Hlavné menu
Your Cart

Vankúše na sedenie a opierky

Anatomický vankúš medzi nohy a kolená s pamäťovou penou Anatomický vankúš medzi nohy a kolená s pamäťovou penou
-23 %
Anatomický vankúš medzi nohy a kolená s pamäťovou penou Pamäťový vankúš umiestnený medzi kolenami udržiava vyrovnanú panvu, zmierňuje tlak na boky, kolená, členky a kĺby.   Uľaví od rannej bolesti chrbta, znižuje napätie v krížovej oblasti chrbta. Využijete taktiež na polohovanie imobilného pacie..
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€
Anatomický vankúš na nohy z pamäťovej peny
-23 %
Anatomický vankúš z pamäťovej peny pod nohy Anatomický vankúš pod nohy pomáha prirodzeným spôsobom zlepšiť prekrvenie nôh po celodennom namáhaní a znížiť opuchy nôh počas spánku. Zmierňuje napätie svalov a kĺbov, ktorým poskytuje odpočinok a relaxáciu, čo pomáha znižovať bolesť a únavu. Relaxačný..
24,90€ 32,40€
Cena bez DPH:20,75€
Cestovný vankúš do auta na bezpečnostný pás - modrý Cestovný vankúš do auta na bezpečnostný pás - modrý
-24 %
Cestovný vankúš do auta na bezpečnostný pás - modrý Ochranná pomôcka - príchytka do automobilového pásu, ktorá je vhodná počas dlhej cesty autom. Počas dlhších ciest môžete vďaka vankúšiku relaxovať a odpočívať a zároveň Vám uľahčuje napínanie a prevenciu proti bolesti chrbta. Montáž na bezpečnostn..
4,20€ 5,50€
Cena bez DPH:3,50€
Ergonomická bedrová opierka s pamäťovou penou Ergonomická bedrová opierka s pamäťovou penou
-23 %
Ergonomická bedrová opierka Pri sedení pri počítači je vždy potrebné dodržiavať správnu ergonómiu. Vzpriamené sedenie pomáha proti bolesti chrbta a je prirodzená pre chrbticu. K tomu vám poslúži chrbtová opierka od firmy Mosh, v čiernom prevedení. Jej tvarovanie v podobe bočných výčnelkov v oblast..
25,90€ 33,70€
Cena bez DPH:21,58€
Ergonomická chrbtová opierka s pamäťovou penou Ergonomická chrbtová opierka s pamäťovou penou
-23 %
Ergonomická chrbtová opierka s pamäťovou penou Pri sedení pri počítači je vždy potrebné dodržiavať správnu ergonómiu. Vzpriamené sedenie pomáha proti bolesti chrbta a je prirodzená pre chrbticu. K tomu vám poslúži chrbtová opierka od firmy Mosh, v čiernom prevedení. Jej tvarovanie v podobe bočných ..
26,20€ 34,10€
Cena bez DPH:21,83€
Ergonomický podsedák s pamäťovou penou Ergonomický podsedák s pamäťovou penou
-23 %
Ergonomický podsedák s pamäťovou penou 45 x 38 x 7cm Chceli by ste sedieť na stoličke či sedačke pohodlne bez boľavej chrbtice? Komfortný podsedák od firmy Mosh vám pomôže pri dlhšom sedení, je vhodný do kancelárie aj do auta. Vďaka pamäťovej pene sa prispôsobí vašej postave tak, že vás už naďal..
25,90€ 33,70€
Cena bez DPH:21,58€
Ergonomický podsedák s pamäťovou penou-čierny Ergonomický podsedák s pamäťovou penou-čierny
-23 %
Ergonomický podsedák s pamäťovou penou Chceli by ste sedieť na stoličke či sedačke pohodlne bez boľavej chrbtice? Komfortný podsedák vám pomôže pri dlhšom sedení, je vhodný do kancelárie aj do auta. Vďaka pamäťovej pene sa prispôsobí vašej postave tak, že vás už naďalej nebude nič tlačiť. Zárove..
18,90€ 24,60€
Cena bez DPH:15,75€
Gélová podložka na sedenie Gélová podložka na sedenie
-23 %
Gélová podložka na sedenie Gélový sedací vankúš je ideálnym riešením pre každého, kto trávi veľa času pri stole alebo má sedavú prácu. Gélová podložka na sedenie nám poskytne lepšie pohodlie, upokojí problémy s chrbtom. Je to skvelé pre autosedačky, kreslá a kancelárske stoličky. Špeciálny de..
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€
Gélová podložka na sedenie Egg Sitter Gélová podložka na sedenie Egg Sitter
-23 %
Gélová podložka na sedenie Egg Sitter Gélový sedací vankúš Egg sitter je ideálnym riešením pre každého, kto trávi veľa času pri stole alebo má sedavú prácu. Vankúš nám poskytne lepšie pohodlie, upokojí problémy s chrbtom. Je to skvelé pre autosedačky, kreslá a kancelárske stoličky. Špeciálny de..
11,90€ 15,50€
Cena bez DPH:9,92€
Leg ramp - Ergonomický nafukovací vankúš pod nohy Leg ramp - Ergonomický nafukovací vankúš pod nohy
-23 %
Leg ramp - Nafukovací vankúš pod nohy   Státie alebo sedenie po celý deň môže vyvíjať tlak na nohy, chodidlá a chrbát, čo vedie k zápalu, zlej cirkulácii a bolestiam. Nafukovací vankúš Leg Ramp Vám poskytuje dokonalé vyvýšenie a pomáha rýchlo uvoľniť tlak a podporovať pozitívny prietok krvi, takže ..
16,90€ 22,00€
Cena bez DPH:14,08€
Memory Pillow Comfy-3 Pamäťový ortopedický vankúš na nohy, 22 x 24 cm Memory Pillow Comfy-3 Pamäťový ortopedický vankúš na nohy, 22 x 24 cm
Top -23 %
Dreamolino Leg Pillow - Ergonomický vankúšik sa prispôsobí každej polohe Milióny ľudí, ktorí radi spia na boku, sa každú noc prehadzuje a zúfalo hľadajú najpríjemnejšiu polohu na spanie! Kolená sa im šúchajú jedno o druhé, chrbát a boky nesmierne bolia. A vstávanie po prebdetej noci je jednoducho ho..
11,50€ 15,00€
Cena bez DPH:9,58€
Vankúš kamarát Vankúš kamarát
-23 %
Vankúš kamarát "Objatie" Cítiš sa osamelá/ý? Nemáš pri seba nikoho kto by Ťa objal? Vankúš kamarát "Objatie" vyrieši všetky Tvoje emocionálne problémy a zároveň Ti poskytne pohodlie:) Vankúš obíjme okolo teba ruku, kedykoľvek ju budeš potrebovať. Vankúš sa stane Tvojím nepostrádateľným spoločník..
22,90€ 29,80€
Cena bez DPH:19,08€
Zobrazé 1 do 12 z 15 (2 strán)