Hlavné menu
Produkty v košíku

Kozmetické kufríky

Cestovná  kozmetická závesná taška - červená Cestovná  kozmetická závesná taška - červená
-23 %
Cestovná kozmetická závesná taška - červená Pohodlná kozmetická taška so zipsom je skvelý spôsob ako udržať vašu kozmetiku čistú každý deň! Je to tiež skvelý pomocník pri cestovaní. Cestovná taška je ideálna pre všetky hlavné kozmetické výrobky a ďalšie menšie doplnky tohto typu ako sú rúž, prášo..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Cestovná kozmetická taška - červená Cestovná kozmetická taška - červená
-23 %
Cestovná kozmetická taška - červená Pohodlná kozmetická taška so zipsom je skvelý spôsob ako udržať vašu kozmetiku čistú každý deň! Je to tiež skvelý pomocník pri cestovaní. Cestovná taška je ideálna pre všetky hlavné kozmetické výrobky a ďalšie menšie doplnky tohto typu ako sú rúž, prášok, tyčin..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Profesionálna kozmetická taška pre UV lampu a kozmetické príslušenstvo Profesionálna kozmetická taška pre UV lampu a kozmetické príslušenstvo
-23 %
Profesionálna kozmetická taška pre UV lampu a kozmetické príslušenstvo Praktická a funkčné kozmetické puzdro pre UV lampu a ďalšie príslušenstvo. Perfektný ako pracovný nástroj pre kozmetičky, stylistov a manikúrov. Moderný dizajn a pevná povrchová úprava s dôrazom na detail robia z hrudníka aj ..
19,90€ 25,90€
Cena bez DPH:16,58€
Profesionálny kozmetický kufrík - rozkladací Profesionálny kozmetický kufrík - rozkladací
-23 %
Kozmetický kufrík na kozmetiku Praktický kufor na prepravu a skladovanie kozmetiky alebo iných drobných vecí. Profesionálny a elegantný vzhľad trupu je perfektná rovnováha medzi štýlom a funkčnosťou. Robustná konštrukcia chráni vašu kozmetiku od poškodenia oveľa lepšie ako tašky a batohy. Vlas..
31,90€ 41,50€
Cena bez DPH:26,58€
Profesionálny kozmetický kufrík - rozkladací Profesionálny kozmetický kufrík - rozkladací
-23 %
Kozmetický kufrík na kozmetiku čierny  Praktický kufor na prepravu a skladovanie kozmetiky alebo iných drobných vecí. Profesionálny a elegantný vzhľad trupu je perfektná rovnováha medzi štýlom a funkčnosťou. Robustná konštrukcia chráni vašu kozmetiku od poškodenia oveľa lepšie ako tašky a batohy. ..
17,90€ 23,30€
Cena bez DPH:14,92€
Profesionálny kozmetický kufrík - rozkladací Profesionálny kozmetický kufrík - rozkladací
-23 %
Profesionálny kozmetický kufrík - rozkladací   Šikovný kufrík na prepravu a skladovanie kozmetiky alebo iných drobností. Kufrík s pevnou štruktúrou ochráni vašu kozmetiku pred poškodením oveľa lepšie ako tašky a batohy. Nevyhnutné vybavenie pre kozmetičky a stylistu, obojstranné otváranie. Je ..
29,90€ 38,90€
Cena bez DPH:24,92€
Profesionálny kozmetický kufrík - rozkladací Profesionálny kozmetický kufrík - rozkladací
-23 %
Profesionálny kozmetický kufrík - rozkladací - šedý   Šikovný kufrík na prepravu a skladovanie kozmetiky alebo iných drobností. Kufrík s pevnou štruktúrou ochráni vašu kozmetiku pred poškodením oveľa lepšie ako tašky a batohy. Profesionálny a elegantný vzhľad kufra predstavuje dokonalú rovnová..
24,90€ 32,40€
Cena bez DPH:20,75€