Hlavné menu
Produkty v košíku

Členok

V našej ponuke nájdete rôzne typy bandáží a ortéz pre členok. Bandáže a ortézy pre členok poskytujú stabilizáciu a podporu tejto oblasti. Sú dôležité pri liečbe alebo prevencii poranení členku, podvrtnutiach, natiahnutiach... Pokračovať
Ortéza na chodidlo a holennú časť Air Walker Long, veľkosť L Dlhá ortéza chodidla a holene Dlhá ortéza chodidla a holene správne stabilizuje končatinu. Vďaka tuhej vonkajšej škrupine, profilovanej do tvaru topánky, poskytuje vynikajúcu ochranu a uľahčuje stabilný pohyb. Bezpečnosť zaisťuje protišmyk..
65,10€
Cena bez DPH:54,25€
Ortéza na chodidlo a holennú časť Air Walker, veľkosť XL Krátka holenná ortéza Krátka holenná ortéza správne stabilizuje končatinu. Vďaka tuhej vonkajšej škrupine, profilovanej do tvaru topánky, poskytuje vynikajúcu ochranu a uľahčuje stabilný pohyb. Bezpečnosť zaisťuje protišmyková podrážka, ktorá ..
55,80€
Cena bez DPH:46,50€
Elastická bandáž členkového kĺbu, veľkosť S Elastická bandáž členkového kĺbu je vyrobená z ortopedickej kompresnej textílie v bezšvovom systéme. Anatomický tvar je správne prispôsobený členkovému kĺbu a ovplyvňuje smer kompresie a presnú stabilizáciu. Moderná a priestranná tkanina umožňuje voľný..
9,80€
Cena bez DPH:8,17€
Holenná a nožná ortéza - NEURODYN CLASSIC – SPORLASTIC, veľkosť 1, pravá noha  Ortéza na holeň a nohu NEURODYN -CLASSIC - SPORLASTIC dynamicky kompenzuje ochabnutú hemiplegiu. Používa sa v prípade parézy alebo obmedzenej funkcie zdvíhania chodidla, ako aj po úrazoch spojených s poškodením peroneá..
74,80€
Cena bez DPH:62,33€
Stabilizátor/ortéza členku, čierno zelený Praktická podpora členku. Účinne chráni členkový kĺb pred možnými zraneniami pri športe. Pás je ľahký a vzdušný a jeho ďalšou výhodou je pohodlné zapínanie na suchý zips a vysoká flexibilita. Vďaka tomu sa stabilizator dokonale prispôsobí tvaru členku. ..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Neoprénová ortéza na členok "Ligamax Ankle" do 32 cm  Neoprénová ortéza na členok zaisťuje správnu telesnú teplotu a ovplyvňuje krvný obeh. Ovplyvňuje zníženie opuchov a znižuje úroveň bolesti. Ortéza sa dá prispôsobiť anatomickému tvaru končatiny. Vďaka páskam na suchý zips sa upravuje rozsah s..
16,70€
Cena bez DPH:13,92€
Flexibilná ortéza pre Achillovu šľachu, veľkosť L, ľavá Flexibilná ortéza na Achillovu šľachu má veľký vplyv na krvný obeh, urýchľuje vstrebávanie hematómov a opuchov. Vyrobená zo špeciálnej kompresnej tkaniny. Ide o pružný materiál, ktorý je voľne priedušný. Vyrobená zo silikónu, vložka je pris..
31,60€
Cena bez DPH:26,33€
Ortéza na nohy NEURODYN COMFORT, veľkosť S, pravá noha, 38 až 39 Neurodyn Comfort je inovatívna ortéza na nohy navrhnutá pre ľudí s paralýzou dolných končatín. Je to účinné rehabilitačné zariadenie, odporúčané v prípade parézy,ochabnutých a padajúcich nôh. Ortézu je možné na nohu nasadiť veľmi ..
92,60€
Cena bez DPH:77,17€
Ortéza členku, anatomicky tvarovaná, veľkosť S/M, pravá noha Ortéza podporuje prirodzený pohyb chodidla pri chôdzi. Zabraňuje pádu a kĺzaniu chodidla po zemi, čo zase znižuje riziko zakopnutia a pádu. Ďalšie popruhy na suchý zips stabilizujú členkový kĺb a umožňujú ľahké nasadenie. Je ľahká a od..
20,10€
Cena bez DPH:16,75€
Bandáž imobilizujúca členkový kĺb, veľkosť M Bandáž znehybňujúca členkový kĺb pozostáva zo šnurovanej obuvi s bočnými výstuhami a systému popruhov chrániacich pred posunutím a skrútením členkovej kosti. Použitie bočných držiakov zaisťuje stabilitu kĺbu v bočnom a mediálnom smere. Ortéza je vyrob..
39,20€
Cena bez DPH:32,67€
Ortéza stabilizujúca členok s výstužami, veľkosť M Členková stabilizačná ortéza s výstužami je vyrobená z pružného materiálu s veľmi dobrými vlastnosťami z hľadiska priepustnosti vzduchu a odvádzania vlhkosti. Ľahké bočné výstuhy a prídavné pásky zaisťujúce a posilňujúce členkový kĺb. Ortéza chr..
25,30€
Cena bez DPH:21,08€
Ortéza členku, anatomicky tvarovaná, veľkosť S/M, ľavá noha Ortéza podporuje prirodzený pohyb chodidla pri chôdzi. Zabraňuje pádu a kĺzaniu chodidla po zemi, čo zase znižuje riziko zakopnutia a pádu. Ďalšie popruhy na suchý zips stabilizujú členkový kĺb a umožňujú ľahké nasadenie. Je ľahká a odo..
18,70€
Cena bez DPH:15,58€