Hlavné menu
Produkty v košíku

Masážne gély

Ak hľadáte produkt na masáž, ktorý má hladkú a ľahkú textúru, ľahko sa aplikuje na pokožku a rýchlo sa vstrebáva, vyberte si masážny gél. Textúra gélu umožňuje plynulé a efektívne vykonávanie masáže, pretože zabezpečuje... Pokračovať
Konopný masážny gél s panthenolom, tuba 200 ml Masážny bylinný gél s konopným olejom a panthenolom pre uvoľňujúcu masáž pokožky v oblasti unavených svalov, kĺbov a šliach. Masáž zmierňuje únavu a napomáha regenerácii. Vhodné aj na pokožku v oblasti kŕčových žíl.   Použitie: Primerané množstvo gél..
3,40€
Cena bez DPH:2,83€
Konopný masážny gél - Cannagel Originálny konopný gél na vonkajšiu aplikáciu na pokožku v mieste prejavov ťažkostí chrbta, kĺbov, svalov a šliach. Zastúpenie konopného oleja a 19 účinných extraktov v receptúre garantuje účinnosť masáže.   Obsah balenia: 1 x Konopný masážny gél - Cannagel..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Gaštanový gél s vínnym listom Gaštanový gél s vínnym listom s obsahom pagaštanu konského a vínneho listu má protizápalové účinky a zlepšuje cirkuláciu krvi. Je vhodný na ručné masáže pri bolestiach žíl, svalov a kĺbov. Prináša úľavu pri zápaloch žíl, podporuje hojenie rán, pôsobí hojivo na popra..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€