Hlavné menu
Produkty v košíku

Príslušenstvo, držiaky

Vylepšite svoj bicykel alebo kolobežku podľa vašich potrieb s našou rozmanitou ponukou príslušenstva. Nájdete tu rôzne držiaky pre mobilné telefóny, stojany, tašky a iné doplnky, ktoré vám uľahčia jazdu a umožnia vám mať veci po... Pokračovať
Ochranná plachta na motocykel s puzdrom Plachta, ktorá chráni motorku pred znečistením a poveternostnými vplyvmi. Je vyrobená z vodeodolného nylonu s dvojitým prešitím pre zvýšenie pevnosti a odolnosti. Vďaka vhodnému strihu perfektne sedí na motorke. V spodnej prednej časti je špeciálny sťahová..
15,40€
Cena bez DPH:12,83€
Ochranná plachta na motocykel s puzdrom Plachta, ktorá chráni motorku pred znečistením a poveternostnými vplyvmi. Je vyrobená z vodeodolného nylonu s dvojitým prešitím pre zvýšenie pevnosti a odolnosti. Vďaka vhodnému strihu perfektne sedí na motorke. V spodnej prednej časti je špeciálny sťahová..
23,60€
Cena bez DPH:19,67€
Nástenný držiak na bicykel Zavesením bicykla pod strop v pivnici, garáži alebo inej miestnosti získate priestor pre uskladnenie ďalších vecí. Sada obsahuje montážne prvky pre uchytenie do steny, kladky, držiaky a lanko - komplet súprava pre okamžité použitie pre montáž. Vešiak na uskladnenie je..
14,00€
Cena bez DPH:11,67€
Clean My Bike Foamee 500 ml profesionálna aktívna pena pre ručné čistenie a údržbu bicykla Profesionálna prémiové aktívna pena  určená na ručné umývanie bicyklov. Má vynikajúce odmasťovacie vlastnosti. Účinne odstráni všetky nečistoty z vozoviek. Nefarbí chrómniklové alebo oceľové prvky, je neutr..
8,30€
Cena bez DPH:6,92€
Držiak na bicykel na telefón Pevný univerzálny držiak telefónu na bicykel. Rukoväť je vyrobená z kvalitného, ľahkého a odolného hliníka, vďaka čomu je nerezová a prakticky nezničiteľná. Vhodné pre väčšinu bicyklov, motocyklov, skútrov dostupných na trhu. Špecifikácie: značka: Carruzzo nastav..
8,10€
Cena bez DPH:6,75€
Stay Clean Kit 9 ks profesionálna prémiová sada na čistenie bicykla Stay Clean Kit 9 ks: 1. Clean My Bike Foamee 500ml 2. Chain Re-ACTION oil 100ml 3. CleanDisc 100ml 4. Ride & Shine Cleaning Tissue 5. Reflexný pásik 6. Čistiaca hubka 7. Handrička z Microfibru 8. Návod na údržbu 9. Limited Editio..
22,10€
Cena bez DPH:18,42€
Gélový poťah na sedadlo bicykla 28 cm, čierny Profilovaná, gélová výplň robí jazdu na bicykli veľmi pohodlnou. Prekrytie s hrúbkou 3 cm bude perfektné najmä pri dlhých výletoch na bicykli - výborne tlmí nerovnosti na ceste. Dá sa prispôsobiť veľkosti sedla - stačí nasadiť na sedadlo a následne st..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€
Ochranná plachta na bicykel Pevný, vodeodolný obal na bicykel. Dokonale ochráni vaše dvojkolesové vozidlo pred dažďom, snehom, prachom a UV žiarením. Kryt ochráni bicykel pred rôznymi poveternostnými vplyvmi a zabráni tvorbe hrdze na kovových materiáloch. Určené pre bicykle s veľkosťou kolies 24 ..
9,10€
Cena bez DPH:7,58€
Active Sp Rocket Foam 400 ml profesionálna pena na mastnotu a odolných nečistôt bicykla Profesionálny prostriedok na odstraňovanie mastnoty a odolných nečistôt. Jedinečné zloženie a forma spreja z neho robia jeden z najúčinnejších čistiacich prostriedkov na bicykle. Po nastriekaní sa zmení na pen..
8,30€
Cena bez DPH:6,92€
Slide N Roll lithium grease 100 ml profesionálna lítiová vazelína k ošetreniu bicykla Profesionálna lítiová vazelína určená na mazanie valivých a klzných ložísk a iných spolupracujúcich trecích prvkov na bicykli. Vhodné na prácu v podmienkach vyžadujúcich vysokú mechanickú stabilitu maziva. Posky..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€
Sada na čistenie a údržbu bicykla Sada na čistenie a údržbu bicykla. Sada 7 v 1 na čistenie a údržbu bicyklov. Aby vám váš bicykel slúžil dlhodobo a správne, treba ho pravidelne udržiavať. Naša sada vám s tým pomôže. Sada obsahuje: kefa na pneumatiky rukavica na umývanie z mikrovlákna unive..
13,70€
Cena bez DPH:11,42€
Chain Re Action Oil 100 ml profesionálny olej s teflónom na bicykel Olej určený pre užívateľov, ktorí používajú bicykel na rekreačné účely, alebo ako každodenný dopravný prostriedok. Zanecháva tenký film, ktorý zvyšuje životnosť reťaze a minimalizuje jej predĺženie. Má vynikajúce mazacie vlastnos..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€