Hlavné menu
Produkty v košíku

Bandáže a chrániče na hallux

Trápia vás kostné výrastky na palcoch nôh, spojené s vykrivením palca, nie ste jediní. Po 40tke postihuje dokonca každú druhú ženu. Výnimkou však nie sú ani páni. Vyskúšajte podporné bandáže a chrániče na hallux, ktoré korigujú a napravujú vybočený palec, zabraňujú vzniku bolestí a chránia bočné kĺby pred poškodením!
Dlaha na korekciu vykriveného palca, výrastkov a pľuzgierov halux - modrá 2ks Dlaha na korekciu vykriveného palca, výrastkov a pľuzgierov halux - modrá 2ks
-24 %
Dlaha na korekciu vykriveného palca, výrastkov a pľuzgierov - Goodnight Bunion - Hallux Valgus - biely Trápia vás kostné výrastky na palcoch nôh, spojené s vykrivením palca (hallux), nie ste jediní. Po 40tke postihuje dokonca každú druhú ženu. Výnimkou však nie sú ani páni. Prečo táto nepríjemná a..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Elastická badnáž na haluxy - ochrana proti odieraniu - unisex Elastická badnáž na haluxy - ochrana proti odieraniu - unisex
-23 %
Elastická badnáž na haluxy/deformáciu kĺbu palca - ochrana proti odieraniuBandáže sú vyrobené z mäkkej a elastickej polyesterovej textílie. Vnútro obsahuje gélový vankúš, ktorý absorbuje tlak na bolestivé miesto a chráni kosť pred abráziou. Technické špecifikácie Univerzálna veľkosť Materiál:..
11,10€ 14,40€
Cena bez DPH:9,25€
Fixačná bandáž na haluxy/deformácia kĺba palca 10 x 9cm Fixačná bandáž na haluxy/deformácia kĺba palca 10 x 9cm
-23 %
Fixačná bandáž na haluxy/deformáciu kĺbu palca na nohe Máte problémy s vytŕčajúcim kĺbom palca a bolesťou v prednej časti chodidiel? Vyskúšajte podpornú bandáž na haluxy, ktorá koriguje a napráva vybočený palec, zabraňuje vzniku bolestí a chráni bočné kĺby pred poškodením ! Deformácia kĺba ..
7,60€ 9,90€
Cena bez DPH:6,33€
Fixačná bandáž na haluxy/deformáciu kĺbu palca - univerzálna Fixačná bandáž na haluxy/deformáciu kĺbu palca - univerzálna
-23 %
Fixačná bandáž na haluxy/ defomáciu kĺbu palca 1pár (2ks) Máte problémy s vytŕčajúcim kĺbom palca a bolesťou v prednej časti chodidiel? Vyskúšajte podpornú bandáž na haluxy, ktorá koriguje a napráva vybočený palec, zabraňuje vzniku bolestí a chráni bočné kĺby pred poškodením ! Deformácia kĺba p..
4,60€ 6,00€
Cena bez DPH:3,83€
Fixačná bandáž na haluxy/deformáciu kĺbu palca - univerzálna 1 ks Fixačná bandáž na haluxy/deformáciu kĺbu palca - univerzálna 1 ks
Top -23 %
Fixačná bandáž na haluxy/ defomáciu kĺbu palca Máte problémy s vytŕčajúcim kĺbom palca a bolesťou v prednej časti chodidiel? Vyskúšajte podpornú bandáž na haluxy, ktorá koriguje a napráva vybočený palec, zabraňuje vzniku bolestí a chráni bočné kĺby pred poškodením ! Deformácia kĺba palca nohy o..
5,60€ 7,30€
Cena bez DPH:4,67€
Fixačná bandáž palec na nohe, haluxy - 4 x 3 x 1 cm Fixačná bandáž palec na nohe, haluxy - 4 x 3 x 1 cm
-23 %
Fixačná bandáž prstov na nohe, haluxy Pletená bandáž s gélovou výstužou, ktorá núti správne polohovanie palca chodidla, čím bráni ďalšej deformácii kĺbu. Použitie bandáži dáva prvé viditeľné výsledky už po 14 dňoch nosenia. Pri dlhodobom používaní sa môžete úplne zbaviť problému haluxov. Bandáž j..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Fixačná bandáž prstov na nohe, haluxy - 2 x 4,5 cm Fixačná bandáž prstov na nohe, haluxy - 2 x 4,5 cm
-22 %
Fixačná bandáž prstov na nohe, haluxy Máte problémy s vytŕčajúcim kĺbom prsta a bolesťou v prednej časti chodidiel? Vyskúšajte fixačná bandáž prstov na nohe, ktorá je vyrobená z mäkkej a elastickej tkaniny, ktorá chráni prst pred oderom a pomáha ho udržiavať v správnej polohe. Páska má gélový va..
2,10€ 2,70€
Cena bez DPH:1,75€
Fixačná dlaha na haluxy/deformácia kĺba palca Fixačná dlaha na haluxy/deformácia kĺba palca
-23 %
Fixačná dlaha na haluxy/deformácia kĺba palca Máte problémy s vytŕčajúcim kĺbom palca a bolesťou v prednej časti chodidiel? Vyskúšajte podpornú bandáž na haluxy, ktorá koriguje a napráva vybočený palec, zabraňuje vzniku bolestí a chráni bočné kĺby pred poškodením ! Deformácia kĺba palca noh..
8,40€ 10,90€
Cena bez DPH:7,00€
Fixačná dlaha na haluxy/deformácia kĺba palca Fixačná dlaha na haluxy/deformácia kĺba palca
-22 %
Fixačná dlaha na haluxy/deformácia kĺba palca Máte problémy s vytŕčajúcim kĺbom palca a bolesťou v prednej časti chodidiel? Vyskúšajte podpornú bandáž na haluxy, ktorá koriguje a napráva vybočený palec, zabraňuje vzniku bolestí a chráni bočné kĺby pred poškodením ! Deformácia kĺba palca noh..
3,80€ 4,90€
Cena bez DPH:3,17€
Fixačná dlaha s gélovým vankúšikom na haluxy/deformácia kĺba palca Fixačná dlaha s gélovým vankúšikom na haluxy/deformácia kĺba palca
-23 %
Fixačná dlaha s gélovým vankúšikom na haluxy/deformácia kĺba palca Máte problémy s vytŕčajúcim kĺbom palca a bolesťou v prednej časti chodidiel? Vyskúšajte fixačnú dlahu s gélovým vankúšikom, ktorá Vám pomôže zmierniť bolesť a napraviť vybočený palec. Je vybavená gélovým vankúšom, ktorý určite z..
13,30€ 17,30€
Cena bez DPH:11,08€
Fixačné bandáže - ortéza na haluxy/deformácia kĺba palca a prekrývajúce sa prsty Fixačné bandáže - ortéza na haluxy/deformácia kĺba palca a prekrývajúce sa prsty
-23 %
Fixačné bandáže - stabilizátory na haluxy/deformácia kĺba palca Máte problémy s vytŕčajúcim kĺbom palca? Stabilizátori pomáhajú obnoviť estetický vzhľad Vašich nôh. Bandáž je pripevnená suchým zipsom a vďaka tomu sa dá ľahko nastaviť. Účinne pomáha predchádzať haluxom. Deformácia kĺba palca nohy..
15,20€ 19,80€
Cena bez DPH:12,67€
Fixačný stabilizátor - ortéza na haluxy/deformácia kĺba palca a prekrývajúce sa prsty Fixačný stabilizátor - ortéza na haluxy/deformácia kĺba palca a prekrývajúce sa prsty
-23 %
Fixačný stabilizátor - bandáž na haluxy/deformácia kĺba palca a prekrývajúce sa prsty Máte problémy s vytŕčajúcim kĺbom palca a prekryvajúcimi sa prstami? Stabilizátor pomáha obnoviť estetický vzhľad Vašich nôh. Bandáž je pripevnená suchým zipsom a vďaka tomu sa dá ľahko nastaviť. Účinne pomáha pred..
12,00€ 15,60€
Cena bez DPH:10,00€