Hlavné menu
Produkty v košíku

Proti zápachu

Zápach z topánok je nepríjemný problém, s ktorým sa mnohí stretávajú. Naše vložky proti zápachu sú vyrobené z antibakteriálneho materiálu, ktorý účinne absorbuje vlhkosť a zabraňuje tvorbe nepríjemného zápachu. Nájdete u... Pokračovať
Antibakteriálne vložky do topánok Sanitized, veľkosť 36 – 46 Pohodlné, hygienické vložky do topánok Vyrobené z perforovanej latexovej peny, ktorá poskytuje mäkký pocit vďaka jemnej tkanine. Perforácia zaisťuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu pod nohami. Navyše obsahujú látku, ktorá obmedzuje množenie ..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Kožené vložky do topánok s aktívnym uhlím absorbujúcim pot Foot Morning Anatomic, veľkosť 45 Vložky do topánok ANATOMIC sú vyrobené z prírodnej ovčej kože vyčiňovanej rastlinným pôvodom. Kombinácia tvarovanej latexovej peny a vrstvy plochej latexovej peny s aktívnym uhlím zaisťuje vysoký komfort pou..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Kožené vložky do topánok s aktívnym uhlím absorbujúcim pot Foot Morning Deluxe, 46 Vrchná vrstva vložiek je vyrobená z prírodnej ovčej kože vyčinenej rastlinnými činiteľmi. Kombinácia latexovej peny s aktívnym uhlím, anatomický plastový profil (výstuha), latexový vankúšik a pätový tlmiaci profil tie..
9,40€
Cena bez DPH:7,83€
Kožené vložky do topánok s gélovými vložkami a aktívnym uhlím Foot Morning Gel Deluxe, 45 Profilované vložky s technológiou Gel Pad Technology určené na každodenné nosenie pre ľudí s bolesťami chodidiel. Vrchná vrstva vložky je vyrobená z prírodnej kože, ktorá absorbuje pot vylučovaný chodidlami. Sp..
11,50€
Cena bez DPH:9,58€
Vložky do topánok strihacie s dezinfekčným Antiperspirantom SANITIZED - Pohodlie a hygiena pre Vaše nohy, EU 32-46, 5 párov Obohaťte svoju obuv o revolučnú novinku - vložky do topánok s dezinfekčným prostriedkom SANITIZED. Tieto inovatívne vložky sú vyrobené z pružnej latexovej peny, napustenej anti..
12,40€
Cena bez DPH:10,33€
Vložky do topánok s pamäťovou penou Foot Morning Memosoft Comfort, veľkosť 44 Pohodlné vložky z pleteného polyesteru a dvoch vrstiev latexovej peny s rôznymi vlastnosťami. Stredná, hrubšia vrstva memosoft peny sa ľahko prispôsobí tvaru chodidla, zväčší jeho nosnú plochu a zníži tlak. Poskytuje tiež ..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Antimikrobiálne strihacie vložky do topánok ActiFresh proti poteniu, EU 32-46, ActiFresh Zabudnite na nepríjemné pocity a zápach, ktoré sprevádzajú potenie nôh. Predstavujeme vám Antimikrobiálne Vložky ActiFresh, revolučné riešenie, ktoré prináša koniec vašim starostiam. Vyrobené z vysoko absorpčnej..
13,20€
Cena bez DPH:11,00€
Vložky do topánok proti poteniu SANITIZED – Vaša záchrana pre svieže nohy celý deň! Preč s nepríjemným pocitom mokrých a zápachových nôh! S našimi vložkami proti poteniu SANITIZED prinášame riešenie, ktoré vaše nohy udrží v suchu a sviežosti, bez ohľadu na to, koľko hodín trávite na nohách. Vyrobené..
12,40€
Cena bez DPH:10,33€
Vložky do topánok proti poteniu, prievzdušné strihacie, EU 32-46, OdorStep Predstavujeme vám ODOR STOP Revolučné vložky do topánok, ktoré bojujú proti poteniu a nepríjemnému zápachu. Vyrobené z latexovej peny, tieto vložky poskytujú nielen pohodlie, ale aj účinnú izoláciu od chladnej zeme. S pridaný..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Kožené vložky do topánok Pecari Carbon Black Prémiové kožené, elegantné a pohodlné vkladacie stielky vyrobené z najkvalitnejšieho druhu čiernej ovčej usne, ekologicky upravovanej, bez obsahu PCP, ktoré spôsobujú začervenanie. Perfektne zapadajú do spodnej časti obuvi. Perforácia kože a latexovej ..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€
Vložky do topánok proti poteniu - ActiFresh Vložky sú vynikajúce opatrenie, ktoré chráni nohy pred rôznymi druhmi plesní, kvasiniek a baktérií. Vložky pohlcujú pot a neutralizujú nepríjemný zápach nôh. Umožňujú vám zabudnúť na strach z vyzutia topánok medzi ľuďmi. Vložte vložku do topánky tak, ab..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Pohodlné ultra tenké vložky do topánok proti poteniu Fresh Step 3 páry 41-43 Ultra tenké a pohodlné stielky, ktoré dávajú vašim chodidlám pocit sviežosti po celý deň. Veľmi dobre absorbujú vlhkosť, účinne znižujú nežiaduce pachy. Použitie jemného parfumu bez alergénov, zanecháva v obuvi pocit sviežo..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€