Hlavné menu
Produkty v košíku

Zmesi z pupeňov

Špeciálna bylinná zmes z pupeňov - gemmoterapia. Zmesi sú určené k priamemu riešeniu kontrétných zdravotných problémov. Vyrábajú sa z čerstvých pupeňov, púpat a mladých výhonkov zbieraných a pestovaných v ekologicky čistých oblastiach.
Anticukor - tinktúra zo zmesi z pupeňov 50ml
-23 %
Anticukor - tinktúra zo zmesi z pupeňov 50ml Vysoko účinná bylinná zmes výťažkov z pupeňov rastlín zostavená podľa originálnej receptúry, určená na konkrétny problém.   Čučoriedka: podporuje hladinu cukru v krvi a drobné cievky Morušovník: podporuje správnu hladina cukru v krvi Pestrec: podpor..
8,80€ 11,40€
Cena bez DPH:7,33€
Antistres - tinktúra zo zmesi z pupeňov 50ml
-23 %
Antistres - tinktúra zo zmesi z pupeňov 50ml Vysoko účinná bylinná zmes výťažkov z pupeňov rastlín zostavená podľa originálnej receptúry, určená na konkrétny problém.   Lipa: znižuje stres, podporuje zdravý spánok Hloh: podporuje kolísavý krvný tlak, mozog a pamäť Ľubovník: podporuje duševné zdra..
8,80€ 11,40€
Cena bez DPH:7,33€
Cholesterin - tinktúra zo zmesi z pupeňov 50ml
-23 %
Cholesterin - tinktúra zo zmesi z pupeňov 50ml Vysoko účinná bylinná zmes výťažkov z pupeňov rastlín zostavená podľa originálnej receptúry, určená na konkrétny problém.   Cesnak medvedí: pozitívne pôsobí na hladinu cholesterolu Pestrec: podporuje správne funkcie pečene ,hladinu cukru a tuku v krv..
8,40€ 10,90€
Cena bez DPH:7,00€
Čistiaci - tinktúra zo zmesi z pupeňov 50ml
-23 %
Čistiaci - tinktúra zo zmesi z pupeňov 50ml Vysoko účinná bylinná zmes výťažkov z pupeňov rastlín zostavená podľa originálnej receptúry, určená na konkrétny problém.   Breza: podporuje detoxikáciu , prečištenie organizmu Žihľava: podporuje čištenie organizmu, pečeň Vres: podporuje správnu funkciu..
8,40€ 10,90€
Cena bez DPH:7,00€
Hypertonik - tinktúra zo zmesi z pupeňov 50ml
-23 %
Hypertonik - tinktúra zo zmesi z pupeňov 50ml Vysoko účinná bylinná zmes výťažkov z pupeňov rastlín zostavená podľa originálnej receptúry, určená na konkrétny problém.   Hloh: podporuje normálny krvný tlak Cesnak medvedí: podporuje srdce, cievy a krvný obeh Breza: podporuje detoxikáciu, prečišten..
8,80€ 11,40€
Cena bez DPH:7,33€
Imunita - tinktúra zo zmesi z pupeňov 50ml
-23 %
Imunita - tinktúra zo zmesi z pupeňov 50ml Vysoko účinná bylinná zmes výťažkov z pupeňov rastlín zostavená podľa originálnej receptúry, určená na konkrétny problém.   Žihľava: obsahuje minerály, zlepšuje celkový stav organizmu. Rakytník: podporuje prirodzenú imunitu Orech kráľovský: podporuje t..
8,40€ 10,90€
Cena bez DPH:7,00€
Kĺby - tinktúra zo zmesi z pupeňov 50ml
-23 %
Kĺby - tinktúra zo zmesi z pupeňov 50ml Vysoko účinná bylinná zmes výťažkov z pupeňov rastlín zostavená podľa originálnej receptúry, určená na konkrétny problém.   Čierne ríbezle: podporuje kĺby, svaly Borovica: podporuje kostrový aparát Jelša: podporuje imunitu Túžobník: podporuje kĺby, oblič..
8,40€ 10,90€
Cena bez DPH:7,00€
Klimakter - tinktúra zo zmesi z pupeňov 50ml
-23 %
Klimakter - tinktúra zo zmesi z pupeňov 50ml Vysoko účinná bylinná zmes výťažkov z pupeňov rastlín zostavená podľa originálnej receptúry, určená na konkrétny problém.   Jarabina vtáčia: uvolňuje stres a napätie Hloh: pozitívne pôsobí pri klimaktériu, stabilizuje krvný tlak Brusnica: podporuje s..
8,80€ 11,40€
Cena bez DPH:7,33€
Obličky a močový mechúr - tinktúra zo zmesi z pupeňov 50ml
-23 %
Obličky a močový mechúr - tinktúra zo zmesi z pupeňov 50ml Vysoko účinná bylinná zmes výťažkov z pupeňov rastlín zostavená podľa originálnej receptúry, určená na konkrétny problém.   Zlatobyľ: podporuje močové cesty, obličky a prostatu Kapucínka: pôsobí celkovo proti zápalom Čierna baza: podpor..
8,80€ 11,40€
Cena bez DPH:7,33€
Pečeňový detox - tinktúra zo zmesi z pupeňov 50ml
-23 %
Pečeňový detox - tinktúra zo zmesi z pupeňov 50ml Vysoko účinná bylinná zmes výťažkov z pupeňov rastlín zostavená podľa originálnej receptúry, určená na konkrétny problém.   Breza: podporuje detoxikáciu, čištenie organizmu Nechtík: podporuje očistu pečene Borievka: podporuje trávenie, metaboliz..
8,40€ 10,90€
Cena bez DPH:7,00€
Priedušky a nachladenie - tinktúra zo zmesi z pupeňov 50ml
-23 %
Priedušky a nachladenie - tinktúra zo zmesi z pupeňov 50ml Vysoko účinná bylinná zmes výťažkov z pupeňov rastlín zostavená podľa originálnej receptúry, určená na konkrétny problém.   Divozel: podporuje dýchacie cesty a dobrý stav slizníc Lipa: podporuje vykašliavanie a imunitu Kapucínka: pôsobí..
8,40€ 10,90€
Cena bez DPH:7,00€
Tráviaca zmes - tinktúra zo zmesi z pupeňov 50ml
-23 %
Tráviaca zmes - tinktúra zo zmesi z pupeňov 50ml Vysoko účinná bylinná zmes výťažkov z pupeňov rastlín zostavená podľa originálnej receptúry, určená na konkrétny problém.   Pestrec: podporuje trávenie, funkciu prečene a žlčníka Rozmarín: podporuje činnosť pečene Nechtík: podporuje trávenie, fun..
8,80€ 11,40€
Cena bez DPH:7,33€