Hlavné menu
Produkty v košíku

Príslušenstvo, držiaky

Vylepšite svoj bicykel alebo kolobežku podľa vašich potrieb s našou rozmanitou ponukou príslušenstva. Nájdete tu rôzne držiaky pre mobilné telefóny, stojany, tašky a iné doplnky, ktoré vám uľahčia jazdu a umožnia vám mať veci po... Pokračovať
3D gélový poťah na sedadlo bicykla 29 cm, červený Univerzálny poťah na bicykel sa hodí na sedlá horských bicyklov aj na rekreačné bicykle. Poťah je vyplnený gélom, ktorý zaisťuje pohodlnú jazdu na bicykli. Pomáha predchádzať nepríjemným pocitom, odreninám a boľavej pokožke. Je tiež skvelý na dlhé..
3,40€
Cena bez DPH:2,83€
3D gélový poťah na sedadlo bicykla 29 cm, modrý Univerzálny poťah na bicykel sa hodí na sedlá horských bicyklov aj na rekreačné bicykle. Poťah je vyplnený gélom, ktorý zaisťuje pohodlnú jazdu na bicykli. Pomáha predchádzať nepríjemným pocitom, odreninám a boľavej pokožke. Je tiež skvelý na dlhé j..
3,40€
Cena bez DPH:2,83€
Active Sp Rocket Foam 400 ml profesionálna pena na mastnotu a odolných nečistôt bicykla Profesionálny prostriedok na odstraňovanie mastnoty a odolných nečistôt. Jedinečné zloženie a forma spreja z neho robia jeden z najúčinnejších čistiacich prostriedkov na bicykle. Po nastriekaní sa zmení na pen..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
Bezpečnostný zámok na bicykel 100 cm Tento zámok na bicykel je ideálnym prostriedkom na zabezpečenie vášho majetku, aby boli vaše bicykle, motocykle, rebríky, prilba, športové vybavenie alebo boxy na náradie v bezpečí. Perfektné na uzamknutie vášho bicykla k stojanu, stromu alebo zábradliu. Ma..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Bezpečnostný zámok na bicykel 80 cm Tento zámok na bicykel je ideálnym prostriedkom na zabezpečenie vášho majetku, aby boli vaše bicykle, motocykle, rebríky, prilba, športové vybavenie alebo boxy na náradie v bezpečí. Perfektné na uzamknutie vášho bicykla k stojanu, stromu alebo zábradliu. Mat..
3,40€
Cena bez DPH:2,83€
Chain Re Action Oil 100 ml profesionálny olej s teflónom na bicykel Olej určený pre užívateľov, ktorí používajú bicykel na rekreačné účely, alebo ako každodenný dopravný prostriedok. Zanecháva tenký film, ktorý zvyšuje životnosť reťaze a minimalizuje jej predĺženie. Má vynikajúce mazacie vlastnos..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
Chain Re Action Oil 100 ml profesionálny olej s teflónom na bicykel Olej určený pre užívateľov, ktorí používajú bicykel na rekreačné účely, alebo ako každodenný dopravný prostriedok. Zanecháva tenký   film, ktorý zvyšuje životnosť reťaze a minimalizuje jej predĺženie. Má vynikajúce mazacie vlastn..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€
Chain Re Action Oil 400 ml profesionálny olej s teflónom na bicykel Olej určený pre užívateľov, ktorí používajú bicykel na rekreačné účely, alebo ako každodenný dopravný prostriedok. Zanecháva tenký film, ktorý zvyšuje životnosť reťaze a minimalizuje jej predĺženie. Má vynikajúce mazacie vlastnos..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€
Clean ALL Grit Stopper 500 ml profesionálny čistič bahna a organických nečistôt bicykla Profesionálny prostriedok na odstraňovanie nečistôt z bicykla. Je ideálny na čistenie bahna alebo iných organických nečistôt, ako aj na čistenie zvyškov oleja a tuku z konštrukčných prvkov bicykla (ako sú rámy..
6,50€
Cena bez DPH:5,42€
Clean Disc 100 ml profesionálny čistič mastnoty reťazových kolies a bŕzd bicykla Profesionálny prostriedok na odstraňovanie nečistôt z reťazových kolies a bŕzd bicyklov. Má vynikajúce čistiace, odmasťovacie a umývacie vlastnosti. Funguje to veľmi efektívne a vďaka rýchlemu odparovaniu je povrch s..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€
Clean Disc 400 ml profesionálny čistič mastnoty reťazových kolies a bŕzd bicykla Profesionálny prostriedok na odstraňovanie nečistôt z reťazových kolies a bŕzd bicyklov. Má vynikajúce čistiace, odmasťovacie a umývacie vlastnosti. Funguje to veľmi efektívne a vďaka rýchlemu odparovaniu je povrch s..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
Clean My Bike Foamee 500 ml profesionálna aktívna pena pre ručné čistenie a údržbu bicykla Profesionálna prémiové aktívna pena  určená na ručné umývanie bicyklov. Má vynikajúce odmasťovacie vlastnosti. Účinne odstráni všetky nečistoty z vozoviek. Nefarbí chrómniklové alebo oceľové prvky, je neutr..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€