Hlavné menu
Produkty v košíku

Fitnes, posilňovanie

Vitajte v našom obchode pre každého cvičenia-chtivého jedinca! Nezáleží na tom, aký je váš aktuálny fitness level, u nás nájdete všetko potrebné, aby ste dosiahli svoje ciele. Prinášame vám tú najširšiu ponuku vybavenia a... Pokračovať
Balance Board Set kvalitná profesionálna sada s balančnou doskou určená pre šport a voľný čas farba fialová Doska C4B je kvalitná balančná doska určená pre šport a voľný čas. Je kompletne vyrobená ručne. Špeciálny náter poskytuje protišmykový povrch, zatiaľ čo lak chráni dizajn dosky, ktorá vydrž..
79,00€
Cena bez DPH:65,83€
Balance Board Set kvalitná profesionálna sada s balančnou doskou určená pre šport a voľný čas farba bledomodrá Doska C4B je kvalitná balančná doska určená pre šport a voľný čas. Je kompletne vyrobená ručne. Špeciálny náter poskytuje protišmykový povrch, zatiaľ čo lak chráni dizajn dosky, ktorá vy..
79,00€
Cena bez DPH:65,83€
Balance Board Set kvalitná profesionálna sada s balančnou doskou určená pre šport a voľný čas farba prírodná Doska C4B je kvalitná balančná doska určená pre šport a voľný čas. Je kompletne vyrobená ručne. Špeciálny náter poskytuje protišmykový povrch, zatiaľ čo lak chráni dizajn dosky, ktorá vydr..
79,00€
Cena bez DPH:65,83€
Balance Curved Board Set kvalitná profesionálna sada s balančnou doskou určená pre šport a voľný čas vzor beach Doska C4B je kvalitná zakrivená balančná doska určená pre šport a voľný čas. Je kompletne vyrobená ručne. Špeciálny náter poskytuje protišmykový povrch, zatiaľ čo lak chráni dizajn dosk..
79,00€
Cena bez DPH:65,83€
Balance Curved Board Set kvalitná profesionálna sada s balančnou doskou určená pre šport a voľný čas vzor flowers Doska C4B je kvalitná zakrivená balančná doska určená pre šport a voľný čas. Je kompletne vyrobená ručne. Špeciálny náter poskytuje protišmykový povrch, zatiaľ čo lak chráni dizajn do..
79,00€
Cena bez DPH:65,83€
Balance Curved Board Set kvalitná profesionálna sada s balančnou doskou určená pre šport a voľný čas vzor kangaroo Doska C4B je kvalitná zakrivená balančná doska určená pre šport a voľný čas. Je kompletne vyrobená ručne. Špeciálny náter poskytuje protišmykový povrch, zatiaľ čo lak chráni dizajn d..
79,00€
Cena bez DPH:65,83€
Balance Curved Board Set kvalitná profesionálna sada s balančnou doskou určená pre šport a voľný čas vzor natural Doska C4B je kvalitná zakrivená balančná doska určená pre šport a voľný čas. Je kompletne vyrobená ručne. Špeciálny náter poskytuje protišmykový povrch, zatiaľ čo lak chráni dizajn do..
79,00€
Cena bez DPH:65,83€
Balance Curved Board Set kvalitná profesionálna sada s balančnou doskou určená pre šport a voľný čas vzor palmskull Doska C4B je kvalitná zakrivená balančná doska určená pre šport a voľný čas. Je kompletne vyrobená ručne. Špeciálny náter poskytuje protišmykový povrch, zatiaľ čo lak chráni dizajn ..
79,00€
Cena bez DPH:65,83€
Cork Yoga Set praktická profesionálna 6 dielna korková sada na jógu pre začiatočníkov a skúsených jogínov Cvičte efektívnejšie a posuňte svoje cvičenie na novú úroveň s touto 5 dielnou štartovacou sadou na jogu od Club4Brands. Štartovacia súprava jogy Club4Brands je ideálna pre začiatočníkov aj p..
99,00€
Cena bez DPH:82,50€
Dámske neoprénové tielko na chudnutie M Dámske kompresné tričko podporujúce chudnutie na brucho vám pomôže, najmä pri fyzickej aktivite urchlí spaľovanie tukového tkaniva v oblasti bruška. Zatiaľ čo vnútorná strana látky zvyšuje vašu telesnú teplotu a tým pádom viac potu, vonkajšia látka absorbuj..
5,80€
Cena bez DPH:4,83€
Domáci rehabilitačný mini rotoped pre seniorov GENESIS Rotoped GENESIS slúži na rehabilitačné cvičenia na zlepšenie svalovej sily a kondície. Vďaka svojej univerzálnej štruktúre vám umožní precvičiť horné aj dolné končatiny. Vďaka malým rozmerom je možné ho umiestniť kdekoľvek. Môže byť použitý v..
33,90€
Cena bez DPH:28,25€
Domáci rehabilitačný mini rotoped pre seniorov GENESIS Plus Rotoped GENESIS slúži na rehabilitačné cvičenia na zlepšenie svalovej sily a kondície. Vďaka svojej univerzálnej štruktúre vám umožní precvičiť horné aj dolné končatiny. Vďaka malým rozmerom je možné ho umiestniť kdekoľvek. Môže byť použ..
38,90€
Cena bez DPH:32,42€