Hlavné menu
Produkty v košíku

Rybárske potreby

Pre všetkých milovníkov rybolovu sme tu s našou ponukou všetkého potrebného Nech už preferujete rybolov z brehu alebo z lode, nájdete tu všetko, čo potrebujete pre úspešný a príjemný rybolov. Ponúkame široký výber... Pokračovať
Fish Finder prenosný rybársky sonár s LCD displejom Náš vyhľadávač rýb FishFinder je najúčinnejším vyhľadávačom rýb na trhu vo všetkých vodných nádržiach! Zariadenie funguje ako sonar na ponorke! Veľmi efektívne vysielať vlny a zachytáva tie, ktoré sa odrážajú od predmetu, ak ich považuje za ryby..
55,00€
Cena bez DPH:45,83€
Skladacia rybárska stolička s držiakom na pohár, zelená Pohodlnú a praktickú rybársku stoličku ocení každý milovník rybolovu. Nastaviteľné podrúčky a dokonca aj špeciálne miesto na pohár zaručia, že sa budete cítiť pohodlne ako doma. Vďaka ergonomickému dizajnu stoličky sa budete cítiť skvele aj..
11,10€
Cena bez DPH:9,25€
Skladacia rybárska stolička s držiakom na pohár, sivá Pohodlnú a praktickú rybársku stoličku ocení každý milovník rybolovu. Nastaviteľné podrúčky a dokonca aj špeciálne miesto na pohár zaručia, že sa budete cítiť pohodlne ako doma. Vďaka ergonomickému dizajnu stoličky sa budete cítiť skvele aj po..
11,10€
Cena bez DPH:9,25€