Hlavné menu
Produkty v košíku

Polohovacie pomôcky

Polohovacie pomôcky sú nevyhnutným nástrojom v starostlivosti o dlhodobo ležiacich pacientov. Ich primárne využitie spočíva v zabezpečení pasívnej zmeny polohy pacienta, čím sa významne predchádza vzniku dekubitov. Tieto pomôcky sú... Pokračovať
Inkontinenčný návlek na klin s výškou 8 cm s protišmykovým materiálom v spodnej časti. Vhodný pre štandardný klin Klin z regenerovateľnej peny, štandardný klin, 45 x 45 x 10/1 cm, č. výrobku 278066..
14,00€
Cena bez DPH:11,67€
Opierka hlavy (klin) vyrobená z peny 30/60° s bavlneným poťahom Opierka hlavy (klin) vyrobená z peny 30/60° je určená pre ľudí, ktorí vyžadujú vyššiu polohu trupu voči zvyšku tela alebo stabilizáciu konkrétnej polohy, napríklad pokrčenie kolena alebo polohu tela na boku. Vlastnosti: poskytuj..
40,80€
Cena bez DPH:34,00€
Štandardný klin z regenerovateľnej peny Výhody Tento štandardný klin je vyrobený z vysokokvalitnej regenerovanej peny, ktorá zaručuje dlhú životnosť a stabilnú podporu. Jeho unikátny dizajn poskytuje optimálnu oporu pre chrbát a krčnú chrbticu, čím prispieva k lepšiemu držaniu tela a znižuje bolest..
11,00€
Cena bez DPH:9,17€
Opierka (klin) vyrobená z peny 45° bez poťahu Opierka (klin) vyrobená z peny 45° bez poťahu je určená pre ľudí, ktorí vyžadujú vyššiu polohu trupu voči zvyšku tela alebo stabilizáciu konkrétnej polohy, napríklad pokrčenie kolena alebo polohu tela na boku. Vlastnosti: poskytuje pohodlnú stabi..
36,70€
Cena bez DPH:30,58€
Klin s krytom Decutex Stručný popis Klinový vankúš Decutex je inovatívny produkt, ktorý kombinuje pohodlie a funkčnosť. Ideálne riešenie pre každého, kto hľadá kvalitný a komfortný vankúš na sedenie či podporu chrbtice. Podrobný popis Tento unikátny vankúš je navrhnutý s dôrazo..
73,50€
Cena bez DPH:61,25€