Hlavné menu
Produkty v košíku

Mobil, držiaky, nabíjačky

V dnešnej dobe je mobilný telefón neoddeliteľnou súčasťou nášho života a starostlivosť o neho je dôležitá. Preto tu nájdete praktické mobilné držiaky a nabíjačky, ktoré vám umožnia mať vaše obľúbené zariadenie vždy po... Pokračovať
Držiak na mobil do auta na spätné zrkadlo Nebaví vás neustále obťažovať spolujazdcov, aby vám držal mobil a radil vám kam ísť? Ideálnou voľbou je držiak na mobil na spätné zrkadlo. Nikdy už nebudete musieť blúdiť v cudzích mestách. Univerzálny držiak na mobil do auta na spätné zrkadlo je vyrobený..
7,50€
Cena bez DPH:6,25€
Držiak na okuliare do auta Držiak na okuliare do auta je veľmi praktický a vysoko funkčný doplnok do auta. Vďaka držiaku budú okuliare vždy po ruke na bezpečnom mieste. Špecifikácie: materiál: ABS rozmery klipu: 3,5 cm x 6,5 cm x 2,2 cm. čierna farba Obsah balenia: 1 x Držiak na okuli..
1,80€
Cena bez DPH:1,50€
Bluetooth vysielač do auta Zariadenie prenáša vlny do autorádia, ktoré prehráva zvuk z microSD karty, USB alebo priamo z telefónu cez Bluetooth. Vysielač môže fungovať ako hlasitý odposluch, umožňuje prijať a ukončiť hovor jediným kliknutím funkčného tlačidla vďaka vstavanému mikrofónu. Možnosť s..
20,60€
Cena bez DPH:17,17€
Nabíjačka do auta 2.1A 2x USB, čierna Autonabíjačka s výkonom 12W a dvomi USB-A výstupmi dokáže nabíjať alebo napájať až 2 zariadenia súčasne. Je vhodná pre mobilné telefóny, tablety, autokamery a inú drobnú elektroniku. Špecifikácie: dva výstupy na nabíjanie až 2 zariadení súčasne (2x USB-A)..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Nabíjačka do auta 2x zapaľovač, 2x USB, USB C Je to funkčná nabíjačka do zapaľovača, ktorá obsahuje ďalšie 2 dodatočné porty s maximálnym výkonom. Ďalšou výhodou sú zabudované 2 USB porty a jeden port USB typu C. Vďaka tomu môžete využívať viacero zariadení súčasne. Na kryte sú tlačidlá, ktoré u..
18,30€
Cena bez DPH:15,25€
Nabíjačka do auta 4 x USB, Quick Charge + kábel Xtrobb 19907, čierna Nabíjačka bola navrhnutá pre súčasné nabíjanie zo 4 USB zásuviek. Oranžový port USB poskytuje ultrarýchle nabíjanie Quick Charge 3.0, zatiaľ čo ostatné porty pracujú s prúdom 2,1 A. Vďaka tomuto kompaktnému zariadeniu ušetríte n..
5,80€
Cena bez DPH:4,83€
Vodotesná nabíjačka, zapaľovač 12V na motocykel s voltmetrom + 2x USB Vodotesná nabíjačka so zásuvkou pre zapaľovač, voltmetrom a USB vstupmi. Ideálne pre napájanie GPS zariadení, kamier do auta, MP3 prehrávačov, power bánk a iných nabíjačiek do auta. Nabíjačka bola navrhnutá tak, aby fungoval..
13,70€
Cena bez DPH:11,42€
Rozdeľovač napätia autozapaľovača B39 MODERNÉ ZARIADENIA Veľmi funkčná zásuvka autozapaľovača. Produkt rozdeľuje autozapaľovač až na 3 prídavné porty s maximálnym výkonom 100W. Ďalšou výhodou sú vstavané 2 USB porty. Vďaka tomu môže rozdeľovač využívať viacero zariadení súčasne. Vďaka nášmu rozd..
17,70€
Cena bez DPH:14,75€
Sieťový adaptér do auta AC/DC, biely Adaptér nástennej / autonabíjačky s 2 USB vstupmi. Zaberá málo miesta a má skvelú funkčnosť. Zariadenie vám umožňuje nabíjať mobilné zariadenia doma aj v aute bez potreby použitia 2 nabíjačiek na tento účel, vďaka čomu je ideálne na cesty. Špecifikácie: AC..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€
Univerzálny držiak na mobil do auta DS-6  Profesionálny univerzálny držiak do auta DS-6 je možné použiť s väčšinou mobilných zariadení dostupných na trhu, ako sú mobilné telefóny, smartfóny, MP3 a MP4 prehrávače a GPS zariadenia. Držiak je určený na montáž na čelné sklo auta pomocou stabilnej..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Univerzálny držiak na telefón do auta s prísavkou Univerzálny držiak do auta je ideálny pre montáž na čelné sklo auta. Prísavka drží veľmi pevne a má špeciálny systém uchytenia, ktorý zabraňuje jej spadnutiu. Rukoväť má zabudovaný mechanizmus šírky ramena aktivovaný tlačidlom. Univerzálny drži..
2,70€
Cena bez DPH:2,25€