Hlavné menu
Your Cart

Stoličky a sedačky

Jednorázové hygienické WC sedátko 10 ks Jednorázové hygienické WC sedátko 10 ks
-24 %
Jednorázové hygienické WC sedátko 10 ks Buďte vždy pripravení a vozte so sebou jednorazové WC sedátko 10 kusov či už vyrážate kamkoľvek na cesty. Deti i dospelí si vďaka nemu môžu na toalete sadnúť, bez toho aby sa museli báť, že chytí nejakú infekciu.   Technické špecifikácie: Vyrobené z celul..
1,60€ 2,10€
Cena bez DPH:1,33€
Mobilná sprchovacia stolička na kolieskach Mobilná sprchovacia stolička na kolieskach
-23 %
Mobilná sprchovacia stolička na kolieskach Má Váš blízky problémy s pohybom? Robí mu problém vykonávanie hygieny počas sprchovania po stojačky? Mobilná sprchovacia stolička je skvelým riešením pre menej mobilných ľudí, pričom výrazne uľahčí prácu aj ošetrovateľom, nakoľko je pojazdná na kolieska..
116,90€ 152,00€
Cena bez DPH:97,42€
Otočná sedačka na vaňu - 360° Otočná sedačka na vaňu - 360°
-23 %
Otočná sedačka na vaňu - 360° Otočná sedačka na vaňu je ideálne riešenie pre seniorov a ľudí, ktorí nedokážu dlho, alebo vôbec stáť pri sprchovaní. Otočná sedačka umožňuje používateľovi absolútne bezpečný vstup do vane. Sprchovanie vo vani jednoduchým posadením na sedačku, ktorá je otočená kolmo ..
89,90€ 116,90€
Cena bez DPH:74,92€
Sedačka na vaňu - s madlami Sedačka na vaňu - s madlami
-23 %
Sedačka na vaňu - s madlami Sedačka na vaňu je skvelý pomocník pre ľudí, ktorí potrebujú vykonávať hygienu v sede. Neoceniteľný pomôcka pri sprchovaní seniorov a ľudí so zdravotnými ťažkosťami. Sedadlo je vyrobené z ľahkého hliníkového rámu a má stabilnú a odolnú konštrukciu. Vďaka sedačke na vaň..
39,90€ 51,90€
Cena bez DPH:33,25€
Sedačka na vaňu s bočným madlom Sedačka na vaňu s bočným madlom
-23 %
Sedačka na vaňu s bočným madlom Sedačka na vaňu je skvelý pomocník pre ľudí, ktorí potrebujú vykonávať hygienu v sede. Neoceniteľný pomôcka pri sprchovaní seniorov a ľudí so zdravotnými ťažkosťami. Vďaka sedačke na vaňu sa pre vás sprchovanie stane opäť pohodlné a bezpečné. Pri sprchovaní vo vani ..
34,90€ 45,40€
Cena bez DPH:29,08€
Stolička do sprchy - nastaviteľná Stolička do sprchy - nastaviteľná
-23 %
Stolička do sprchy - nastaviteľná Stolička do sprchy sa odporúča osobám so zníženou pohyblivosťou, ktorí nedokážu samostatne vykonávať každodenné činnosti. Zariadenie poskytne vášmu príbuznému vyšší komfort a bezpečnosť. Stolička má protišmykové gumené násadce a jej použitie vo vani i v sprchovo..
37,90€ 49,30€
Cena bez DPH:31,58€
Výškovo nastaviteľná otočná stolička do sprchy Výškovo nastaviteľná otočná stolička do sprchy
-23 %
Výškovo nastaviteľná otočná stolička do sprchy Stolička do sprchy sa odporúča osobám so zníženou pohyblivosťou, ktorí nedokážu samostatne vykonávať každodenné činnosti. Zariadenie poskytne vášmu príbuznému vyšší komfort a bezpečnosť. Stolička je vybavená 4 (gumovými) protišmykovými nohami, ktoré ..
39,90€ 51,90€
Cena bez DPH:33,25€
Výškovo nastaviteľná stolička do sprchy Výškovo nastaviteľná stolička do sprchy
-23 %
Výškovo nastaviteľná stolička do sprchy Stolička do sprchy sa odporúča osobám so zníženou pohyblivosťou, ktorí nedokážu samostatne vykonávať každodenné činnosti. Zariadenie poskytne vášmu príbuznému vyšší komfort a bezpečnosť. Stolička je vybavená 4 (gumovými) protišmykovými nohami, ktoré zaručuj..
33,90€ 44,10€
Cena bez DPH:28,25€
Výškovo nastaviteľná stolička do sprchy 39 - 54 cm
-23 %
Stolička do sprchy - nastaviteľná 39 - 54 cm  Stolička do sprchy sa odporúča osobám so zníženou pohyblivosťou, ktorí nedokážu samostatne vykonávať každodenné činnosti. Zariadenie poskytne vášmu príbuznému vyšší komfort a bezpečnosť. Stolička má protišmykové gumené násadce a jej použitie vo vani i ..
39,90€ 51,90€
Cena bez DPH:33,25€
Výškovo nastaviteľná stolička s operadlom a madlami do sprchy Výškovo nastaviteľná stolička s operadlom a madlami do sprchy
-23 %
Výškovo nastaviteľná stolička s operadlom a madlami do sprchy Stolička do sprchy sa odporúča osobám so zníženou pohyblivosťou, ktorí nedokážu samostatne vykonávať každodenné činnosti. Stolička má široké plastové operadlo a tým poskytuje dodatočné pohodlie a podporu pre užívateľa. Na stoličke sa n..
59,90€ 77,90€
Cena bez DPH:49,92€
Výškovo nastaviteľná stolička s operadlom a madlami do sprchy Výškovo nastaviteľná stolička s operadlom a madlami do sprchy
-23 %
Výškovo nastaviteľná stolička s operadlom a madlami do sprchy Sprchová stolička je doplnkové vybavenie, ktoré pomáha užívateľovi vykonávať hygienické činnosti. Stolička je odporúčaná pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, čo môže alebo môže brzdiť nenútenú výkonnosť každodenných životných aktivít. S..
72,90€ 94,80€
Cena bez DPH:60,75€
Závesná sedačka na vaňu - s opierkou a madlami Závesná sedačka na vaňu - s opierkou a madlami
-23 %
Závesná sedačka na vaňu - s opierkou a madlami Závesná sedačka na vaňu s opierkou je skvelý pomocník pre ľudí, ktorí potrebujú vykonávať hygienu v sede. Neoceniteľný pomôcka pri sprchovaní seniorov a ľudí so zdravotnými ťažkosťami. Sedadlo je vyrobené z ľahkého hliníkového rámu a má stabilnú a od..
43,90€ 57,10€
Cena bez DPH:36,58€
Zobrazé 1 do 12 z 12 (1 strán)