Hlavné menu
Produkty v košíku

Mobil, držiaky, nabíjačky

V dnešnej dobe je mobilný telefón neoddeliteľnou súčasťou nášho života a starostlivosť o neho je dôležitá. Preto tu nájdete praktické mobilné držiaky a nabíjačky, ktoré vám umožnia mať vaše obľúbené zariadenie vždy po... Pokračovať
Vodotesná nabíjačka, zapaľovač 12V na motocykel s voltmetrom + 2x USB Vodotesná nabíjačka so zásuvkou pre zapaľovač, voltmetrom a USB vstupmi. Ideálne pre napájanie GPS zariadení, kamier do auta, MP3 prehrávačov, power bánk a iných nabíjačiek do auta. Nabíjačka bola navrhnutá tak, aby fungoval..
13,10€
Cena bez DPH:10,92€
Rozdeľovač napätia autozapaľovača B39 MODERNÉ ZARIADENIA Veľmi funkčná zásuvka autozapaľovača. Produkt rozdeľuje autozapaľovač až na 3 prídavné porty s maximálnym výkonom 100W. Ďalšou výhodou sú vstavané 2 USB porty. Vďaka tomu môže rozdeľovač využívať viacero zariadení súčasne. Vďaka nášmu rozd..
17,70€
Cena bez DPH:14,75€
Nabíjačka do auta 2.1A 2x USB, čierna Autonabíjačka s výkonom 12W a dvomi USB-A výstupmi dokáže nabíjať alebo napájať až 2 zariadenia súčasne. Je vhodná pre mobilné telefóny, tablety, autokamery a inú drobnú elektroniku. Špecifikácie: dva výstupy na nabíjanie až 2 zariadení súčasne (2x USB-A)..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Magnetický držiak na mobil do auta Prevezmite kontrolu nad bezpečným a pohodlným používaním vášho smartfónu počas jazdy s revolučným magnetickým držiakom na telefón do auta. Tento elegantný a inovatívny prístroj je navrhnutý tak, aby sa hodil do akéhokoľvek vozidla a poskytoval nekompromisnú stabili..
2,70€
Cena bez DPH:2,25€
Nabíjačka do auta 4 x USB, Quick Charge + kábel Xtrobb 19907, čierna Nabíjačka bola navrhnutá pre súčasné nabíjanie zo 4 USB zásuviek. Oranžový port USB poskytuje ultrarýchle nabíjanie Quick Charge 3.0, zatiaľ čo ostatné porty pracujú s prúdom 2,1 A. Vďaka tomuto kompaktnému zariadeniu ušetríte n..
5,80€
Cena bez DPH:4,83€
Držiak na okuliare do auta Držiak na okuliare do auta je veľmi praktický a vysoko funkčný doplnok do auta. Vďaka držiaku budú okuliare vždy po ruke na bezpečnom mieste. Špecifikácie: materiál: ABS rozmery klipu: 3,5 cm x 6,5 cm x 2,2 cm. čierna farba Obsah balenia: 1 x Držiak na okuli..
1,80€
Cena bez DPH:1,50€
Držiak na mobil do auta na spätné zrkadlo Nebaví vás neustále obťažovať spolujazdcov, aby vám držal mobil a radil vám kam ísť? Ideálnou voľbou je držiak na mobil na spätné zrkadlo. Nikdy už nebudete musieť blúdiť v cudzích mestách. Univerzálny držiak na mobil do auta na spätné zrkadlo je vyrobený..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Bluetooth vysielač do auta Zariadenie prenáša vlny do autorádia, ktoré prehráva zvuk z microSD karty, USB alebo priamo z telefónu cez Bluetooth. Vysielač môže fungovať ako hlasitý odposluch, umožňuje prijať a ukončiť hovor jediným kliknutím funkčného tlačidla vďaka vstavanému mikrofónu. Možnosť s..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€