Hlavné menu
Produkty v košíku

Kozmetické kufríky

Cestovná kozmetická závesná taška - červená Pohodlná kozmetická taška so zipsom je skvelý spôsob ako udržať vašu kozmetiku čistú každý deň! Je to tiež skvelý pomocník pri cestovaní. Cestovná taška je ideálna pre všetky hlavné kozmetické výrobky a ďalšie menšie doplnky tohto typu ako sú rúž, prášo..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Hnedý kozmetický kufrík Praktický a funkčný kozmetický kufrík na UV lampu a ďalšie príslušenstvo. Perfektné ako pracovný nástroj pre kozmetičky, stylistky a manikérky. Vďaka módnemu dizajnu a solídnej povrchovej úprave s dôrazom na detail je kufrík vhodný aj pre profesionálne použitie. Horná ..
44,30€
Cena bez DPH:36,92€
Kozmetický kufrík 30,5 x 20,5 x 25 cm fialový Šikovný kufrík na prenášanie a skladovanie kozmetiky či iných drobností. Puzdro s pevnou konštrukciou ochráni vašu kozmetiku pred poškodením oveľa lepšie ako tašky a batohy. Nevyhnutná výbava kozmetičiek a stylistov, otvárateľná obojstranne. Vybavená ..
33,90€
Cena bez DPH:28,25€
Kozmetický kufrík 30,5 x 20,5 x 25 cm zlatý Praktický kufrík používaný na prepravu a skladovanie kozmetiky alebo iných drobných predmetov. Robustné puzdro ochráni vašu kozmetiku pred poškodením. Profesionálny a elegantný vzhľad kufra je dokonalou rovnováhou medzi štýlom a funkčnosťou. Vlastnos..
40,40€
Cena bez DPH:33,67€
Lesklý kozmetický kufrík CA18A Praktický a funkčný kozmetický kufrík na UV lampu a ďalšie príslušenstvo. Perfektné ako pracovný nástroj pre kozmetičky, stylistky a manikérky. Vďaka módnemu dizajnu a solídnej povrchovej úprave s dôrazom na detail je box vhodný aj pre profesionálne použitie. Ho..
44,30€
Cena bez DPH:36,92€
Luxusný kozmetický kufrík čierny červený úchyt Praktický a funkčný kozmetický kufrík na UV lampu a ďalšie príslušenstvo. Perfektné ako pracovný nástroj pre kozmetičky, stylistky a manikérky. Vďaka módnemu dizajnu a solídnej povrchovej úprave s dôrazom na detail je kufrík vhodný aj pre profesioná..
44,30€
Cena bez DPH:36,92€
Profesionálny kozmetický kufor - 61 x 36 x 25 cm Praktický kufor na prepravu a skladovanie kozmetiky alebo iných drobných vecí. Kufor s pevnou konštrukciou ochráni Vašu kozmetiku pred poškodením oveľa lepšie ako tašky a batohy. Profesionálny a elegantný dizajn  je dokonalou rovnováhou medzi štý..
149,60€
Cena bez DPH:124,67€
Profesionálny kozmetický kufor - 61 x 36 x 25 cm, čierny Praktický kufor na prepravu a skladovanie kozmetiky alebo iných drobných vecí. Kufor s pevnou konštrukciou ochráni Vašu kozmetiku pred poškodením oveľa lepšie ako tašky a batohy. Profesionálny a elegantný dizajn  je dokonalou rovnováhou m..
149,60€
Cena bez DPH:124,67€
Kozmetický kufrík na kozmetiku čierny  Praktický kufor na prepravu a skladovanie kozmetiky alebo iných drobných vecí. Profesionálny a elegantný vzhľad trupu je perfektná rovnováha medzi štýlom a funkčnosťou. Robustná konštrukcia chráni vašu kozmetiku od poškodenia oveľa lepšie ako tašky a batohy. ..
31,60€
Cena bez DPH:26,33€
Profesionálny kozmetický kufrík - rozkladací - šedý   Šikovný kufrík na prepravu a skladovanie kozmetiky alebo iných drobností. Kufrík s pevnou štruktúrou ochráni vašu kozmetiku pred poškodením oveľa lepšie ako tašky a batohy. Profesionálny a elegantný vzhľad kufra predstavuje dokonalú rovnová..
30,90€
Cena bez DPH:25,75€
Profesionálny kozmetický kufrík - rozkladací, ružový   Šikovný kufrík na prepravu a skladovanie kozmetiky alebo iných drobností. Kufrík s pevnou štruktúrou ochráni vašu kozmetiku pred poškodením oveľa lepšie ako tašky a batohy. Profesionálny a elegantný vzhľad kufra predstavuje dokonalú rovnov..
27,40€
Cena bez DPH:22,83€