Hlavné menu
Produkty v košíku

Členok

V našej ponuke nájdete rôzne typy bandáží a ortéz pre členok. Bandáže a ortézy pre členok poskytujú stabilizáciu a podporu tejto oblasti. Sú dôležité pri liečbe alebo prevencii poranení členku, podvrtnutiach, natiahnutiach... Pokračovať
Holenná a nožná ortéza - NEURODYN CLASSIC – SPORLASTIC, veľkosť 1, pravá noha  Ortéza na holeň a nohu NEURODYN -CLASSIC - SPORLASTIC dynamicky kompenzuje ochabnutú hemiplegiu. Používa sa v prípade parézy alebo obmedzenej funkcie zdvíhania chodidla, ako aj po úrazoch spojených s poškodením peroneá..
74,80€
Cena bez DPH:62,33€
Ortéza stabilizujúca členok s výstužami, veľkosť M Členková stabilizačná ortéza s výstužami je vyrobená z pružného materiálu s veľmi dobrými vlastnosťami z hľadiska priepustnosti vzduchu a odvádzania vlhkosti. Ľahké bočné výstuhy a prídavné pásky zaisťujúce a posilňujúce členkový kĺb. Ortéza chr..
25,30€
Cena bez DPH:21,08€
Stabilizátor/ortéza členku, čierno zelený Praktická podpora členku. Účinne chráni členkový kĺb pred možnými zraneniami pri športe. Pás je ľahký a vzdušný a jeho ďalšou výhodou je pohodlné zapínanie na suchý zips a vysoká flexibilita. Vďaka tomu sa stabilizator dokonale prispôsobí tvaru členku. ..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Neoprénová ortéza na členok "Ligamax Ankle" do 32 cm  Neoprénová ortéza na členok zaisťuje správnu telesnú teplotu a ovplyvňuje krvný obeh. Ovplyvňuje zníženie opuchov a znižuje úroveň bolesti. Ortéza sa dá prispôsobiť anatomickému tvaru končatiny. Vďaka páskam na suchý zips sa upravuje rozsah s..
20,00€
Cena bez DPH:16,67€
Ortéza členku, anatomicky tvarovaná, veľkosť S/M, ľavá noha Ortéza podporuje prirodzený pohyb chodidla pri chôdzi. Zabraňuje pádu a kĺzaniu chodidla po zemi, čo zase znižuje riziko zakopnutia a pádu. Ďalšie popruhy na suchý zips stabilizujú členkový kĺb a umožňujú ľahké nasadenie. Je ľahká a odo..
18,70€
Cena bez DPH:15,58€
Kompresná bandáž s otvorenou špičkou, L, 1 Pár (2ks) Zažite nekompromisnú oporu a ochranu s elastickou bandážou na členok, ideálnou pre aktívnych jedincov, ako aj pre osoby v procese rekonvalescencie. Tento inovatívny kompresný pás je navrhnutý tak, aby poskytoval stabilizáciu a zmiernil príznaky sp..
12,80€
Cena bez DPH:10,67€
Bandáž imobilizujúca členkový kĺb, veľkosť M Bandáž znehybňujúca členkový kĺb pozostáva zo šnurovanej obuvi s bočnými výstuhami a systému popruhov chrániacich pred posunutím a skrútením členkovej kosti. Použitie bočných držiakov zaisťuje stabilitu kĺbu v bočnom a mediálnom smere. Ortéza je vyrob..
39,20€
Cena bez DPH:32,67€
Ortéza členku, anatomicky tvarovaná, veľkosť S/M, pravá noha Ortéza podporuje prirodzený pohyb chodidla pri chôdzi. Zabraňuje pádu a kĺzaniu chodidla po zemi, čo zase znižuje riziko zakopnutia a pádu. Ďalšie popruhy na suchý zips stabilizujú členkový kĺb a umožňujú ľahké nasadenie. Je ľahká a od..
19,20€
Cena bez DPH:16,00€
Stabilizačná ortéza na členok MalleoMax, veľkosť L Používa sa na stabilizáciu a znehybnenie členkového kĺbu v prípade nestability, miernych až stredne ťažkých vyvrtnutí a vykĺbení, poúrazovej rekonvalescencie. Vlastnosti: pevné plastové bočné výstuhy pohodlná a priedušná tkanina anatomicky tv..
22,40€
Cena bez DPH:18,67€
Flexibilná ortéza pre Achillovu šľachu, veľkosť L, ľavá Flexibilná ortéza na Achillovu šľachu má veľký vplyv na krvný obeh, urýchľuje vstrebávanie hematómov a opuchov. Vyrobená zo špeciálnej kompresnej tkaniny. Ide o pružný materiál, ktorý je voľne priedušný. Vyrobená zo silikónu, vložka je pris..
34,70€
Cena bez DPH:28,92€
Kompresná bandáž na členok, ľavá noha, veľkosť S  Kompresná bandáž na členok podporuje krvný obeh, rýchlejšiu regeneráciu svalov a väzov v oblasti členku a minimalizuje tak možnosť zranenia. Kompresná bandáž členku je veľmi ľahká a pohodlná. Bandáž efektívne spevňuje členok, čo pomáha pri špor..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Ortéza na nohy NEURODYN COMFORT, veľkosť S, pravá noha, 38 až 39 Neurodyn Comfort je inovatívna ortéza na nohy navrhnutá pre ľudí s paralýzou dolných končatín. Je to účinné rehabilitačné zariadenie, odporúčané v prípade parézy,ochabnutých a padajúcich nôh. Ortézu je možné na nohu nasadiť veľmi ..
92,60€
Cena bez DPH:77,17€