Hlavné menu
Produkty v košíku

Vankúše na sedenie

Praktické riešenie pre tých z vás, ktorí trpia bolesťou sedacieho svalu. Tieto vankúše ma sedenie sú ergonomicky tvarované a vyrobené z materiálov, ktoré znižujú tlak na sedacie svaly a bedrovú oblasť. Pomáhajú zmierniť... Pokračovať
Forever Comfy vankúš je novou generáciou vankúšov na zdravé sedenie. Jeho čaro spočíva v kombinácii penovej hmoty a gélu, vďaka ktorým sa stane každá stolička pohodlnejšou! Vankúš má gélové jadro, ktoré obklopujú dve vrstvy pamäťovej peny pre zabezpečenie maximálneho pohodlia Vášho tela. Vankúš oka..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Ortopedický vankúš na sedenie s pamäťovou penou Exclusive Seat, 42 x 35 x 6 cm  Podporuje správne držanie chrbtice u ľudí, ktorí trávia veľa času v sede, napr. na invalidnom vozíku alebo tvrdej stoličke. Uvoľňuje kostrč, zadok a stehná, znižuje efekt znecitlivenia zvýšením prietoku krvi v dolných k..
29,60€
Cena bez DPH:24,67€
Ortopedický vankúš na sedenie Perfect Balance, 40 x 9 cm  Je určený na korekciu chýb držania tela a posilnenie chrbtových svalov. Pri sedení odľahčuje driekovú chrbticu a núti sedieť v správnej polohe, stimuluje mikropohyby medzistavcových platničiek. Napravuje nesprávne držanie tela pri sedení, vď..
39,70€
Cena bez DPH:33,08€
Ortopedický Vankúš Na Stoličku / Autosedačku  Zníženie Bolesti: Vďaka rovnomernému rozloženiu hmotnosti, ortopedický vankúš znižuje tlak na konkrétne oblasti, čo môže priniesť úľavu ľuďom s bolesťami chrbta, dolnej časti chrbta alebo nepohodlie v oblasti sedenia. Zlepšenie Krvného Obeh: Elastick..
26,80€
Cena bez DPH:22,33€
Otočný vankúš Magic Turn pre autosedačku Výhody: Uľahčuje nastupovanie a vystupovanie z auta: Tento vankúš je ideálny pre osoby s obmedzenou mobilitou ako sú problémy s bedrami, kolenami alebo chrbticou. Flexibilná adaptácia: Pružne sa prispôsobí povrchu autosedačky, čím zaisťuje komfortné..
42,80€
Cena bez DPH:35,67€
Ortopedický vankúš na sedenie s pamäťovou penou Premium Seat, 45 x 40 x 12 cm  Vyrobené z inovatívnej tepelne tvarovateľnej peny s "pamäťou". Vďaka tomu sa dokonale prispôsobí anatomickým tvarom tela. Podporuje správne vyrovnanie chrbtice u ľudí, ktorí trávia veľa času v sede, napríklad na invalidn..
49,70€
Cena bez DPH:41,42€
Ortopedický vankúš na sedenie z pamäťovej peny EXCLUSIVE SEAT Vyrobené z inovatívnej termoformovacej peny s „tvarovou pamäťou“. Vďaka tomu sa perfektne prispôsobí anatomickým tvarom tela. Podporuje správne polohovanie chrbtice u ľudí, ktorí trávia veľa času v polohe sediacej na invalidnom vozíku..
34,70€
Cena bez DPH:28,92€