Hlavné menu
Produkty v košíku

Batohy a tašky

Naše batohy a tašky sú kombináciou výnimočného dizajnu a praktickosti, ktoré sa hodia do každej situácie. Či už hľadáte minimalistický batoh na notebook pre prácu, menší batôžtek na romantický výlet, alebo športovú tašku pre... Pokračovať
Bezpečnostný batoh proti krádeži s USB portom, čierno-sivý, 25L  Batoh proti krádeži s veľmi všestranným využitím. Má 3 priestranné priehradky na zips, z ktorých má hlavná priehradka zámok na zips, ktorý ich chráni pred otvorením zlodejmi. Taška má vo vnútri špeciálne priehradky. Môžete v ňom bez..
16,80€
Cena bez DPH:14,00€
Cestovná taška Allrounder L black Taška ALLROUNDER L od nemeckého výrobcu moderného a funkčného dizajnu Reisenthel. Elegantná cestovná taška je ideálna predovšetkým na dlhšie výlety. Zmestí sa do nej všetko, čo potrebujete. Má všité kovové ramená, takže pri otvorení taška stále drží tvar, hľadani..
34,90€
Cena bez DPH:29,08€
Bezpečnostný batoh proti krádeži s USB portom, čierno-sivý, 25L - čierny Batoh proti krádeži s veľmi všestranným využitím. Má 3 priestranné priehradky na zips, z ktorých má hlavná priehradka zámok na zips, ktorý ich chráni pred otvorením zlodejmi. Taška má vo vnútri špeciálne priehradky. Môžete v..
57,50€
Cena bez DPH:47,92€
Praktický čierny batoh, 33l Batoh bol navrhnutý s ohľadom na vaše pohodlie. Pohodlný postroj nielenže perfektne sedí vašej postave, minimalizuje námahu a zaisťuje optimálne rozloženie hmotnosti, ale obsahuje aj priedušnú sieťovinu a penové polstrovanie na hornej rukoväti a ramenných popruhoch. Vďaka..
12,70€
Cena bez DPH:10,58€
Set batohu s menšími taškami 3in1 - sivý Batoh v sete s taškou cez rameno a vakom je kombináciou elegantného a moderného mestského štýlu. Súprava bude fungovať v každej situácii, priestranné komory budú obsahovať všetko potrebné a odolný vodeodolný náter ochráni to najdôležitejšie. Batoh má špeci..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Športový batoh DarenSport  Športový batoh je kombináciou elegantného a moderného mestského štýlu. Bude fungovať v každej situácii, jeho priestranné komory pojmú všetko potrebné a odolný vodeodolný náter ochráni to najdôležitejšie. Zapína sa na zips, s pohodlným vystuženým chrbtom a nastaviteľnými..
13,00€
Cena bez DPH:10,83€