Hlavné menu
Produkty v košíku

Lekáreň

Vitajte vo virtuálnej lekárni, kde nájdete širokú ponuku produktov na podporu zdravia, vitality a starostlivosti o celkové blaho. Podporte svoju imunitu, zdravie kĺbov, očistite pečeň s našimi čajmi, podporujte proces chudnutia či... Pokračovať
Reštart - porciovaný čaj Ako prípravok pôsobí: Pôsobí na mozog a zlepšuje pamäť: zelený čaj, oliva a lipa podporujú normálnu funkciu mozgu a mentalitu. Napomáha relaxácii a emóciám: lipa a pomarančová kôra napomáhajú relaxácii a emočnému komfortu. Napomáha normálnej hladine cholesterolu a tukov:..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Čaj pre tehotné ženy - porciovaný čaj Ako prípravok pôsobí: Podporuje trávenie v tehotenstve: repík, hluchavka a aníz podporujú normálne trávenie. Napomáha pri pocite ťažkých nôh: šípok znižuje pocit ťažkých nôh. Napomáha pri odvodňovaní: hluchavka napomáha k odvodneniu. Pôsobí na prirodzenú la..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Čisté cievy - porciovaný čaj Ako prípravok pôsobí: Olivovník podporuje normálne funkcie kardiovaskulárneho systému a čistí cievy: čaj napomáha k čistým cievam. Imelo napomáha udržiavať správnu hladinu tukov v krvi: pomáha udržiavať správnu hladinu tukov. Napomáha udržiavať normálnu hladinu chole..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Pestrec Mariánsky - drvený 200 gPestrec mariánsky je stredomorská bylina, ktorá vyzerá ako bodliak. Pestrec mariánsky môžete pomlieť v mlynčeku a následne používať ako doplnok do polievok, omáčok, šalátov a mliečnych výrobkov. Zloženie: 100% Silybum marianum Drvený plod Pestreca mariánskeho pre..
1,30€
Cena bez DPH:1,08€
Maté - tinktúra z bylín 50ml Vysoko kvalitný bylinný výťažok vyrobený z čerstvých bylín špeciálnym homeopatickým postupom výroby, potenciovaný D3 Chudnutie, nízky krvný tlak. Podporuje správnu telesnú hmotnosť, hladinu cholesterolu v krvi, odtok vody z tela, pôsobí proti celulitíde a nízkemu krvn..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Detoxikačný bylinkový čaj Slim Tea Slim Tea je komplexný liečivý čaj, ktorý obsahuje také liečivé rastliny, ktoré sú známe svojimi detoxikačnými a prirodzenými upokojujúcimi účinkami, ako je rumanček kamilkový, šípka, zázvor, medovka lekárska a pestrec mariánsky. 12 druhov účinných rastlinných zloži..
15,90€
Cena bez DPH:13,25€
Nechtík - tinktúra z bylín 50ml Vysoko kvalitný bylinný výťažok vyrobený z čerstvých bylín špeciálnym homeopatickým postupom výroby, potenciovaný D3 Trávenie, pečeň. Podporuje trávenie, žlčník, čistí pečeň, podporuje vaginálnu mikroflóru.   Zloženie: výťažok z Nechtíka lekárskeho 40% alkohol ..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Ľubovník - tinktúra z bylín 50ml Vysoko kvalitný bylinný výťažok vyrobený z čerstvých bylín špeciálnym homeopatickým postupom výroby, potenciovaný D3 Zápaly, psychika. Podporuje duševnú pohodu, emočnú rovnováhu, znižuje stres. Podporuje zdravý spánok, pôsobí protizápalovo.   Zloženie: výťažok z..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Kapucínka - tinktúra z bylín 50ml Vysoko kvalitný bylinný výťažok vyrobený z čerstvých bylín špeciálnym homeopatickým postupom výroby, potenciovaný D3 Imunita, nachladenie, zápaly. Podporuje prirodzenú imunitu, močový mechúr, pôsobí pri nachladnutí, gynekologických zápaloch.   Zloženie: výťažo..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Pažerák - bylinný čaj sypaný 50g Český kvalitný sypaný bylinný čaj zostavený podľa originálnej receptúry, chránené ochrannou známkou, určený na konkrétny problém. Napomáha k normálnemu tráveniu, prirodzenej mikrobiálnej rovnováhe a činnosti čriev. Podporuje funkcie čtrevného traktu, pečene a preč..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Ženský - bylinný čaj sypaný 50g Český kvalitný bylinný čaj  pre pohodlnú prípravu. Čaj má originálnu receptúru určenú na konkrétny problém. Čaj obsahuje kvalitné byliny s jemným rezom naplnené do veľmi kvalitného sáčku z filtračného papieru opatreného závesným kartónikom k pohodlnej príprave. Ča..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
Čierna ríbezľa - tinktúra z pupeňov 50ml Vysoko účinný bylinný výťažok vyrobený z pupeňov, pukov a mladých výhonkov rastlín. Pôsobí najmä na: kožu, dýchanie. Zlepšuje celkový stav organizmu, pôsobí ako prírodný antioxidant, podporuje kĺby, kožu a dýchanie. Pôsobí pozitívne pri strese a vypätí.   ..
6,60€
Cena bez DPH:5,50€