Hlavné menu
Produkty v košíku

Hračky na záhradu

Pre vonkajšiu zábavu a aktívne hranie máme v ponuke rôzne hračky, ktoré využijete na záhrade, či hocikde v exteriéri. Od bublifukov a boxovacích vriec po hry na behanie a špliechanie, tu nájdete všetko, čo potrebujete na skvelý čas... Pokračovať
Hojdačka bocianie hniezdo so stanom, modrá Deti si na tejto hojdačke užijú odpočinok a hru. Hojdačka sa skladá z kovového rámu, ktorý je pokrytý mäkkým materiálom, vďaka čomu je bezpečná a pohodlná. Montáž je možná pomocou 2 ks lán, ktoré môžu byť pripevnené v dvoch bodoch.  Laná sú vyrobené z ..
44,90€
Cena bez DPH:37,42€
Montážna súprava pre hojdacie siete/hojdačky do 250kg Súprava na montáž hojdačky alebo hojdacej siete je nevyhnutným doplnkom, ktorý zaisťuje bezpečné a stabilné zavesenie týchto obľúbených prvkov záhradného, terasového či domáceho vybavenia. Táto súprava vám umožňuje jednoducho a bezpečne nainšt..
7,10€
Cena bez DPH:5,92€
Nafukovacia bója/plavák s úložným priestorom Inflatable, oranžová Nafukovacia bójka s funkciou suchého vrecka je praktickou výbavou pre plavcov a všetkých, ktorí trávia čas pri vode. Spája v sebe funkcie bezpečnostnej bójky a vodotesného vrecka na uloženie cenných predmetov ako je telefón, kľúče, do..
18,30€
Cena bez DPH:15,25€
Skladací detský stan Teepee, ružovo šedý Úplne nový a vylepšený model stanu. Použila sa kombinácia ružovej a sivej farby s motívom hviezdičiek. Okrem toho sú na volánoch krásne bambuľky, ktoré ho robia ešte atraktívnejším. Stan má 6 vstupných otvorov a kužeľovitú striešku. Celé to vyzerá fantasticky..
29,50€
Cena bez DPH:24,58€
Skladací domček stan pre deti (zámok / palác) Skladací domček stan pre deti (zámok / palác)
Novinka
Skladací stan pre deti (zámok / palác) Pohodlný a bezpečný skladací stan pre Vaše deti. Vďaka veľkosti stanu, môžu Vaše deti k sebe zavolať aj svojich kamarátov a zariadiť si tak spoločne palác. Použitím vankúšov, bábik a iných hračiek si tak vytvoria svoje útočisko. Stan má šesťhrannú základňu,..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€
Skladací kôš na hračky s hracou podložkou 2 v 1 Blackbird Kôš na hračky je produkt, ktorý je nevyhnutný v každej domácnosti, kde sú malé deti a veľa hračiek. Tento rozkošný kôš na hračky s podložkou, ktorú drží suchý zips, je skvelý spôsob, ako udržať poriadok v izbe vášho dieťaťa. Teraz bude mať va..
8,50€
Cena bez DPH:7,08€
Vodná šmýkačka H2O GO 2 dráhy 4,88 Dvojitá vodná šmykľavka sa hodí na každú záhradu. Letná zábava konečne začína! Zostavenie tejto skvelej šmykľavky je veľmi jednoduché - stačí pripojiť záhradnú hadicu a môžete sa začať kĺzať. Šmýkačka má 2 pruhy dlhé takmer 5 metrov, takže si deti užijú hladk..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Futbalová bránka s odrážacou sieťou, Merco Soccer Tento typ bránky je navrhnutý tak, aby odrážal loptu rôznymi smermi a rýchlosťami, čím napodobňuje rôzne zápasové situácie. Hráč musí pomocou bránky zlepšiť svoje chytacie, odrazové a kopacie schopnosti, ako aj pracovať na rýchlosti a presnosti r..
22,90€
Cena bez DPH:19,08€
Podložka na maľovanie vodou pre deti, 75 x 50cm Podložka na maľovanie vodou Magic Water Painting Mat je pre deti veľa zábavy, ktorá nikdy nekončí! Naša súprava zabaví deti celé hodiny. Na maľovanie na našej kúzelnej podložke stačí čistá voda, takže sa nemusíte obávať žiadnych škvŕn od fixiek, fa..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€
Detská záhradná hojdačka 30 cm, Disc Swing Záhradná hojdačka je stvorená nielen pre najmenších. Poskytne veľa zábavy celej rodine. Okrem skvelej zábavy rozvíja motoriku a koordináciu. Keď je zložená, zaberá málo miesta a jej ľahký dizajn uľahčuje premiestnenie na iné miesto. Praktické rozmery uľ..
16,10€
Cena bez DPH:13,42€
Hračka do vody - chobotnica šmykľavka Možnosť zábavy pri kúpaní prináša vášmu dieťaťu veľa radosti, no zároveň pomáha rozvíjať jeho zmysly a kognitívne schopnosti. Chobotnica ako hračka do vane vás povzbudí k pravidelnému používaniu kúpeľne. Zameraním pozornosti dieťaťa pomôže dospelým pri vykon..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€
Skákacia LED svietiaca Hula Hoop na nohu, ruku, červená Skvelá hračka, ktorou perfektne precvičíte rovnováhu a motoriku. Dieťa strčí jednu nohu do krúžku a krúživými pohybmi hračku rozhýbe a druhou nohou musí včas vyskočiť. Farebná LED svetla sa pri otáčaní rozsvieti a svojou pestrofarebnosťou rozh..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€