Hlavné menu
Produkty v košíku

Rybárčenie

Rybárstvo patrí k obľúbeným kratochvíľam. Pri troche šťastia si nielen oddýchnete v prírode, ale aj domov prinesiete niečo na obed či večeru. Aby bol váš lov úspešný, je potrebné sa dôkladne pripraviť.
Brodiace Nohavice veľ. 40 Brodiace Nohavice veľ. 40
-23 %
Brodiace nohavice veľ. 40 Rybárske nohavice sa vyznačujú kvalitným materiálom. Kvalita materiálu, z ktorého sú brodivé nohavice vyrobené pre rybárov, je zárukou účinnej ochrany proti vode. V týchto nohaviciach s trakmi môžete po celý deň bezpečne brodiť vo vode - bez rizika navlhnutia. Tento ty..
19,30€ 25,10€
Cena bez DPH:16,08€
Fish Finder prenosný rybársky sonár s LCD displejom Fish Finder prenosný rybársky sonár s LCD displejom
-23 %
Fish Finder prenosný rybársky sonár s LCD displejom Náš vyhľadávač rýb FishFinder je najúčinnejším vyhľadávačom rýb na trhu vo všetkých vodných nádržiach! Zariadenie funguje ako sonar na ponorke! Veľmi efektívne vysielať vlny a zachytáva tie, ktoré sa odrážajú od predmetu, ak ich považuje za ryby..
64,40€ 83,70€
Cena bez DPH:53,67€
Zakrmovacia zavážacia rybárska loď Zakrmovacia zavážacia rybárska loď
Doprava zdarma -23 %
Zakrmovacia zavážacia rybárska loď Zakrmovacia zavážacia súprava obsahuje diaľkové ovládanie, ktoré umožňuje pohodlné ovládanie člna na vzdialenosť až 300m! Loď umožňuje plodný rybolov. Loď je vybavený osvetlením, ktoré uľahčuje jeho pozorovanie, a súprava obsahuje samostatne namontovanú lampu, k..
213,90€ 278,10€
Cena bez DPH:178,25€