Hlavné menu
Produkty v košíku

Misky a zásobníky

Zabezpečte svojej mačke prístup k čerstvej vode a kvalitnému krmivu s našimi miskami a zásobníkmi pre mačky. Poskytujeme praktické a dizajnovo atraktívne riešenia pre pohodlné a hygienické kŕmenie vašej mačky. Či už hľadáte... Pokračovať
Protišmyková miska pre mačky - YUMMYNATOR Protišmyková a samolepiaca podložka so zámkom na misku zabraňuje vyklopeniu aj posunutiu misky. Podložka má pevnú priľnavosť k bežným hladkám podlahám (plávajúce, dlažba atď.) Miska je vhodná do umývačky riadu. Je to praktický doplnok pre Vášho domáce..
6,80€
Cena bez DPH:5,67€
Dvojitá miska pre psa alebo mačku so silikónovou podložkou Vďaka praktickému setu psích misiek bude mať váš štvornohý kamarát oddelené miesto na jedenie a miesto na čistú vodu. Sada psích misiek na silikónovom podklade Vám uľahčí kŕmenie Vášho miláčika a navyše pôsobí estetickejšie. Stojan je..
9,40€
Cena bez DPH:7,83€
Fontánka - napájačka pre psa/mačku 2000ml Nádrž pojme až 2 litre vody, čo vystačí minimálne na 5 dní používania. Pre zabezpečenie vysokej kvality vody sme do napájačky pridali filter. Už dlho je známe, že zvieratá sa zdráhajú piť vodu z misky, čo môže následne viesť k dehydratácii domáceho maznáč..
22,00€
Cena bez DPH:18,33€
Automatický dávkovač krmiva pre zvieratá 6 porcií, čierny Miska má 6 komôr s objemom každej 150 ml. 5 misiek je zakrytých a jedna je otvorená. Systém časovaného otvárania otvára jednu potravinovú komoru v určitom čase pri otočení veka. Táto miska zlepší kŕmenie vášho miláčika. Vďaka funkcii ča..
38,40€
Cena bez DPH:32,00€
Automat na vodu a krmivo 2 v 1 Granule pre Vášho miláčika sú uschované v zásobníku na krmivo a jemu dostupné tak dlho, kým celú dávku krmiva neskonzumuje. Potom je možné misku doplniť jednoduchým zatiahnutím za páčku na dne zásobníka a ďalšia dávka krvmiva prepadne do misky.   Tento automat Vám ..
21,90€
Cena bez DPH:18,25€
Automatický dávkovač na vodu a krmivo 2v1, modrý Automatický dávkovač vody a suchého krmiva pre domáce zvieratá. Tento dávkovač uľahčuje porciovanie jedla pre nášho domáceho maznáčika. Fľaša na vodu s objemom 0,5 l zaistí, že váš maznáčik bude mať vždy prístup k čerstvej vode. Veľká nádoba na ..
18,50€
Cena bez DPH:15,42€
Miska na krmivo s dávkovačom vody pre mačku, biela Automatický dávkovač vody a miska na krmivo pre mačky. Sklon misky pod uhlom 15 stupňov uľahčuje vášmu miláčikovi prijímanie potravy. Fľaša na vodu s objemom 0,5 l poskytuje vášmu miláčikovi neustále prístup k čerstvej vode. Vďaka špeciálnemu ven..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Dvojitá miska s dávkovačom vody   Ponúkame vám nielen obyčajnú misku na krmivo, ale skutočný zážitok pre vášho štvornohého priateľa. Dvojdielna miska na krmivo je vrcholom inovácie a praktickosti, navrhnutá s myšlienkou na pohodlie a čistotu pri kŕmení vašich domácich miláčikov. Unikátny dizajn Z..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Miska na pomalé kŕmenie   Predstavujeme vám misku na pomalé kŕmenie, ktorá predstavuje revolučný prístup k stravovaniu vašich štvornohých priateľov. Táto miska je špeciálne navrhnutá tak, aby podporila pomalšie jedenie, čím pomáha predchádzať prejedaniu, nadúvaniu a obezite. Ponúka ideálne riešenie ..
1,70€
Cena bez DPH:1,42€
APT AG684D Automat na vodu 2,4 L Automatická napájačka pre domáce zvieratá. Atraktívny dizajn v tvare fontány s niekoľkými tryskami. Veľká nádrž na vodu s objemom až 2,4 litra zaisťuje dlhodobé používanie. Filtračný systém (s vymeniteľným filtrom) poskytuje čerstvú a čistú vodu pre vášho domáceho..
27,10€
Cena bez DPH:22,58€