Hlavné menu
Produkty v košíku

Gély

Ak hľadáte produkt na masáž, ktorý má hladkú a ľahkú textúru, ľahko sa aplikuje na pokožku a rýchlo sa vstrebáva, vyberte si masážny gél. Textúra gélu umožňuje plynulé a efektívne vykonávanie masáže, pretože zabezpečuje... Pokračovať
Gaštanový gél s vínnym listom Gaštanový gél s vínnym listom s obsahom pagaštanu konského a vínneho listu má protizápalové účinky a zlepšuje cirkuláciu krvi. Je vhodný na ručné masáže pri bolestiach žíl, svalov a kĺbov. Prináša úľavu pri zápaloch žíl, podporuje hojenie rán, pôsobí hojivo na popra..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Konopný chladivý masážny FLEX gél pre uvoľnenie svalov a kĺbov Chladivý masážny gél s konopným olejom obsahuje kombináciu účinných prírodných látok a extraktov pre lokálne osvieženie a prekrvenie natiahnutých svalov a kĺbov. Relaxačná masáž napomáha uvoľňovať unavené svaly, podieľa sa na znížení..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Hrejivý masážny gél CANNABIS FLEX pre uvoľnenie svalov a kĺbov Prírodná receptúra bylinného gélu s konopným olejom, mentolom a výťažkami z gaštanu, kostihoju, gáfru a eukalyptu na masáž pokožky v oblasti svalov, kĺbov a šliach. Masáž gélom zmierňuje únavu svalov a kĺbov. Lokálne prekrvuje a pre..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Konopný masážny gél - Cannagel Originálny konopný gél na vonkajšiu aplikáciu na pokožku v mieste prejavov ťažkostí chrbta, kĺbov, svalov a šliach. Zastúpenie konopného oleja a 19 účinných extraktov v receptúre garantuje účinnosť masáže.   Obsah balenia: 1 x Konopný masážny gél - Cannagel..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Konopný masážny gel 380 ml Prírodné receptúra z bylinného gélu s konopným olejom, mentolom a výťažkami z gaštanu, kostihoja, gáfru a eukalyptu pre masáž pokožky v oblasti unavených svalov, kĺbov a šliach. Obsiahnuté látky zvláčňujú a osviežujú pokožku. Masáž gélom zmierňuje únavu svalov a kĺbov. ..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Konopný masážny gél s panthenolom, tuba 200 ml Masážny bylinný gél s konopným olejom a panthenolom pre uvoľňujúcu masáž pokožky v oblasti unavených svalov, kĺbov a šliach. Masáž zmierňuje únavu a napomáha regenerácii. Vhodné aj na pokožku v oblasti kŕčových žíl.   Použitie: Primerané množstvo gél..
3,40€
Cena bez DPH:2,83€
Masážny gél na regeneráciu kĺbov a svalov s obsahom konopného oleja Prírodné receptúra bylinkového gélu s konopným olejom, mentolom a výťažky z gaštanu, kostihoja, gáfru a eukalyptu pre masáž pokožky v oblasti unavených svalov, kĺbov a šliach. Obsiahnuté látky zvláčňujú a osviežujú pokožku. Masáž..
2,80€
Cena bez DPH:2,33€