Hlavné menu
Produkty v košíku

Batohy a tašky

Naše batohy a tašky sú kombináciou výnimočného dizajnu a praktickosti, ktoré sa hodia do každej situácie. Či už hľadáte minimalistický batoh na notebook pre prácu, menší batôžtek na romantický výlet, alebo športovú tašku pre... Pokračovať
Bezpečnostný batoh proti krádeži s USB portom, čierno-sivý, 25L  Batoh proti krádeži s veľmi všestranným využitím. Má 3 priestranné priehradky na zips, z ktorých má hlavná priehradka zámok na zips, ktorý ich chráni pred otvorením zlodejmi. Taška má vo vnútri špeciálne priehradky. Môžete v ňom bez..
16,80€
Cena bez DPH:14,00€
Školská taška - batoh s mašľou pre dievčatá SET, čiernoružová Dajte štýl novému školskému roku s naším roztomilým čiernoružovým ruksakom. Školská taška dokonale pojme všetky najdôležitejšie školské doplnky a to, čo potrebuje každé dievča. Priložená taška je funkčným doplnkom, ktorý možno nosiť s ..
26,30€
Cena bez DPH:21,92€
Školská taška - batoh s mašľou pre dievčatá SET, ružová  Dajte štýl novému školskému roku s naším roztomilým ružovým ruksakom. Školská taška dokonale pojme všetky najdôležitejšie školské doplnky a to, čo potrebuje každé dievča. Priložená taška je funkčným doplnkom, ktorý možno nosiť s batohom ale..
25,90€
Cena bez DPH:21,58€
Cestovná taška Allrounder L black Taška ALLROUNDER L od nemeckého výrobcu moderného a funkčného dizajnu Reisenthel. Elegantná cestovná taška je ideálna predovšetkým na dlhšie výlety. Zmestí sa do nej všetko, čo potrebujete. Má všité kovové ramená, takže pri otvorení taška stále drží tvar, hľadani..
34,90€
Cena bez DPH:29,08€
Multifunkčný turistický vodeodolný batoh 40L, TR-BP1 ODOLNÉ PROTI DAŽĎU Batoh je vyrobený z najkvalitnejšej vodeodolnej látky Oxford, ktorá ochráni všetky vaše veci pred navlhnutím a poškodením. Zosilnené švy, hrudný popruh na zips a špongiou vystužené nastaviteľné ramenné popruhy poskytujú bato..
23,10€
Cena bez DPH:19,25€
Bezpečnostný batoh proti krádeži s USB portom, čierno-sivý, 25L - čierny Batoh proti krádeži s veľmi všestranným využitím. Má 3 priestranné priehradky na zips, z ktorých má hlavná priehradka zámok na zips, ktorý ich chráni pred otvorením zlodejmi. Taška má vo vnútri špeciálne priehradky. Môžete v..
37,00€
Cena bez DPH:30,83€
Multifunkčný čierny batoh 45L: Váš spoločník pre školu, šport a mestské dobrodružstvá Objavte perfektný spoločník pre váš aktívny život! Tento 45-litrový multifunkčný batoh je ideálny pre študentov, športovcov i mestských pútnikov. S jeho všestranným využitím sa stane neoddeliteľnou súčasťou vášh..
12,70€
Cena bez DPH:10,58€
Mestský / športový batoh 35L, 47 x 33 x 21 cm Výhody: ODOLNÁ A PEVNÁ KONŠTRUKCIA: batoh je mimoriadne odolný voči oderu, roztrhnutiu a akémukoľvek inému poškodeniu KAPACITA 3 HLAVNÉ PRIESTORY: prvá pojme formát A4, zapína sa na dvojitý zips, ďalšie dve na jeden zips POHODLNÝ, NASTAVITEĽNÝ ..
12,70€
Cena bez DPH:10,58€
Bezpečnostný batoh proti krádeži s USB portom, čierno-sivý, 25L - čierny Batoh proti krádeži s veľmi všestranným využitím. Má 3 priestranné priehradky na zips, z ktorých má hlavná priehradka zámok na zips, ktorý ich chráni pred otvorením zlodejmi. Taška má vo vnútri špeciálne priehradky. Môžete v..
35,90€
Cena bez DPH:29,92€
Svietiaci batoh s funkciou nabíjania – Astronaut Cestujte s ľahkosťou – tento batoh je pohodlný a priestranný S dobre premyslenými vreckami a pohodlnými ramennými popruhmi je tento batoh ideálnou voľbou pre častých cestovateľov, ako aj každodenné nosenie. Ochrana pred dažďom – vaše veci sú v bez..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Moderný mestský/školský batoh na každodenné nosenie, UR-BP1 Popis Batoh je ideálny na každodenné nosenie, do práce alebo do školy. Tri hlavné priehradky postačujú na uloženie napríklad kníh a mnohých ďalších každodenných predmetov. Bočné vrecká vám navyše umožnia vziať si so sebou fľašku s vodou..
12,20€
Cena bez DPH:10,17€
Štýlový školský batoh: elegancia spojená s funkčnosťou Ste na cestách, v škole, alebo v práci a potrebujete spoľahlivého spoločníka na prenášanie vašich nevyhnutností? Tento univerzálny mestský batoh je tu pre vás. S moderným a elegantným vzhľadom sa hodí do každej situácie a poskytuje nielen štý..
15,30€
Cena bez DPH:12,75€