Hlavné menu
Produkty v košíku

Príslušenstvo ku kyslíkovej terapii

Ponúkame Vám ponúkame široký výber produktov a príslušenstva na kyslíkovú terapiu. Náš sortiment zahŕňa pohodlné a dobre priliehajúce kyslíkové masky, ktoré zabezpečujú optimálnu dodávku kyslíku. Okrem toho Vám poskytujeme... Pokračovať
Kyslíková maska ResMed AirFit F30, veľkosť S Správne zvolená a nasadená maska je pri liečbe spánkového apnoe zásadná. Aké sú typy masiek CPAP na liečbu spánkového apnoe?   Existujú tri typy masiek pre stroje CPAP: nosové masky - zakrývajúce iba nos oronasálne (tvárové) masky - zakrývajúce nos ..
306,90€
Cena bez DPH:255,75€
Kyslíková nosová maska ResMed AirFit ™ N30i, veľkosť S Správne zvolená a nasadená maska je pri liečbe spánkového apnoe zásadná. Aké sú typy masiek CPAP na liečbu spánkového apnoe?   Existujú tri typy masiek pre stroje CPAP: nosové masky - zakrývajúce iba nos oronasálne (tvárové) masky - zakrýv..
129,00€
Cena bez DPH:107,50€
Kyslíková maska a kanyla ku koncentrátoru S pre deti Kyslíková maska na tvár s drénom v sterilnom balení je určená ako náhradná maska ku kyslíkovým koncentrátom v našej ponuke. Je dostupná v dvoch veľkostiach pre deti aj dospelých. Masky sú dlhé 210 cm.   Kyslíková maska a kanyla ku koncentráto..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Vzduchový prívodný filter pre kyslíkový koncentrátor kingon P2, FI-P201 Výhody Vzduchový prívodný filter pre kyslíkový koncentrátor kingon p2, model fi-p201, je nevyhnutným doplnkom pre všetkých používateľov kyslíkových koncentrátorov značky kingon. Tento filter zabezpečuje čistý a bezpečný prívod v..
10,20€
Cena bez DPH:8,50€
Nosová maska APEX Wizard 310, veľkosť S Ide o nástupcu modelu WIZARD 210, určeného pre užívateľov hľadajúcich jednoduchú, no účinnú masku. Má flexibilný tvarovaný rám, ktorý dostatočne podopiera nosový vankúš, aby zabezpečil jeho účinné utesnenie. Rovnaký rám je kompatibilný so všetkými veľkosťam..
59,00€
Cena bez DPH:49,17€
Nosová maska APEX Wizard 320, veľkosť S Je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí majú problémy so správnym prúdením vzduchu cez nos (napr. zakrivená priehradka) alebo ktorí spia so silne otvorenými ústami. Táto maska dokonale zakryje nos a ústa a zabezpečí správny priebeh terapie. Flexibilný rám je k..
88,00€
Cena bez DPH:73,33€
Baterie pro kyslíkový koncentrátor KINGON P2 Výhody: Dlhá životnosť: Baterie KINGON P2 je navrhnutá tak, aby zaručila dlhodobú výdrž a spoľahlivosť, čo je kľúčové pre užívateľov kyslíkových koncentrátorov. Vysoká kapacita: S kapacitou 6,8 Ah baterie poskytuje dlhú dobu chodu, čo je ideálne pre dl..
229,00€
Cena bez DPH:190,83€
Rýchlonabíjačka pre batérie kyslíkového koncentrátoru KINGON P2 Výhody Rýchlonabíjačka KINGON P2 je navrhnutá pre efektívne a rýchle nabíjanie batérií kyslíkového koncentrátoru. Jej kompaktný dizajn a ľahká hmotnosť umožňujú jednoduchú prenosnosť a použitie v rôznych prostrediach. S touto nabíjačko..
139,00€
Cena bez DPH:115,83€
Napájací zdroj, AC adaptér do zásuvky pre kyslíkový koncentrátor Kingon P2 Výhody Vysoká spoľahlivosť: Tento adaptér je navrhnutý špeciálne pre kyslíkové koncentrátory Kingon P2, čo zaisťuje maximálnu kompatibilitu a efektívnosť. Bezpečnosť: Zariadenie je vybavené ochranou proti preťaženiu a preh..
128,30€
Cena bez DPH:106,92€
Auto nabíjačka pre kyslíkový koncentrátor Kingon P2 Výhody Auto nabíjačka pre Kingon P2 ponúka unikátnu kombináciu kompaktnosti, efektivity a spoľahlivosti. Je ideálnym riešením pre cestovanie a zaisťuje, že váš kyslíkový koncentrátor bude vždy pripravený k použitiu. S touto nabíjačkou nemusíte mať..
115,30€
Cena bez DPH:96,08€
Prenosná taška kingon CB-P200 Výhody: Špeciálny ľahký dizajn: Zabezpečuje, že taška nepripôsobe nadmernú záťaž a je ľahko prenosná. Nastaviteľný ramenný popruh: Poskytuje flexibilitu v prispôsobení a zvyšuje komfort pri nosení. Vyrobená z pevnejšieho nylonu: Zaručuje dlhodobú odolnosť a odpor pro..
120,90€
Cena bez DPH:100,75€
Vzduchový filter ku kyslíkovému koncentrátoru s funkciou inhalátora a rozprašovača kyslika 8F-5AW Pri používaní domáceho kyslíkového prístroja sú filtre veľmi dôležitou súčasťou filtračného procesu pri tvorbe kyslíka. Filter v kyslíkovom prístroji pomáha chrániť a predlžovať prevádzku vnútorného..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€