Hlavné menu
Produkty v košíku

Vankúše na sedenie a opierky

Osloboďte svoje telo od únavy a bolesti v oblasti krížov, ramien, či chrbtice s vankúšmi na sedenie a kvalitnými opierkami. Masážny vankúš vám zaručí pohodlie doma, v práci a aj na cestách. Doprajte si nový pocit z jazdy a zároveň maximálne pohodlie na dlhých cestách s krčným vankúšom s novo vyvinutým operadlom krku. Pri sedení pri počítači je vždy potrebné dodržiavať správnu ergonómiu. Ergonomická opierka podporuje vzpriamené sedenie, pomáha proti bolesti chrbta a je prirodzená pre chrbticu.
Anatomický vankúš na nohy z pamäťovej peny
-23 %
Anatomický vankúš z pamäťovej peny pod nohy Anatomický vankúš pod nohy pomáha prirodzeným spôsobom zlepšiť prekrvenie nôh po celodennom namáhaní a znížiť opuchy nôh počas spánku. Zmierňuje napätie svalov a kĺbov, ktorým poskytuje odpočinok a relaxáciu, čo pomáha znižovať bolesť a únavu. Relaxačný..
24,90€ 32,40€
Cena bez DPH:20,75€
Antidekubitný vankúš BioFlote ™ 2 PLUS na sedenie45 cm Antidekubitný vankúš BioFlote ™ 2 PLUS na sedenie45 cm
-23 %
Antidekubitný vankúš BioFlote ™ 2 PLUS na sedenie Pneumatický vankúš proti preležaninám na sedenie. Vďaka unikátne tvarovaným, jednoduchým, vzájomne prepojeným komorám, ktoré umožňujú pomalý pohyb vzduchu z komory do komory, znižuje riziko vzniku dekubitov a rovnomerne rozdeľuje tlak substrátu na..
136,70€ 177,70€
Cena bez DPH:113,92€
Cestovný vankúš do auta na bezpečnostný pás - modrý Cestovný vankúš do auta na bezpečnostný pás - modrý
-23 %
Cestovný vankúš do auta na bezpečnostný pás - modrý Ochranná pomôcka - príchytka do automobilového pásu, ktorá je vhodná počas dlhej cesty autom. Počas dlhších ciest môžete vďaka vankúšiku relaxovať a odpočívať a zároveň Vám uľahčuje napínanie a prevenciu proti bolesti chrbta. Montáž na bezpečnostn..
3,00€ 3,90€
Cena bez DPH:2,50€
Gélový vankúšik proti preležaninám, 400 x 420 x 70 mm Gélový vankúšik proti preležaninám, 400 x 420 x 70 mm
-23 %
Gélový vankúšik proti preležaninám, 400 x 420 x 70 mm Je ideálny pre ľudí, ktorí trávia veľa času sedením, napríklad pri počítači, na invalidnom vozíku, v aute, v práci. Tento revolučný vankúš proti preležaninám s gélovou vložkou vďaka použitiu inovatívnych technológií dáva prevencii a liečbe dek..
42,80€ 55,60€
Cena bez DPH:35,67€
HP-1128 Nafukovací vankúš pod nohy, podložka pod nohy 57 x 68 x 31 cm, svetlo hnedá HP-1128 Nafukovací vankúš pod nohy, podložka pod nohy 57 x 68 x 31 cm, svetlo hnedá
-23 %
Leg ramp - Nafukovací vankúš pod nohy   Státie alebo sedenie po celý deň môže vyvíjať tlak na nohy, chodidlá a chrbát, čo vedie k zápalu, zlej cirkulácii a bolestiam. Nafukovací vankúš Leg Ramp Vám poskytuje dokonalé vyvýšenie a pomáha rýchlo uvoľniť tlak a podporovať pozitívny prietok krvi, takže ..
19,90€ 25,90€
Cena bez DPH:16,58€
Ortopedická bedrová opierka EXCLUSIVE SUPPORT ULTRA COMFORT 53 cm Ortopedická bedrová opierka EXCLUSIVE SUPPORT ULTRA COMFORT 53 cm
-23 %
Ortopedická bedrová opierka EXCLUSIVE SUPPORT ULTRA COMFORT 53 cm Vankúš je vyrobený z inovatívnej tepelne tvarovanej peny s tvarovým „pamäťovým“ efektom. Vďaka tomu sa vankúš perfektne prispôsobí anatomickému tvaru tela a poskytuje vynikajúcu bedrovú oporu a zaisťuje jeho správnu polohu počas s..
39,60€ 51,50€
Cena bez DPH:33,00€
Ortopedický bedrový vankúš EXCLUSIVE SUPPORT 34 cm Ortopedický bedrový vankúš EXCLUSIVE SUPPORT 34 cm
-23 %
Ortopedický bedrový vankúš EXCLUSIVE SUPPORT 34 cm Vyrobené z inovatívnej tepelne tvarovanej peny s tvarovým „pamäťovým“ efektom. Vďaka ergonomickému profilovaniu vankúš koriguje polohu chrbtice pri sedení prostredníctvom podpory bedrovej chrbtice. Účinky: Pomáha pri rehabilitácii chrbtice Po..
30,10€ 39,10€
Cena bez DPH:25,08€
Ortopedický cestovný vankúš EXCLUSIVE TRAVEL - modrý Ortopedický cestovný vankúš EXCLUSIVE TRAVEL - modrý
-23 %
Ortopedický cestovný vankúš EXCLUSIVE TRAVEL Cestovný vankúš z inovatívnej tepelne tvarovanej peny s tvarovým „pamäťovým“ efektom. Vďaka ergonomickému profilovaniu zaručuje správnu podporu hlavy a krku pri cestovaní. Zmierňuje bolesti chrbtice, krku a ramien znížením tlakových bodov. Dokonale sa..
17,00€ 22,10€
Cena bez DPH:14,17€
Ortopedický cestovný vankúš EXCLUSIVE TRAVEL ULTA COMFORT - modrý Ortopedický cestovný vankúš EXCLUSIVE TRAVEL ULTA COMFORT - modrý
-23 %
Ortopedický cestovný vankúš EXCLUSIVE TRAVEL ULTA COMFORT - modrý Vyrobené z inovatívnej tepelne tvarovanej peny s tvarovým „pamäťovým“ efektom. Vďaka tomu sa vankúš perfektne prispôsobí anatomickému tvaru tela a poskytuje vynikajúcu podporu krku. Vďaka ergonomickému profilovaniu zaručuje správ..
22,60€ 29,40€
Cena bez DPH:18,83€
Ortopedický vankúš - Half-roller Ortopedický vankúš - Half-roller
-23 %
Ortopedický vankúš - valec Half-roller" EXCLUSIVE SUPPORT Vyrobené z inovatívnej tepelne tvarovanej peny s tvarovým „pamäťovým“ efektom. Dôrazne sa odporúča v prípade: bolesť chrbta, ramien, krku, kolien a bokov necitlivosť rúk chrápanie nespavosť nervové napätie, syndróm „ťažkých“ nôh. Vďaka te..
20,70€ 26,90€
Cena bez DPH:17,25€
Ortopedický vankúš na bedrovú opierku chrbta Ortopedický vankúš na bedrovú opierku chrbta
-23 %
Ortopedický vankúš na bedrovú opierku chrbta Vankúš je vyrobený z mäkkého materiálu, tzv. pamäťové peny. Vankúš bol navrhnutý tak, aby udržal polohu chrbtice čo najergonomickejším spôsobom. Vďaka ergonomickému dizajnu môžete zabudnúť na bolesti chrbta. Tvar vankúša je ideálny na ležanie, sedenie..
11,30€ 14,70€
Cena bez DPH:9,42€
Ortopedický vankúš na sedenie z pamäťovej peny EXCLUSIVE SEAT Ortopedický vankúš na sedenie z pamäťovej peny EXCLUSIVE SEAT
-23 %
Ortopedický vankúš na sedenie z pamäťovej peny EXCLUSIVE SEAT Vyrobené z inovatívnej termoformovacej peny s „tvarovou pamäťou“. Vďaka tomu sa perfektne prispôsobí anatomickým tvarom tela. Podporuje správne polohovanie chrbtice u ľudí, ktorí trávia veľa času v polohe sediacej na invalidnom vozíku,..
34,60€ 45,00€
Cena bez DPH:28,83€