Hlavné menu
Produkty v košíku

Masážne gély

Masážne gély sú najlepšie a najvhodnejšie na masírovanie, po ktorom príde úľava pre vaše boľavé svaly a kĺby. Výhodou gélovej aplikačnej formy je, že ponúka široké možnosti jej použitia (na masáže, zábaly, lymfodrenáže i prostému potieraniu).
Bylinný masážny gél s obsahom konopného oleja a pagaštanom konským - Pferde
-23 %
Bylinný masážny gél s obsahom konopného oleja a pagaštanom konským - Pferde Máte problémy s bolestivými kĺbmi? Trápi Vás stuhnuté svalstvo? Starostlivosť o svoje zdravie a telo sa dnes stala neodmysliteľnou súčasťou nášho života. Pre Vašu starostlivosť Vám ponúkame výlučne prírodnú kozmetiku. Pri..
5,80€ 7,50€
Cena bez DPH:4,83€
Čertov pazúr - bylinný masážny gél s regenračným a relaxačným efektom
-23 %
Regeneračný bylinný gél s extraktom z Čertovho pazúra Regeneračný bylinný gél, ktorý obsahuje extrakt z Čertovho pazúra (Harpagofyt ležatý). Táto rastlina pochádza zo subsaharskej Afriky a je známa svojimi protizápalovými a antiseptickými účinkami. Veľmi dobre sa osvedčila v boji s artritídou a..
5,80€ 7,50€
Cena bez DPH:4,83€
Čertov pazúr mazanie s pumpičkou, bylinný gél na svaly a kĺby
-24 %
Čertov pazúr mazanie s pumpičkou, bylinný gél na svaly a kĺby Čertovo mazanie je bylinný gél s obsahom rastliny Diablov (Čertovho pazúra) vhodný pre uvoľňujúcu masáž na únavu. Masáž gélom má osviežujúce a uvoľňujúce účinky, príjemne chladí a navodzuje tak pocit relaxácie. Je vhodný aj k regenera..
4,20€ 5,50€
Cena bez DPH:3,50€
Chladivý masážny gél s konopným olejom - canna cool Chladivý masážny gél s konopným olejom - canna cool
-23 %
Chladivý masážny gél s konopným olejom Chladivý masážny gél s konopným olejom obsahuje kombináciu účinných prírodných látok a extraktov pre lokálne osvieženie a prekrvenie natiahnutých svalov a kĺbov. Relaxačná masáž napomáha uvoľňovať unavené svaly, podieľa sa na znížení stuhnutosti a zlepšenie..
4,30€ 5,60€
Cena bez DPH:3,58€
Gaštanový gél s vínnym listom
-23 %
Gaštanový gél s vínnym listom Gaštanový gél s vínnym listom s obsahom pagaštanu konského a vínneho listu má protizápalové účinky a zlepšuje cirkuláciu krvi. Je vhodný na ručné masáže pri bolestiach žíl, svalov a kĺbov. Prináša úľavu pri zápaloch žíl, podporuje hojenie rán, pôsobí hojivo na popra..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Gél so slimačím extraktom - Schneckengel Naturhof 125 ml Gél so slimačím extraktom - Schneckengel Naturhof 125 ml
-23 %
Pleťový gél so slimačím extraktom - 125 ml Pôsobí harmonizujúco a dodáva pokožke vlhkosť, pleť sa stáva rovnomernejšou a pružnejšou, obsiahnuté aktívne látky jej dodávajú prirodzený jas a sviežu pleť. Slimačí gél vďaka svojim rozmanitým vlastnostiam pomáha nielen proti starnutiu pokožky, ale aj pr..
3,10€ 4,00€
Cena bez DPH:2,58€
Hadí gel
-23 %
Hadí gél masážny 150 ml Tento gél obsahuje účinnú látku SYN - AKE, ktorá je založená na syntéze hadieho jedu Chřestýšovce Waglerova. Hadí gél je možné použiť na uvoľnenie svalového napätia, zoslabuje svalové kontrakcie a má silné relaxačné a regeneračné účinky. Masírovanie postihnutých miest (šlia..
2,00€ 2,60€
Cena bez DPH:1,67€
Hadí jed masážny gel v tube 200ml Hadí jed masážny gel v tube 200ml
-23 %
Hadí jed masážny gel v tube 120ml Masáž pokožky Hadím gélom napomáha uvoľnenie, regeneráciu a relaxáciu. Premasírovanie pokožky v oblasti svalov, kĺbov a chrbta hadím gélom s obsahom extraktov z liečivých bylín ako např.kostival lekársky, pagaštan konský alebo borievka obyčajná dodáva pocit sviežost..
4,30€ 5,60€
Cena bez DPH:3,58€
Hadí jed masážny gél, 380 ml
-23 %
Hadí jed masážny gél, 380 ml Máte problémy s bolestivými kĺbmi? Trápi Vás stuhnuté svalstvo? Masážny gél s hadím jedom napomáha uvoľniť svalovú tenziu, zoslabuje svalové kontrakcie a má silné relaxačné a regeneračné účinky. Obsahuje syntetický hadí jed SYN®-AKE a zmes liečivých bylín. Premasťov..
5,70€ 7,40€
Cena bez DPH:4,75€
Hrejivý masážny gél s konopným olejom - canna hot Hrejivý masážny gél s konopným olejom - canna hot
-23 %
Hrejivý masážny gél s konopným olejom Hrejivý masážny gél s konopným olejom obsahuje kombináciu prírodných látok a extraktov pre lokálne prekrvenie a prehriatie natiahnutých svalov a kĺbov. Relaxačná masáž napomáha uvoľňovať unavené svaly, podieľa sa na znížení stuhnutosti a zlepšenie hybnosti. ..
5,00€ 6,50€
Cena bez DPH:4,17€
Konopné mazání hrejivé s pumpičkou 500ml Konopné mazání hrejivé s pumpičkou 500ml
-23 %
Konopné mazanie s pumpičkou hrejivé, 500ml Prehrievacie konopné mazanie s mentolom a výťažkami z gaštanu, kostihoja, gáfru a eukalyptu pre masáž pokožky v oblasti unavených svalov, kĺbov a šliach. Masáž pokožky v oblasti svalov a kĺbov zmierňuje únavu, lokálne prekrvuje a prehrieva. Použitie: Pri..
6,00€ 7,80€
Cena bez DPH:5,00€
Konopné mazanie s pumpičkou pre uvoľňujúcu masáž pokožky v oblasti svalov a kĺbov
-24 %
Konopné mazanie s pumpičkou pre uvoľňujúcu masáž pokožky v oblasti svalov a kĺbov Extra silné Konopné mazanie pri bolestiach kĺbov a svalov. Prírodná receptúra bylinkového mazanie s konopným olejom, mentolom a výťažky z gaštanu, kostihoja, gáfru a eukalyptu pre masáž pokožky v oblasti boľavých s..
5,20€ 6,80€
Cena bez DPH:4,33€