Hlavné menu
Produkty v košíku

Meracie prístroje

Elektronický strmeň 150mm IP54 Dasqua Originálne strmene DASQUA sa na trhu preslávili svojou bezkonkurenčnou presnosťou v porovnaní s inými strmeňmi. Meria s presnosťou 0,01 mm. Užitočnou možnosťou je automatický prechod do režimu spánku, keď sa zariadenie nepoužíva, čo umožňuje šetriť batériu. D..
47,40€
Cena bez DPH:39,50€
Digitálny merač prúdu, oranžový Presný multimeter s dobre čitateľným LCD displejom s funkciou podsvietenia je prístroj nevyhnutný v každej dielni, domácej súprave náradia a pri práci. Multimeter má funkciu uloženia poslednej hodnoty a akustický indikátor - bzučiak. Výrobok sa používa pri meraní j..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Elektronický merač kvality vody ATC PH-02 Automatický pH meter hladiny vody s veľkým čitateľným displejom. Umožňuje vám rýchlo posúdiť hladinu činidla pH. Zariadenie je kompaktnej veľkosti, a preto sa ľahko používa v rôznych podmienkach. Presnosť merania do 0,01 a čas merania približne 1 s uľahč..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€
Elektronický merač pH kvality vody 0.00-14.00, modrý Automatický pH meter hladiny vody s veľkým čitateľným displejom. Umožňuje vám rýchlo posúdiť hladinu činidla pH. Zariadenie je kompaktnej veľkosti, a preto sa ľahko používa v rôznych podmienkach. Presnosť merania do 0,01 a čas merania približn..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€
Elektronický merač pH kvality vody s LCD displejom Automatický merač pH vody s veľkým, ľahko čitateľným LCD displejom, ktorý farebne zobrazuje pH vody, je pomôcka potrebná v každej kuchyni (nielen). Umožňuje vám okamžite posúdiť hladinu pH. Zariadenie má kompaktné rozmery, takže je ľahké ho použí..
15,90€
Cena bez DPH:13,25€
Laserový merač vzdialenosti 40 m, červeno - čierny Laserový diaľkomer s pomocou ktorého zmeriate vzdialenosť medzi dvoma objektmi. Je veľmi presný, meria s odchýlkou +/- niekoľko milimetrov. Využijete ho na stavbách, v geodézii alebo pri fotografovaní. Súčasťou balenia je aj praktický obal s pútk..
36,10€
Cena bez DPH:30,08€
Laserový merač vzdialenosti 50 m Laserový merač - praktické zariadenie potrebné na každej stavbe, pri rekonštrukciách, výzdobe interiéru, plánovaní priestorov a mnohých iných prácach. Vďaka laserovému meraču ľahko a rýchlo zmeriate vzdialenosť, určíte plochu, skontrolujete veľkosť povrchu či kap..
30,00€
Cena bez DPH:25,00€
Merač kyslosti pôdy PH, teploty pôdy, pôdnej vlhkosti a svetla 4v1 Merač pH umožňuje odčítať vlhkosť, pH, teplotu pôdy a slnečné svetlo. Na zadnej strane je prepínač, ktorý prepína medzi meraním pH a slnečným žiarením a vlhkosťou, teplotou pôdy a slnečným žiarením. Elektronický merač kyslosti,..
12,30€
Cena bez DPH:10,25€
Merač kvality vody, teploty a elektrickej vodivosti DTS - digitálny Rýchly a jednoduchý spôsob, ako zistiť kvalitu vody, prípadne zistiť rozdiel medzi viacerými vzorkami vody. Stačí ponoriť meracie elektródu do vody a prečítať výsledok na veľkom a jasnom LCD displeji. Prístroj reaguje na ťažké k..
6,30€
Cena bez DPH:5,25€