Hlavné menu
Produkty v košíku

Proti zápachu

Zápach z topánok je nepríjemný problém, s ktorým sa mnohí stretávajú. Naše vložky proti zápachu sú vyrobené z antibakteriálneho materiálu, ktorý účinne absorbuje vlhkosť a zabraňuje tvorbe nepríjemného zápachu. Nájdete u... Pokračovať
Actifresh antibakteriálne vložky do topánok proti zápachu strihacie Pohodlné a hygienické stielky dávajúce pocit sviežosti. Jemná tkanina s perforáciou zaisťuje dostatočnú  cirkuláciu vzduchu pod chodidlom a vrstva absorbčnej latexovej peny poskytuje pohodlie pri chôdzi. Stielky s jemnou vôňou mä..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
Actifresh Set 6 párov pohodlné stielky so švajčiarskou antibakteriálnou technológiou do topánok strihacia veľkosť 36/46 Set 6 párov pohodlných a hygienických stielok so švajčiarskou antibakteriálnou technológiou firmy Sanitized dávajúce pocit sviežosti. Jemná tkanina s perforáciou zaisťuje dostat..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Active Carbon Set 6 párov pohodlné stielky s technológiou pohlcovania zápachu do topánok 36 Set 6 párov pohodlných stielok do obuvi s technológiou pohlcovania zápachu  dávajúce pocit sviežosti. Vrstva absorpčnej latexovej peny poskytuje pohodlie pri chôdzi. Obsah prísady aktívneho uhlia v pene za..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Active Carbon Set 6 párov pohodlné stielky s technológiou pohlcovania zápachu do topánok 37 Set 6 párov pohodlných stielok do obuvi s technológiou pohlcovania zápachu  dávajúce pocit sviežosti. Vrstva absorpčnej latexovej peny poskytuje pohodlie pri chôdzi. Obsah prísady aktívneho uhlia v pene za..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Active Carbon Set 6 párov pohodlné stielky s technológiou pohlcovania zápachu do topánok 38 Set 6 párov pohodlných stielok do obuvi s technológiou pohlcovania zápachu  dávajúce pocit sviežosti. Vrstva absorpčnej latexovej peny poskytuje pohodlie pri chôdzi. Obsah prísady aktívneho uhlia v pene za..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Active Carbon Set 6 párov pohodlné stielky s technológiou pohlcovania zápachu do topánok 39 Set 6 párov pohodlných stielok do obuvi s technológiou pohlcovania zápachu  dávajúce pocit sviežosti. Vrstva absorpčnej latexovej peny poskytuje pohodlie pri chôdzi. Obsah prísady aktívneho uhlia v pene za..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Active Carbon Set 6 párov pohodlné stielky s technológiou pohlcovania zápachu do topánok 40 Set 6 párov pohodlných stielok do obuvi s technológiou pohlcovania zápachu  dávajúce pocit sviežosti. Vrstva absorpčnej latexovej peny poskytuje pohodlie pri chôdzi. Obsah prísady aktívneho uhlia v pene za..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Active Carbon Set 6 párov pohodlné stielky s technológiou pohlcovania zápachu do topánok 41 Set 6 párov pohodlných stielok do obuvi s technológiou pohlcovania zápachu  dávajúce pocit sviežosti. Vrstva absorpčnej latexovej peny poskytuje pohodlie pri chôdzi. Obsah prísady aktívneho uhlia v pene za..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Active Carbon Set 6 párov pohodlné stielky s technológiou pohlcovania zápachu do topánok 42 Set 6 párov pohodlných stielok do obuvi s technológiou pohlcovania zápachu  dávajúce pocit sviežosti. Vrstva absorpčnej latexovej peny poskytuje pohodlie pri chôdzi. Obsah prísady aktívneho uhlia v pene za..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Active Carbon Set 6 párov pohodlné stielky s technológiou pohlcovania zápachu do topánok 43 Set 6 párov pohodlných stielok do obuvi s technológiou pohlcovania zápachu  dávajúce pocit sviežosti. Vrstva absorpčnej latexovej peny poskytuje pohodlie pri chôdzi. Obsah prísady aktívneho uhlia v pene za..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Active Carbon Set 6 párov pohodlné stielky s technológiou pohlcovania zápachu do topánok 44 Set 6 párov pohodlných stielok do obuvi s technológiou pohlcovania zápachu  dávajúce pocit sviežosti. Vrstva absorpčnej latexovej peny poskytuje pohodlie pri chôdzi. Obsah prísady aktívneho uhlia v pene za..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Active Carbon Set 6 párov pohodlné stielky s technológiou pohlcovania zápachu do topánok 45 Set 6 párov pohodlných stielok do obuvi s technológiou pohlcovania zápachu  dávajúce pocit sviežosti. Vrstva absorpčnej latexovej peny poskytuje pohodlie pri chôdzi. Obsah prísady aktívneho uhlia v pene za..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€