Hlavné menu
Produkty v košíku

Žiarovky

Nájdite ideálnu žiarovku pre každú miestnosť vo vašej domácnosti. Ponúkame široký výber žiaroviek s rôznymi úspornosťami, farbami svetla, výkonom, a rôznymi funkciami, aby ste mohli prispôsobiť osvetlenie svojim potrebám. Či... Pokračovať
Inteligentná žiarovka YLDP007 Inteligentná wifi žiarovka s teplou farbou svetla poskytne atraktívne osvetlenie každej miestnosti. Produkt má vyhradenú aplikáciu YEELIGHT, vďaka ktorej môžete ovládať intenzitu svetla, meniť farbu, zapínať a vypínať žiarovku a podobne. Pomocou aplikácie si môžete v..
8,00€
Cena bez DPH:6,67€
APT ZD7F LED Disko žiarovka E27 3W RGB Farebná disco žiarovka napájaná zo siete. Hodí sa na štandardný veľký závit E27 žiarovky. Vybavená energeticky úspornými LED diódami s nízkou spotrebou energie (iba 3W). Napodobňujú farebné RGB svetlo a nepravidelný tvar kupoly poskytuje fantastické svetelné..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
LED RGB farebná žiarovka s bluetooth reproduktorom Farebná disco žiarovka je napájaná z elektrickej siete a je vybavená vstavaným Bluetooth reproduktorom, ktorý sa ľahko pripojí k vášmu smartfónu alebo inému zvukovému vysielaču. Sada obsahuje aj IR diaľkové ovládanie pre pohodlné ovládanie hudobn..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
LED RGB farebná žiarovka s bluetooth reproduktorom, ovládač, E27, 3W Farebná disco žiarovka je napájaná z elektrickej siete a je vybavená vstavaným Bluetooth reproduktorom, ktorý sa ľahko pripojí k vášmu smartfónu alebo inému zvukovému vysielaču. Sada obsahuje aj IR diaľkové ovládanie pre pohodln..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
LED žiarovka RGB Bluetooth s reproduktorom, diaľkový ovládač, E27 18 W Inteligentná RGBW LED žiarovka má zabudovaný Bluetooth reproduktor. Žiarovka pasuje do klasickej pätice E27 (hrubý závit). Zariadenie sa bezdrôtovo pripája cez Bluetooth rozhranie k smartfónom s iOS a Android. Žiarovka sa hodí..
11,80€
Cena bez DPH:9,83€
Multifunkčná UV žiarovka 15W, čierna Multifunkčná 15W  žiarovka vyžarujúca UV svetlo. Je vybavený štandardným závitom E27 a hodí sa pre väčšinu objímok. Perfektné ako žiarovka na vytvrdenie akýchkoľvek povlakov alebo lakov a ako lampa na kontrolu bankoviek. Funguje tiež dobre ako náhrada prírodné..
10,00€
Cena bez DPH:8,33€
Lapač hmyzu + svietidlo žiarovka - 2 v 1       Moderná dizajnová novinka s vysokým stupňom efektivity a ekonomiky voči spotrebe el.energie. Tento lapač hmyzu ,môžete použiť na zabíjanie komárov, múch, motýĺov a iného otravného hmyzu. Modré svetlo priťahuje hmyz a láka ich ku kovovej mriežke, ktorá ..
9,40€
Cena bez DPH:7,83€
Žiarovka - ohňostroj Krásna atmosféra a príjemný pocit pri sledovaní tejto žiarovky pripomínajúcej ohňostroj! To vás čaká, ak si do vášho interiéru nainštalujete túto parádnu guľatú žiarovku. Môžete ju naskrutkovať do akéhokoľvek svietidla - E27. Vo vašom interiéri vám potom vykúzli nádherný pohľ..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€