Hlavné menu
Produkty v košíku

Misky a zásobníky pre mačky

Automat na vodu a krmivo 2 v 1 pre psov a mačky Automat na vodu a krmivo 2 v 1 pre psov a mačky
-23 %
Automat na vodu a krmivo 2 v 1 Granule pre Vášho miláčika sú uschované v zásobníku na krmivo a jemu dostupné tak dlho, kým celú dávku krmiva neskonzumuje. Potom je možné misku doplniť jednoduchým zatiahnutím za páčku na dne zásobníka a ďalšia dávka krvmiva prepadne do misky.   Tento automat Vám ..
25,80€ 33,50€
Cena bez DPH:21,50€
Dvojitá miska pre mačky Dvojitá miska pre mačky
-23 %
Dvojitá miska pre mačky Dvojitá miska na krmivo a vodu pre mačky. Misky sú umiestnené na špeciálnom stojane naklonenom pod uhlom 15 stupňov k zvieraťu, čo mu uľahčuje prijímanie vody a potravy. Premyslená štruktúra stojana zabraňuje vytekaniu vody a rozsypaniu krmiva. Priehľadné misky uľahčujú ko..
9,20€ 12,00€
Cena bez DPH:7,67€
Dvojitá miska s dávkovačom vody Dvojitá miska s dávkovačom vody
-23 %
Dvojitá miska s dávkovačom vody Automatický dávkovač vody a dvojitá miska na krmivo pre mačky. Sklon misky pod uhlom 15 stupňov uľahčuje vášmu miláčikovi jesť. Fľaša na vodu s objemom 0,5 l umožňuje vášmu miláčikovi kedykoľvek prístup k čerstvej vode. Vďaka špeciálnemu ventilu zariadenie automati..
11,50€ 15,00€
Cena bez DPH:9,58€
Protišmyková miska pre mačky - YUMMYNATOR
-23 %
Protišmyková miska pre mačky - YUMMYNATOR Protišmyková a samolepiaca podložka so zámkom na misku zabraňuje vyklopeniu aj posunutiu misky. Podložka má pevnú priľnavosť k bežným hladkám podlahám (plávajúce, dlažba atď.) Miska je vhodná do umývačky riadu. Je to praktický doplnok pre Vášho domáce..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€