Hlavné menu
Produkty v košíku

Polohovacie pomôcky

Polohovacie pomôcky sú nevyhnutným nástrojom v starostlivosti o dlhodobo ležiacich pacientov. Ich primárne využitie spočíva v zabezpečení pasívnej zmeny polohy pacienta, čím sa významne predchádza vzniku dekubitov. Tieto pomôcky sú... Pokračovať
Inkontinenčný návlek na klin s výškou 8 cm s protišmykovým materiálom v spodnej časti. Vhodný pre štandardný klin Klin z regenerovateľnej peny, štandardný klin, 45 x 45 x 10/1 cm, č. výrobku 278066..
13,90€
Cena bez DPH:11,58€
Klin s krytom Decutex Stručný popis Klinový vankúš Decutex je inovatívny produkt, ktorý kombinuje pohodlie a funkčnosť. Ideálne riešenie pre každého, kto hľadá kvalitný a komfortný vankúš na sedenie či podporu chrbtice. Podrobný popis Tento unikátny vankúš je navrhnutý s dôrazo..
73,50€
Cena bez DPH:61,25€
Štandardný klin z regenerovateľnej peny Výhody Tento štandardný klin je vyrobený z vysokokvalitnej regenerovanej peny, ktorá zaručuje dlhú životnosť a stabilnú podporu. Jeho unikátny dizajn poskytuje optimálnu oporu pre chrbát a krčnú chrbticu, čím prispieva k lepšiemu držaniu tela a znižuje bolest..
10,90€
Cena bez DPH:9,08€