Hlavné menu
Produkty v košíku

PC, mobil a hodinky

Prekonajte hranice komunikácie a produktivity s našimi riešeniami v kategórii PC, mobil a smart. Od výkonných počítačov cez multifunkčné smartfóny až po inovatívne inteligentné zariadenia - u nás nájdete technológie, ktoré vám... Pokračovať
Zosilňovač Wi-Fi signálu 2,4G Booster Z01A Zosilňovač Wi-Fi signálu 2,4G Booster Z01A
Novinka
Zosilňovač Wi-Fi signálu 2,4G Booster Z01A Objavte zosilňovač Wi-FI a rozšírte pokrytie a zlepšite kvalitu svojej siete! Investujte do zosilňovača a vychutnajte si vynikajúci dosah a stabilitu vašej Wi-Fi siete. Nenechajte sa obmedzovať slabým signálom. Získajte plnú kontrolu nad svojím internetom. ..
14,50€
Cena bez DPH:12,08€
Keramické ochranné sklo pre iPhone 14 Keramická fólia je vyrobená zo špeciálne spracovaného pružného skla s hrúbkou 0,2 mm, ktoré bolo dodatočne vystužené pre zvýšenie ochrany proti nárazu. Obrazovka pokrytá sklom je plne priehľadná a bez efektu matovania povrchu, čo je často prípad bežných ochra..
0,60€
Cena bez DPH:0,50€
Rozdeľovací kábel VGA Kábel umožňuje rozdeliť signál VGA napríklad z grafickej karty počítača alebo projektora na signál VGA a analógový signál RCA. Špecifikácie: vyrobené z vysoko kvalitných materiálov podporuje všetky rozlíšenia až do 2048 x 1536 plne kompatibilný so štandardmi VGA SVGA X..
0,70€
Cena bez DPH:0,58€
Redukcia adaptér USB-C - USB micro B 2.0 Adaptér umožňuje pripojiť príslušenstvo s micro USB konektorom k zariadeniam s novým štandardom USB C. s telefónmi, tabletmi, notebookmi atď Adaptér nevyžaduje ďalšie ovládače ani inštaláciu. Stačí ho pripojiť k vybraným zariadeniam a je pripravený na použ..
1,60€
Cena bez DPH:1,33€
Sada fotofiltrov pre telefón 52 mm Tieto filtre s odolným dizajnom HD optického skla sa môžu pochváliť vysokou redukciou svetla a tesniaci krúžok rámu z hliníkovej zliatiny poskytuje lepšie napätie, čím zabraňuje pádu alebo uvoľneniu. Filtre sú vybavené dvojitým závitom, ktorý umožňuje namontovať ďa..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€
Redukcia adaptér WIFI na USB 1200Mbps Má kompaktné rozmery. Zariadenie sa zmestí do akéhokoľvek USB portu a je praktickou voľbou aj na cestovanie – môžete si ho vziať so sebou kamkoľvek pôjdete. Karta pripojená cez USB je ideálnym riešením pre notebooky, hoci nájde uplatnenie aj v prípade st..
7,50€
Cena bez DPH:6,25€
Redukcia HDMI samec na DVI samica Vysokokvalitný štandardný adaptér HDMI (samica) na DVI (samec). Adaptér umožňuje bezproblémové pripojenie a prenos obrazových a zvukových signálov z DVI portu počítača do prijímača (TV) vybaveného štandardným HDMI portom. Špecifikácie: umožňuje prenos zvuku a..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Sieťový kábel RJ45, CAT6 - 5m šedý Sieťový kábel prepojovací, malé konektory: 2× RJ-45 (CAT6), obojstranná koncovka, UTP, rovné zakončenie. Technické špecifikácie: vysoká kvalita dĺžka: 5 metrov plášť kábla: PVC továrenské lisovacie zástrčky obojstranné zástrčky: RJ45 lisované vo výrobe p..
1,10€
Cena bez DPH:0,92€
Tvrdené / ochranné sklo 9D pre iPhone 14 Pro Max – čierne Ochranná fólia je vyrobená zo špeciálne upraveného priehľadného skla s hrúbkou 0,3 mm, ktoré bolo vystužené pre zvýšenie ochrany proti nárazu. Clona potiahnutá fóliou je plne priehľadná a bez povrchového matného efektu, ktorý je bežný u be..
0,70€
Cena bez DPH:0,58€
Kábel HDMI 2.1 High Speed, 8K 60Hz, 2m čierny Kábel IZOXIS bude perfektný nielen na doma, ale aj v práci, na konferencii alebo v škole. Pre prenos zvuku a obrazu súčasne - aplikácia: audio + video zároveň výrazne zvýši komfort používania zariadení a uľahčí prácu, štúdium a relax. Odteraz si môže..
6,40€
Cena bez DPH:5,33€
Qi bezdrôtová nabíjačka na telefón S6 čierna Na rozdiel od väčšiny bežných bezdrôtových nabíjačiek má indukčná nabíjacia stanica S6 nezameniteľný a štýlový dizajn. Vysokolesklá povrchová úprava dodáva sofistikovanosť a pôsobivý zaoblený tvar dokonale zapadne do rôznych interiérov. S bezdrôtov..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Polohovateľný stolík s chladiacim ventilátorom pod notebook, Beddy Otvorte novú kapitolu pohodlia a efektivity s inovatívnym stolíkom na notebook s chladiacim ventilátorom. Tento stolík bol vytvorený pre tých, ktorí si cenia pohodlie a efektivitu. Nie je to len o funkcii, ale aj o štýle. Tento s..
19,50€
Cena bez DPH:16,25€