Hlavné menu
Produkty v košíku

Meracie prístroje, detektory

Prezrite si túto širokú škálu meracích prístrojov a detektorov, ktoré vám pomôžu získať presné informácie a monitorovať rôzne parametre. Bez ohľadu na to, či potrebujete merať vlhkosť, vzdialenosť, alebo vyhľadávať skryté... Pokračovať
Elektronický strmeň 150mm IP54 Dasqua Originálne strmene DASQUA sa na trhu preslávili svojou bezkonkurenčnou presnosťou v porovnaní s inými strmeňmi. Meria s presnosťou 0,01 mm. Užitočnou možnosťou je automatický prechod do režimu spánku, keď sa zariadenie nepoužíva, čo umožňuje šetriť batériu. D..
29,60€
Cena bez DPH:24,67€
Detektor kovov s LCD displejom Vysoko kvalitný detektor kovov s LCD displejom, ktorý vám umožní vyhľadávať mince, relikvie, šperky, zlato a striebro kdekoľvek si ho vezmete so sebou. Tento výrobok je vhodný najmä pre tých, ktorí hľadajú výkonný detektor kovu s všestranným použitím a vysokou citl..
74,00€
Cena bez DPH:61,67€
Detektor kovov Reekin Torpedo MD-004 / MD6006 Vysoko kvalitný detektor kovov s vodotesnou magnetickou cievkou Vysoko kvalitný detektor kovov s vodotesnou magnetickou cievkou, ktorý vám umožní vyhľadávať mince, relikvie, šperky, zlato a striebro kdekoľvek si ho vezmete so sebou. Tento výrobok je v..
21,10€
Cena bez DPH:17,58€
Detektor LPG plynu / propán butánu, 3 v 1 Postarajte sa o svoju bezpečnosť a bezpečnosť svojich blízkych. Plynový senzor je absolútnym MUST HAVE v každej domácnosti, reštaurácii či kuchyni. Neustále monitoruje koncentráciu plynov v miestnosti. Pri prekročení koncentračného limitu sa ozve akustick..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€