Hlavné menu
Produkty v košíku

Hračky na záhradu

Pre vonkajšiu zábavu a aktívne hranie máme v ponuke rôzne hračky, ktoré využijete na záhrade, či hocikde v exteriéri. Od bublifukov a boxovacích vriec po hry na behanie a špliechanie, tu nájdete všetko, čo potrebujete na skvelý čas... Pokračovať
Automatický Bublifuk vypúšťajúci bubliny, zelený   Kúzelný svet mydlových bubliniek. Zariadenie automaticky zhromažďuje mydlovú tekutinu a pomocou ventilátora uvoľňuje husté oblaky mydlových bublín, ktoré lahodia očiam nielen tých najmenších, ale aj ich rodičov. Presvedčte sa sami! Výrobok j..
11,00€
Cena bez DPH:9,17€
Bubble gun – pištoľ na výrobu bublín, čierna Stačí namočiť pištoľ do bublinkovej tekutiny, potom stlačiť spúšť a získate stovky mydlových bublín. Náš bublifuk je skvelý pre vnútorné aj vonkajšie aktivity, ako sú karnevaly, narodeninové oslavy, baby shower, kempingové výlety, Halloween, svadby, bu..
1,80€
Cena bez DPH:1,50€
Bubble gun – pištoľ na výrobu bublín, farba ružová Stačí namočiť pištoľ do bublinkovej tekutiny, potom stlačiť spúšť a získate stovky mydlových bublín. Náš bublifuk je skvelý pre vnútorné aj vonkajšie aktivity, ako sú karnevaly, narodeninové oslavy, baby shower, kempingové výlety, Halloween, svad..
1,80€
Cena bez DPH:1,50€
Bubble gun – pištoľ na výrobu bublín, farba zlatá Stačí namočiť pištoľ do bublinkovej tekutiny, potom stlačiť spúšť a získate stovky mydlových bublín. Náš bublifuk je skvelý pre vnútorné aj vonkajšie aktivity, ako sú karnevaly, narodeninové oslavy, baby shower, kempingové výlety, Halloween, svadb..
1,80€
Cena bez DPH:1,50€
Bublinková pištoľ, bublifuk sada Bublinková pištoľ je stvorená pre detskú zábavu a potešenie. Ak chcete vaše dieťa zaujať a zabaviť, bublinková pištoľ je tá pravá hračka. Dieťa sa zabaví, uvoľní a zahrá. Súčasťou pištole je práve bublifuk, ktorý po nasadení do nadstavca pištole a stlačení spúšte ..
5,60€
Cena bez DPH:4,67€
Detská záhradná hojdačka Závesná záhradná hojdačka je fantastický produkt určený na zábavu detí. Poskytne nielen zábavu, ale umožní vám rozvíjať koordináciu a mobilitu. Dieťa, ktoré je na čerstvom vzduchu, bude rado využívať čaro pobytu vonku. Dostaňte teda deti opäť od počítačov a mobilov späť n..
10,80€
Cena bez DPH:9,00€
Detské boxovacie vrece s rukavicami Boxovacie vrece pre začínajúcich deti fascinovaných boxom by nemalo byť príliš tvrdé. Nafukovacie vrece v tvare hrušky umožňuje prispôsobiť tvrdosť vlastným potrebám a zručnostiam. Je mobilné, takže ušetrí miesto v byte. Vďaka tomu, že má hračka kvalitnú pruži..
25,50€
Cena bez DPH:21,25€
Detský kúzelný fotoaparát na mydlové bubliny, červený Nechajte svoje dieťa cítiť sa ako skutočný fotograf. Prebuďte v ňom novú umeleckú vášeň a zabavte sa pri tom s bublinami. Mydlové bubliny milujú všetky deti, malé aj veľké. Prenosný stroj na výrobu bublín je skvelý nápad na darček. Farebný di..
6,60€
Cena bez DPH:5,50€
Detský kúzelný fotoaparát na mydlové bubliny, zelený Nechajte svoje dieťa cítiť sa ako skutočný fotograf. Prebuďte v ňom novú umeleckú vášeň a zabavte sa pri tom s bublinami. Mydlové bubliny milujú všetky deti, malé aj veľké. Prenosný stroj na výrobu bublín je skvelý nápad na darček. Farebný diza..
6,60€
Cena bez DPH:5,50€
Detský lanový rebrík 180 cm, drevený Lanový rebrík na cvičenie a zábavu sa ideálne hodí do telocvične, detskej izby alebo ihrisko, či do záhrady. Rebrík je vyrobený z drevených priečok a odolných, a pevných lán s kovovými úchytkami. Špecifikácie: 5 priečok vyrobených zo silného dreva dĺžka ..
28,10€
Cena bez DPH:23,42€
17489 Detský stan - dievčenský so svetielkami ružový Kto nesníva o tom, že bude mať svoj vlastný palác a stane sa princeznou. Detský stan Kruzzel 17489 pomôže splniť najväčší sen vášho dieťaťa. Každé dieťa sa v krásnom, pôsobivom stane bude cítiť ako skutočná princezná hradu. Atraktívny vzhľad a ..
26,90€
Cena bez DPH:22,42€
Detský stan a hrací domček s tunelom 3 v 1 Tento veľký detský stan s plaziacím tunelom poskytne Vašim deťom skvelú zábavu. Trojdielny detský stan môžete postaviť doma aj vonku. S jednotlivými dielmi je tiež možné hrať sa samostatne. Diely sú uložené v praktickom obale a možno ich kdekoľvek nieko..
24,40€
Cena bez DPH:20,33€