Hlavné menu
Produkty v košíku

Náradie

Tieto praktické pomôcky vám výrazne uľahčia presun alebo uskladnenie vášho bicykla. Nosiče sú veľmi praktické, pretože nezaberajú veľa priestoru.
14339 Vodeodolné LED svetlo na bicykel s blinkarmi 14339 Vodeodolné LED svetlo na bicykel s blinkarmi
-23 %
14339 Vodeodolné LED svetlo na bicykel s blinkarmi Multifunkčné svietidlo na bicykel s 1 500 mAh batériou. Integrované LED diódy poskytujú vynikajúce osvetlenie za každých podmienok - vďaka nemu bude jazda na bicykli po zotmení alebo v prípade obmedzenej viditeľnosti pohodlná a bezpečná. Svietidl..
33,90€ 44,10€
Cena bez DPH:28,25€
Bezpečnostný zámok na bicykel 100 cm Bezpečnostný zámok na bicykel 100 cm
-23 %
Bezpečnostný zámok na bicykel 100 cm Tento zámok na bicykel je ideálnym prostriedkom na zabezpečenie vášho majetku, aby boli vaše bicykle, motocykle, rebríky, prilba, športové vybavenie alebo boxy na náradie v bezpečí. Perfektné na uzamknutie vášho bicykla k stojanu, stromu alebo zábradliu. Ma..
4,10€ 5,30€
Cena bez DPH:3,42€
Bezpečnostný zámok na bicykel 80 cm Bezpečnostný zámok na bicykel 80 cm
-24 %
Bezpečnostný zámok na bicykel 80 cm Tento zámok na bicykel je ideálnym prostriedkom na zabezpečenie vášho majetku, aby boli vaše bicykle, motocykle, rebríky, prilba, športové vybavenie alebo boxy na náradie v bezpečí. Perfektné na uzamknutie vášho bicykla k stojanu, stromu alebo zábradliu. Mat..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Držiak bicykla s pripevnením na stenu Držiak bicykla s pripevnením na stenu
Top -24 %
Držiak bicykla s pripevnením na stenu Efektívny spôsob ako ušetriť miesto v byte pre váš bicykel. S držiakom na stenu ľahko zavesíte bicykel za predné koleso a ušetríte tak drahocenný priestor. Vodiaca doska so zábranou zaisťuje koleso proti pohybu do strán. Montáž je jednoduchá a rýchla - vykon..
5,50€ 7,20€
Cena bez DPH:4,58€
Držiak na bicykel s pripevnením na stenu Držiak na bicykel s pripevnením na stenu
-23 %
Držiak na bicykel s pripevnením na stenu Efektívny spôsob ako ušetriť miesto v byte pre váš bicykel. S držiakom na stenu ľahko zavesíte bicykel za predné koleso a ušetríte tak drahocenný priestor. Vďaka tomuto stojanu môžete aj ľahko vymeniť koleso, namazať reťaz a podobne. Technické špec..
3,70€ 4,80€
Cena bez DPH:3,08€
Držiak na bicykel, typ L Držiak na bicykel, typ L
-23 %
Držiak na bicykel, typ L Kvalitný rozkladací držiak bicyklov s možnosťou parkovania predným alebo zadným kolesom. Stabilná kovová konštrukcia zabraňuje náhodnému prevráteniu. Svoj bicykel budete môcť zaparkovať kdekoľvek. Špecifikácie:  maximálna šírka pneumatiky: približne 50 mm priemer opo..
36,90€ 48,00€
Cena bez DPH:30,75€
Držiak, žeriav - stojan na bicykel - stropný Držiak, žeriav - stojan na bicykel - stropný
-23 %
Nástenný držiak na bicykel Zavesením bicykla pod strop v pivnici, garáži alebo inej miestnosti získate priestor pre uskladnenie ďalších vecí. Sada obsahuje montážne prvky pre uchytenie do steny, kladky, držiaky a lanko - komplet súprava pre okamžité použitie pre montáž. Vešiak na uskladnenie je..
16,90€ 22,00€
Cena bez DPH:14,08€
Dvojitá cyklotaška na rám bicykla s puzdrom na telefón Dvojitá cyklotaška na rám bicykla s puzdrom na telefón
-24 %
Dvojitá cyklotaška na rám bicykla s puzdrom na telefón Taška na bicykel na rám je vybavená dvomi bočnými vreckami na drobnosti. Môžete ju použiť na cestovanie s telefónom alebo s GPS prijímačom. Zmestí sa do nej aj peňaženka, doklady, malý digitálny fotoaparát, náhradné batérie, power banka, atď...
4,20€ 5,50€
Cena bez DPH:3,50€
Dvojitá taška na nosič bicykla 28 l Dvojitá taška na nosič bicykla 28 l
-23 %
Dvojitá taška na nosič bicykla 28 l Univerzálna a priestranná 4-komorová taška na bicykel, zapínaná na suchý zips. Je veľmi užitočná pri dlhších výletoch na bicykli. Taška je vyrobená z vodeodolného materiálu. Je veľká a priestranná, ľahko sa do nej zmestí najnutnejšie náradie, oblečenie, mapy..
6,70€ 8,70€
Cena bez DPH:5,58€
Dvojitá taška na nosič bicykla 30 l Dvojitá taška na nosič bicykla 30 l
-23 %
Dvojitá taška na nosič bicykla 30 l Univerzálna a priestranná 3-komorová taška na bicykel, zapínaná na suchý zips. Je veľmi užitočná pri dlhších výletoch na bicykli. Taška je vyrobená z vodeodolného materiálu. Je veľká a priestranná, ľahko sa do nej zmestí najnutnejšie náradie, oblečenie, mapy..
12,80€ 16,60€
Cena bez DPH:10,67€
Kapsička na bicykel B-SOUL Kapsička na bicykel B-SOUL
-24 %
Kapsička na bicykel B-SOUL Cyklistická kapsička trojuholníkovitého tvaru. Je vodotesná, ale neodporúča sa namočiť ju do vody. Je ideálna na odkladanie malých predmetov, ako sú kľúče, peňaženka, mobilný telefón, atď. Pripevňuje sa ku konštrukcii bicykla páskami so suchým zipsom, jednoduchá inštalá..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€
Nabíjateľné led svetlo na bicykel USB predné + zadné Nabíjateľné led svetlo na bicykel USB predné + zadné
-23 %
Nabíjateľné led svetlo na bicykel USB predné + zadné Multifunkčné svietidlo na bicykel s 1 500 mAh batériou. Integrované LED diódy poskytujú vynikajúce osvetlenie za každých podmienok - vďaka nemu bude jazda na bicykli po zotmení alebo v prípade obmedzenej viditeľnosti pohodlná a bezpečná. Svieti..
24,70€ 32,10€
Cena bez DPH:20,58€