Hlavné menu
Produkty v košíku

Batohy

Bezpečnostný batoh proti krádeži s USB portom, 25L Bezpečnostný batoh proti krádeži s USB portom, 25L
-23 %
Bezpečnostný batoh proti krádeži s USB portom, čierno-sivý, 25L  Batoh proti krádeži s veľmi všestranným využitím. Má 3 priestranné priehradky na zips, z ktorých má hlavná priehradka zámok na zips, ktorý ich chráni pred otvorením zlodejmi. Taška má vo vnútri špeciálne priehradky. Môžete v ňom bez..
17,40€ 22,60€
Cena bez DPH:14,50€
Dámsky farebný batoh CLRS-10 Dámsky farebný batoh CLRS-10
-23 %
Dámsky farebný batoh CLRS-10  Malý batoh s funkciou kabelky je nielen funkčnou taškou na všetko potrebné, ale aj roztomilým štýlovým gadgetom. Pridajte štýl a upútajte pozornosť farebnou potlačou a módnymi grafickými akcentmi. Nosíte radšej kabelku? Náš batoh má prídavný opasok, ktorý vám umožňuj..
12,30€ 16,00€
Cena bez DPH:10,25€
Multifunkčný batoh - taška na notebook a prílušenstvo - čierny Multifunkčný batoh - taška na notebook a prílušenstvo - čierny
-23 %
Bezpečnostný batoh proti krádeži s USB portom, čierno-sivý, 25L - čierny Batoh proti krádeži s veľmi všestranným využitím. Má 3 priestranné priehradky na zips, z ktorých má hlavná priehradka zámok na zips, ktorý ich chráni pred otvorením zlodejmi. Taška má vo vnútri špeciálne priehradky. Môžete v..
59,90€ 77,90€
Cena bez DPH:49,92€
Multifunkčný batoh - taška na notebook a prílušenstvo - modrý Multifunkčný batoh - taška na notebook a prílušenstvo - modrý
-23 %
Bezpečnostný batoh proti krádeži s USB portom, čierno-sivý, 25L - čierny Batoh proti krádeži s veľmi všestranným využitím. Má 3 priestranné priehradky na zips, z ktorých má hlavná priehradka zámok na zips, ktorý ich chráni pred otvorením zlodejmi. Taška má vo vnútri špeciálne priehradky. Môžete v..
59,90€ 77,90€
Cena bez DPH:49,92€
Prebalovací batoh na kočík – modrý Prebalovací batoh na kočík – modrý
-23 %
Prebalovací batoh na kočík – modrý Priestranná taška s funkciou batohu. Zmestia sa do nej všetky potrebné veci, ktoré sú užitočné pri prechádzkach s malým dieťaťom. Bude fungovať ako skvelá taška na kočík. Vybavená je jednou veľkou priehradkou uzatváranou zipsom. Vo vnútri sú 4 malé priehradky, ..
16,00€ 20,80€
Cena bez DPH:13,33€
Prebalovací batoh na plienky a detské fľaše - modrý Prebalovací batoh na plienky a detské fľaše - modrý
-23 %
Prebalovací batoh na plienky a detské fľaše - modrý Praktická a elegantná taška pre rodičov modrej farby s jemnou potlačou. Môžete si do nej skryť všetky predmety potrebné na krátke aj dlhé cesty. Bude tam miesto pre fľaše na mlieko, plienky, vlhčené obrúsky a oveľa viac. Taška je vybavená dvoma..
21,80€ 28,30€
Cena bez DPH:18,17€
Set 3v1 - batoh, ľadvinka a taštička Set 3v1 - batoh, ľadvinka a taštička
-23 %
Set 3v1 - batoh, ľadvinka a taštička Batoh má veľkú hlavnú priehradku, ďalšie vrecká, ktoré uľahčujú zbalenie všetkých potrebných vecí. Ďalší otvor umožňuje pripojiť káblové slúchadlá. Pevné zipsy zabraňujú vypadnutiu obsahu. Univerzálny dizajn sa osvedčí ako pri každodennom používaní, tak aj v ..
14,70€ 19,10€
Cena bez DPH:12,25€
Set batohu s menšími taškami 3in1 Set batohu s menšími taškami 3in1
-23 %
Set batohu s menšími taškami 3in1 Batoh v sete s taškou cez rameno a vakom je kombináciou elegantného a moderného mestského štýlu. Súprava bude fungovať v každej situácii, priestranné komory budú obsahovať všetko potrebné a odolný vodeodolný náter ochráni to najdôležitejšie. Batoh má špeciálny U..
14,80€ 19,20€
Cena bez DPH:12,33€
Školská taška - batoh s mašľou pre dievčatá SET, čiernoružová Školská taška - batoh s mašľou pre dievčatá SET, čiernoružová
-23 %
Školská taška - batoh s mašľou pre dievčatá SET, čiernoružová Dajte štýl novému školskému roku s naším roztomilým čiernoružovým ruksakom. Školská taška dokonale pojme všetky najdôležitejšie školské doplnky a to, čo potrebuje každé dievča. Priložená taška je funkčným doplnkom, ktorý možno nosiť s ..
25,90€ 33,70€
Cena bez DPH:21,58€
Školská taška - batoh s mašľou pre dievčatá SET, ružová Školská taška - batoh s mašľou pre dievčatá SET, ružová
-23 %
Školská taška - batoh s mašľou pre dievčatá SET, ružová  Dajte štýl novému školskému roku s naším roztomilým ružovým ruksakom. Školská taška dokonale pojme všetky najdôležitejšie školské doplnky a to, čo potrebuje každé dievča. Priložená taška je funkčným doplnkom, ktorý možno nosiť s batohom ale..
25,00€ 32,50€
Cena bez DPH:20,83€
Športový batoh DarenSport Športový batoh DarenSport
-23 %
Športový batoh DarenSport  Športový batoh je kombináciou elegantného a moderného mestského štýlu. Bude fungovať v každej situácii, jeho priestranné komory pojmú všetko potrebné a odolný vodeodolný náter ochráni to najdôležitejšie. Zapína sa na zips, s pohodlným vystuženým chrbtom a nastaviteľnými..
12,80€ 16,60€
Cena bez DPH:10,67€
Svietiaci batoh BackPack Boy Svietiaci batoh BackPack Boy
-23 %
Svietiaci batoh BackPack Boy  Moderný model mládežníckych batohov, charakteristický grafikou, ktorá svieti v tme! Estetický výber farieb robí batoh vhodný na mnohé príležitosti - do školy, mesta, na výlet a pod. Reflexný charakter navyše zaisťuje vyššiu bezpečnosť proti rôznym vozidlám pri nočnej..
28,60€ 37,20€
Cena bez DPH:23,83€