Hlavné menu
Produkty v košíku

Okuliare

Čistič okuliarov Aj Vaše okuliare sú večne špinavé alebo zacapkané? Máme pre vás riešenie! S čističom na dioptrické aj slnečné okuliare vyčistite Vaše okuliare rýchlo a jednoducho.  Navyše vďaka jeho malým rozmerom ho môžete mať vždy pri sebe ako prívesok na kľúčoch alebo v púzdre na okuliare. ..
0,70€
Cena bez DPH:0,58€
Magnetické okuliare pre vodičov 3v1 Magnetické okuliare 3 v 1 sú dokonalým riešením, keď nechcete nosiť tri páry okuliarov. Vďaka inovatívnemu spôsobu spojenia okuliarov s magnetmi sa okuliare veľmi ľahko a pohodlne používajú. Sú veľmi ľahké a magnety perfektne držia okuliare na ráme. Sada obsah..
5,50€
Cena bez DPH:4,58€
Okuliare pre vodičov HD Vision + slnečné okuliare Okuliare HD Vision sú obľúbeným produktom ľudí po celom svete. Tieto okuliare sú vhodné všade, kde potrebujete lepšie vidieť, takže napríklad , pri šoférovaní, v hmle, daždi, v noci aj pri zhoršených podmienkach, na pláži, pri športovaní, v zimnom..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
Okuliare Thug Life, čierne Thug Life okuliare sú originálne dizajnové okuliare založené na virálnym fenoménu Thug Life videí, kde sa vyskytujú v grafickej podobe. Zoberte si ich so sebou na prechádzku mestom, bláznivú párty, či do práce, kamkoľvek sa vydáte, všade sa budú za Vami ľudia otáčať..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
REDSHIFT XT - okuliare s vysokým rozlíšením a kantrastom Ideálna pomôcka pre každého, kto potrebuje jasne vidieť - pre profesionálnych vojakov, vodičov, trénujúcich športovcov, vonkajšiu SBS a pod. Jednoducho ich nasadíte na oči a hneď zbadáte ten obrovský rozdiel.       Znižujú silu odlesku od ..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€