Hlavné menu
Produkty v košíku

Rozťahováky obuvi

Ak máte topánky, ktoré sú trochu tesné alebo sa vám ťažko obúvajú, rozťahováky na obuv sú presne to, čo potrebujete. Naše rozťahováky sú vyrobené z kvalitného dreva alebo plastu a sú navrhnuté tak, aby sa dokonale... Pokračovať
Plastový rozťahovák obuvi - 1 pár veľkosť 39 - 43 1 pár 2 kusy (ľavá + pravá) Tlačenie úzkych topánok už nebude problémom, pretože plastové rozťahováky si s nimi dokonale poradia. Rozťahováky topánok vám umožňujú prispôsobiť obuv jednotlivým anatomickým vlastnostiam každej nohy, bez obáv z odrení..
12,70€
Cena bez DPH:10,58€
Plastový napínák s pružinou pre topánky Náš napínák je špeciálne navrhnutý tak, aby efektívne zachoval pôvodný tvar prednej časti vašich topánok. Vyrobený z prvotriedneho plastu, ktorý zaručuje dlhodobú odolnosť a kvalitu. Napínák je vybavený pružinou, ktorá sa dokonale prispôsobí tvaru obuvi, čím p..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Univerzálny rozťahovák dámskej, pánskej obuvi Natural, pár - 2 kusy (ľavá + pravá) Úžasný Drevený Rozťahovák Topánok z prírodného dreva! Zvolte si špičkový rozťahovák obuvi, topánok vyrobený z borovicového dreva, ktorý prispôsobí tvar vašim topánkam a upraví ich tak, aby vám padli dokonale. Či u..
16,90€
Cena bez DPH:14,08€
Nastaviteľné plastové napínače, rozťahováky obuvi Stretcher, EU (40-47) Plastové rozťahováky na natiahnutie akéhokoľvek typu obuvi. Uľahčujú starostlivosť a čistenie obuvi. Doprajte svojim topánkam dokonalé prispôsobenie a zároveň predĺžte ich odolnosť a estetický vzhľad. Používanie rozťahovákov pom..
21,90€
Cena bez DPH:18,25€
Urobte z obuvi opäť štýlovú obuv bez preliačín s našimi výstuhami proti pokrčeným špičkám!Nikdy viac nemusíte znášať pohľad na pokrčené, nevzhľadné špičky vašej obľúbenej obuvi. Naše výstuhy sú špičkovým riešením pre všetky typy obuvi – či už preferujete športovú, koženú, zimnú, alebo letnú. Unikát..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€
Ľahký a odolný plastový napinák s pružinou do dámskych topánok Ľahký a odolný plastový napinák s pružinou, ktorý pomáha udržiavať pôvodný tvar prednej časti obuvi. Vyrobené z kvalitného a odolného plastu. Pravidelné používanie napínakov na obuv predchádza deformácii a podporuje proces sušenia.  ..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Ľahký a odolný penový dámsky napináky s rúčkou špicatý tvar, farba oranžová Ľahké a odolné penové napináky s rúčkou, ktoré pomáhajú udržiavať pôvodný tvar prednej časti obuvi. Vyrobené z polyuretánovej peny potiahnutej viskózovým velúrom a odolného polypropylénového materiálu použitého v rukoväti..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Drevené rozťahováky z bukového dreva s predlžovacou skrutkou, lakované Kvalitné elegantné rozťahováky nemeckej značky GEOHA z bukového dreva sú osvedčeným spôsobom, ako udržať topánky vo výbornom stave. Vďaka ich použitiu si topánky zachovávajú svoj prirodzený tvar. Okrem toho drážkované otvory u..
33,60€
Cena bez DPH:28,00€
Pomôcka na presné meranie dĺžky chodidiel dieťaťa Plus 12 Táto pomôcka slúži na meranie dĺžky chodidiel dieťaťa a vnútornej dĺžky obuvi za účelom výberu správnej veľkosti novej obuvi a kontroly, či obuv používaná dieťaťom nie je príliš krátka. Môžeme merať dĺžku chodidiel (pri meraní sa automatic..
27,70€
Cena bez DPH:23,08€
Ľahký a odolný penový napináky s rúčkou tvar univerzálny, farba červená Ľahké a odolné penové napináky s rúčkou, ktoré pomáhajú udržiavať pôvodný tvar prednej časti obuvi. Vyrobené z polyuretánovej peny potiahnutej viskózovým velúrom a odolného polypropylénového materiálu použitého v rukovätiach...
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Rozťahovače obuvi Rozťahovače pomáhajú upraviť topánky, ktoré sú príliš tesné pre vašu nohu. Naťahovacie práva prispôsobia vašu predtým nepohodlnú obuv vašim nohám. Ergonomický tvar kopýtka a nekonečná možnosť nastavenia vám umožnia užívať si pohodlnú obuv. Plastové naťahovacie rozťahovače na obu..
24,90€
Cena bez DPH:20,75€
AG664B Rozťahovače do topánok 2 ks Pokiaľ vás vaša obľúbená obuv tlačí a spôsobuje vám odreniny či pľuzgiere, potom budú tieto nastaviteľné rozťahovače skvelým riešením vášho problému. Pomôžu upraviť šírku topánok v kritických miestach a prispôsobiť ich tak individuálnym anatomickým potrebám každ..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€