Hlavné menu
Produkty v košíku

Proti zápachu

Zápach z topánok je nepríjemný problém, s ktorým sa mnohí stretávajú. Naše vložky proti zápachu sú vyrobené z antibakteriálneho materiálu, ktorý účinne absorbuje vlhkosť a zabraňuje tvorbe nepríjemného zápachu. Nájdete u... Pokračovať
WW Poliyou Pro Set 3 párov profesionálne penové anatomicky tvarované vložky do pracovnej obuvi veľkosť 46 Profesionálne penové tvarované antibakteriálne, antimykotické a anatomické stielky. Zabezpečujú správnu cirkuláciu vzduchu v obuvi, pohlcujú prebytočnú vlhkosť, stielky absorbujú vibrácie a n..
13,00€
Cena bez DPH:10,83€
Pohodlné športové vložky do topánok proti zápachu Super Active 35 Pohodlné a hygienické športové stielky do obuvi dávajúce pocit sviežosti. Vyrobené z polyesterovej 3D textília, ktorá vďaka svojmu dizajnu umožňuje cirkuláciu vzduchu a znižuje vlhkosť v obuvi. Vrstva uhlíkového filtra dokonale poh..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
WW Poliyou Pro profesionálne penové anatomicky tvarované vložky do pracovnej obuvi veľkosť 47 Profesionálne penové tvarované antibakteriálne, antimykotické a anatomické stielky. Zabezpečujú správnu cirkuláciu vzduchu v obuvi, pohlcujú prebytočnú vlhkosť, stielky absorbujú vibrácie a nárazy, čo zn..
5,50€
Cena bez DPH:4,58€
Pánske kožené vložky do topánok Extra Leather Prémiové pánske kožené vložky Extra Leather sú ideálnym riešením pre mužov hľadajúcich kombináciu elegancie a pohodlia. Vyrobené z prvotriednej ovčej usne, ktorá je ekologicky spracovaná bez obsahu škodlivých látok ako PCP, tieto vložky sú navrhnuté s dô..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Vložky do topánok proti poteniu – vojenská ochranaNajčastejšie sa používajú v pracovnej obuvi. Používané armádou a tiež športovcami. Oprava poškodenej obuvi. Vložky do obuvi - vojenská mriežka. Vojenské mriežkové vložky sú špeciálne vložky do topánok, ktoré používa armáda, ako aj ľudia venujúci sa r..
3,40€
Cena bez DPH:2,83€
Kožené vložky do topánok s aktívnym uhlím absorbujúcim pot Anatomic, EU 45 Vložky do topánok ANATOMIC sú vyrobené z prírodnej ovčej kože vyčiňovanej rastlinným pôvodom. Kombinácia tvarovanej latexovej peny a vrstvy plochej latexovej peny s aktívnym uhlím zaisťuje vysoký komfort používania. Prírodnú ..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
Vložky do topánok proti zápachu Aloe Vera Ultra Fresh Aloe Vera Ultra Fresh sú pohodlné stielky vyrobené z príjemného zamatového materiálu a latexovej peny s výťažkom Aloe Vera a antimikrobiálnou prísadou Ultra-Fresh®. Výťažok Aloe Vera vďaka vysokému obsahu účinných látok má protizápalové, antib..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
Pohodlné vložky do topánok proti zápachu strihacie, Insoles, EU (35-46) Hľadáte riešenie, ako udržať svoje topánky voňavé a neustále pohodlné? Predstavujeme vložky do obuvi, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali všetkým typom obuvi. Ich unikátne vlastnosti a vysokokvalitné materiály zaisťujú, že va..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
Vložky do topánok proti poteniu - ActiFresh Vložky sú vynikajúce opatrenie, ktoré chráni nohy pred rôznymi druhmi plesní, kvasiniek a baktérií. Vložky pohlcujú pot a neutralizujú nepríjemný zápach nôh. Umožňujú vám zabudnúť na strach z vyzutia topánok medzi ľuďmi. Vložte vložku do topánky tak, ab..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Vložky do topánok proti poteniu, prievzdušné strihacie, EU 32-46, OdorStep Predstavujeme vám ODOR STOP Revolučné vložky do topánok, ktoré bojujú proti poteniu a nepríjemnému zápachu. Vyrobené z latexovej peny, tieto vložky poskytujú nielen pohodlie, ale aj účinnú izoláciu od chladnej zeme. S pridaný..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€
Kožené dámske vložky do topánok Pecari Carbonex & Ultra Fresh veľkosť 36 Prémiové  kožené, elegantné a pohodlné  vkladacie stielky vyrobené z najkvalitnejšieho druhu ovčej usne, ekologicky upravovanej, bez obsahu PCP, ktoré spôsobujú začervenanie. Perfektne zapadajú do spodnej časti obuvi. Použit..
6,30€
Cena bez DPH:5,25€
Vložky do topánok proti zápachu s extraktom z Aloe Vera Vložky do topánok proti zápachu s voňavým výťažkom Aloe Vera. V hornej časti stielky je impregnovaný výťažok z Aloe Vera a pri každom jednom kroku zabezpečuje hydratáciu chodidla. Účinná pomoc pri zápachu nôh alebo obuvi. Pena vložiek je nap..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€