Hlavné menu
Produkty v košíku

Kozmetické kufríky

Kozmetický kufrík je veľmi praktickým pomocníkom nielen pre profesionálne kozmetičky. Kufrík je ideálny na modeláž, kozmetické prípravky, líčenie a ďalšie doplnky. Vyberte si v našej ponuke kvalitné kozmetické kufríky rôznych farieb a veľkostí.
Cestovná  kozmetická závesná taška - červená Cestovná  kozmetická závesná taška - červená
-23 %
Cestovná kozmetická závesná taška - červená Pohodlná kozmetická taška so zipsom je skvelý spôsob ako udržať vašu kozmetiku čistú každý deň! Je to tiež skvelý pomocník pri cestovaní. Cestovná taška je ideálna pre všetky hlavné kozmetické výrobky a ďalšie menšie doplnky tohto typu ako sú rúž, prášo..
4,10€ 5,30€
Cena bez DPH:3,42€
Cestovná kozmetická taška - červená Cestovná kozmetická taška - červená
-24 %
Cestovná kozmetická taška - červená Pohodlná kozmetická taška so zipsom je skvelý spôsob ako udržať vašu kozmetiku čistú každý deň! Je to tiež skvelý pomocník pri cestovaní. Cestovná taška je ideálna pre všetky hlavné kozmetické výrobky a ďalšie menšie doplnky tohto typu ako sú rúž, prášok, tyčin..
5,50€ 7,20€
Cena bez DPH:4,58€
Profesionálny kozmetický kufor - 61 x 36 x 25 cm Profesionálny kozmetický kufor - 61 x 36 x 25 cm
Novinka Doprava zdarma -23 %
Profesionálny kozmetický kufor - 61 x 36 x 25 cm Praktický kufor na prepravu a skladovanie kozmetiky alebo iných drobných vecí. Kufor s pevnou konštrukciou ochráni Vašu kozmetiku pred poškodením oveľa lepšie ako tašky a batohy. Profesionálny a elegantný dizajn  je dokonalou rovnováhou medzi štý..
153,60€ 199,70€
Cena bez DPH:128,00€
Profesionálny kozmetický kufor - 61 x 36 x 25 cm, čierny Profesionálny kozmetický kufor - 61 x 36 x 25 cm, čierny
Novinka Doprava zdarma -23 %
Profesionálny kozmetický kufor - 61 x 36 x 25 cm, čierny Praktický kufor na prepravu a skladovanie kozmetiky alebo iných drobných vecí. Kufor s pevnou konštrukciou ochráni Vašu kozmetiku pred poškodením oveľa lepšie ako tašky a batohy. Profesionálny a elegantný dizajn  je dokonalou rovnováhou m..
153,60€ 199,70€
Cena bez DPH:128,00€
Profesionálny kozmetický kufrík - rozkladací Profesionálny kozmetický kufrík - rozkladací
-23 %
Kozmetický kufrík na kozmetiku čierny  Praktický kufor na prepravu a skladovanie kozmetiky alebo iných drobných vecí. Profesionálny a elegantný vzhľad trupu je perfektná rovnováha medzi štýlom a funkčnosťou. Robustná konštrukcia chráni vašu kozmetiku od poškodenia oveľa lepšie ako tašky a batohy. ..
31,80€ 41,30€
Cena bez DPH:26,50€
Profesionálny kozmetický kufrík - rozkladací Profesionálny kozmetický kufrík - rozkladací
-23 %
Profesionálny kozmetický kufrík - rozkladací   Šikovný kufrík na prepravu a skladovanie kozmetiky alebo iných drobností. Kufrík s pevnou štruktúrou ochráni vašu kozmetiku pred poškodením oveľa lepšie ako tašky a batohy. Nevyhnutné vybavenie pre kozmetičky a stylistu, obojstranné otváranie. Je ..
40,10€ 52,10€
Cena bez DPH:33,42€
Profesionálny kozmetický kufrík - rozkladací Profesionálny kozmetický kufrík - rozkladací
-23 %
Profesionálny kozmetický kufrík - rozkladací - šedý   Šikovný kufrík na prepravu a skladovanie kozmetiky alebo iných drobností. Kufrík s pevnou štruktúrou ochráni vašu kozmetiku pred poškodením oveľa lepšie ako tašky a batohy. Profesionálny a elegantný vzhľad kufra predstavuje dokonalú rovnová..
31,70€ 41,20€
Cena bez DPH:26,42€
Profesionálny kozmetický kufrík - rozkladací, ružový Profesionálny kozmetický kufrík - rozkladací, ružový
-23 %
Profesionálny kozmetický kufrík - rozkladací, ružový   Šikovný kufrík na prepravu a skladovanie kozmetiky alebo iných drobností. Kufrík s pevnou štruktúrou ochráni vašu kozmetiku pred poškodením oveľa lepšie ako tašky a batohy. Profesionálny a elegantný vzhľad kufra predstavuje dokonalú rovnov..
28,20€ 36,70€
Cena bez DPH:23,50€