Hlavné menu
Produkty v košíku

Fitnes, posilňovanie

Vitajte v našom obchode pre každého cvičenia-chtivého jedinca! Nezáleží na tom, aký je váš aktuálny fitness level, u nás nájdete všetko potrebné, aby ste dosiahli svoje ciele. Prinášame vám tú najširšiu ponuku vybavenia a... Pokračovať
Elektrický mini eliptický rotoped TD001P, čierny Pomocou rotopedu stacionárneho bicykla môžete posilniť nielen nohy, ale aj ramená. Nakoľko nemá rám a ani volant, môžete ho umiestniť aj pod stôl, môžete ho používať aj počas práce. Eliptical Desk Bike je veľmi kompaktné zariadenie, ktoré vám u..
157,80€
Cena bez DPH:131,50€
Pás na naťahovanie svalov, na úľavu od bolesti, strečový popruh 155 cm, StretcherStar Pás je veľmi odolný a má pevné suché zipsy na členku a strednej časti chodidla. Je vyrobený zo silných pások. Pohodlne sa drží v rukách. Pás je vybavený 6 háčikmi a každý z nich má inú obtiažnosť. Celková dĺžka..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€
24003 Fitness stimulátor svalov čiernomodrý Moderný svalový stimulátor je zariadenie, ktorého práca spočíva v stimulácii svalov ku kontrakcii pomocou generovaného elektrického impulzu. Pulz vychádzajúci z elektródy umiestnenej na prekrytí spôsobí stiahnutie a uvoľnenie svalov. Vysielané impulzy ..
21,20€
Cena bez DPH:17,67€
Set Korkových Klinov na Cvičenie Využitie: Pomáha predchádzať bolestiam nôh a kolien, zápalu Achillovej šľachy a kŕčom v lýtkach. Efektívne uvoľňuje hlboké svalové tkanivo, čím znižuje záťaž na kĺby a chrupavky. Vhodné pre domáce cvičenie, v kúpeľni, alebo na cestách. Ideálne pre osoby trpiac..
54,30€
Cena bez DPH:45,25€
Sada na cvičenie rúk a zápästia Sada 9 ručných gúm je doplnkom, ktorý je možné použiť v oblasti pohybu, koordinácie, vytrvalosti, bolesti kĺbov, sily zovretia, ale aj rehabilitácie rúk. Sú vhodné pre ľudí, ktorí sa zotavia po mozgovej príhode alebo majú problémy s namáhaním zápästia. Sada gúm pre..
11,40€
Cena bez DPH:9,50€
Pedálový šliapací trenažér, rotopéd s počítadlom spálených kalórií Pedálový prístroj slúži na rehabilitáciu pri posilňovaní dolných a horných končatín. Posilňovacia a rehabilitačná pomôcka je vhodná pre pacientov po úrazoch a neurologických ochoreniach. Protišmykové pedále sú spevnené popruhmi, k..
59,90€
Cena bez DPH:49,92€
24005 Fitness stimulátor brušných svalov Moderný svalový stimulátor je zariadenie, ktorého práca spočíva v stimulácii svalov ku kontrakcii pomocou generovaného elektrického impulzu. Pulz vychádzajúci z elektródy umiestnenej na prekrytí spôsobí stiahnutie a uvoľnenie svalov. Vysielané impulzy sa ..
17,10€
Cena bez DPH:14,25€
Masážna rehabilitačná lopta MIDI REH - 20 cm Rehabilitačná lopta MIDI REH je určená na terapiu na zlepšenie fyzického stavu a koordinácie pohybov, na izometrické cvičenia, ktoré pôsobia proti svalovej atrofii, na udržanie svalovej aktivity imobilizovaných častí tela (pri úrazoch a zlomeninách) a ..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Hrazda na posilňovanie - do dverí, 61 - 100cm Posilňovacia hrazda je ideálnym pomocníkom pri posilňovaní vlastnou hmotnosťou, vhodná do domácich posilňovní. Hrazda bola navrhnutá tak, aby zodpovedala väčšine zárubní. Jej inštalácia je jednoduchá a zároveň mimoriadne rýchla. Cvičenie možno vykonáv..
10,50€
Cena bez DPH:8,75€
Sada 4 tréningových expanderov TB3 Rôzne úrovne odporu a odolné spracovanie zaisťujú maximálnu efektivitu a spokojnosť počas cvičenia. Prelomte svoje limity a zlepšite svoju formu vďaka spoľahlivým odporovým expanderom. S touto sadou štyroch odporových expanderov máte na dosah nekonečné možnosti tré..
16,40€
Cena bez DPH:13,67€
Elektrický stimulátor sedacích svalov EMS Elektrický stimulátor sedacích svalov je pomôcka, ktorá Vám dopomôže k peknej a zdravo vyzerajúcej postave s pevným a pružným zadočkom. Zároveň tiež omladzuje pokožku a uvoľní svaly po ťažkej fyzickej námahe. Stimulátor je možné použiť pri chôdzi, behu, ..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€
Elastické návleky na posilňovanie Bench Press veľkosť L, dúhové Elastické návleky sú určené ako podpora a pomoc počas Bench Press. Sú vyrobené z elastického a pevného nylonu, ktorý je príjemný na dotyk. Podporujú svaly počas dvíhania činky. Pri použití návlekov je zdvihnutá váha oveľa väčšia. To ..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€