastaviteľné podrúčky a dokonca aj špeciálne miesto na pohár zaručia, že sa budete cítiť pohodlne ako doma. Vďaka ergonomickému dizajnu stoličky sa budete cítiť skvele aj po..
11,60€
Cena bez DPH:9,67€