Hlavné menu
Produkty v košíku

Batohy a tašky

Bezpečnostný batoh proti krádeži s USB portom, čierno-sivý, 25L  Batoh proti krádeži s veľmi všestranným využitím. Má 3 priestranné priehradky na zips, z ktorých má hlavná priehradka zámok na zips, ktorý ich chráni pred otvorením zlodejmi. Taška má vo vnútri špeciálne priehradky. Môžete v ňom bez..
16,60€
Cena bez DPH:13,83€
Dámsky farebný batoh CLRS-10  Malý batoh s funkciou kabelky je nielen funkčnou taškou na všetko potrebné, ale aj roztomilým štýlovým gadgetom. Pridajte štýl a upútajte pozornosť farebnou potlačou a módnymi grafickými akcentmi. Nosíte radšej kabelku? Náš batoh má prídavný opasok, ktorý vám umožňuj..
9,40€
Cena bez DPH:7,83€
Bezpečnostný batoh proti krádeži s USB portom, čierno-sivý, 25L - čierny Batoh proti krádeži s veľmi všestranným využitím. Má 3 priestranné priehradky na zips, z ktorých má hlavná priehradka zámok na zips, ktorý ich chráni pred otvorením zlodejmi. Taška má vo vnútri špeciálne priehradky. Môžete v..
57,50€
Cena bez DPH:47,92€
Set 3v1 - batoh, ľadvinka a taštička Batoh má veľkú hlavnú priehradku, ďalšie vrecká, ktoré uľahčujú zbalenie všetkých potrebných vecí. Ďalší otvor umožňuje pripojiť káblové slúchadlá. Pevné zipsy zabraňujú vypadnutiu obsahu. Univerzálny dizajn sa osvedčí ako pri každodennom používaní, tak aj v ..
14,30€
Cena bez DPH:11,92€
Set batohu s menšími taškami 3in1 - sivý Batoh v sete s taškou cez rameno a vakom je kombináciou elegantného a moderného mestského štýlu. Súprava bude fungovať v každej situácii, priestranné komory budú obsahovať všetko potrebné a odolný vodeodolný náter ochráni to najdôležitejšie. Batoh má špeci..
14,20€
Cena bez DPH:11,83€
Školská taška - batoh s mašľou pre dievčatá SET, čiernoružová Dajte štýl novému školskému roku s naším roztomilým čiernoružovým ruksakom. Školská taška dokonale pojme všetky najdôležitejšie školské doplnky a to, čo potrebuje každé dievča. Priložená taška je funkčným doplnkom, ktorý možno nosiť s ..
24,90€
Cena bez DPH:20,75€
Školská taška - batoh s mašľou pre dievčatá SET, ružová  Dajte štýl novému školskému roku s naším roztomilým ružovým ruksakom. Školská taška dokonale pojme všetky najdôležitejšie školské doplnky a to, čo potrebuje každé dievča. Priložená taška je funkčným doplnkom, ktorý možno nosiť s batohom ale..
24,60€
Cena bez DPH:20,50€
Svietiaci batoh BackPack Boy  Moderný model mládežníckych batohov, charakteristický grafikou, ktorá svieti v tme! Estetický výber farieb robí batoh vhodný na mnohé príležitosti - do školy, mesta, na výlet a pod. Reflexný charakter navyše zaisťuje vyššiu bezpečnosť proti rôznym vozidlám pri nočnej..
27,50€
Cena bez DPH:22,92€
Svietiaci batoh Žiarivý úsmev  Moderný model mládežníckych batohov, charakteristický grafikou, ktorá svieti v tme! Estetický výber farieb robí batoh vhodný na mnohé príležitosti - do školy, mesta, na výlet a pod. Reflexný charakter navyše zaisťuje vyššiu bezpečnosť proti rôznym vozidlám pri nočne..
26,40€
Cena bez DPH:22,00€