Hlavné menu
Produkty v košíku

Okuliare

Okuliare sú viac ako len praktický doplnok. S našou širokou škálou okuliarov môžete prejaviť svoju osobnosť, zdôrazniť svoj štýl, a zaistiť si bezpečnosť pri šoférovaní. Ponúkame široký výber slnečných okuliarov pre letné... Pokračovať
HD Vision - okuliare pre vodičov Ideálna pomôcka pre každého, kto potrebuje jasne vidieť - pre profesionálnych vodičov, trénujúcich športovcov,vonkajšiu SBS a pod. Jednoducho ich nasadíte na oči a hneď zbadáte ten obrovský rozdiel.            Znižujú silu odlesku od snehu, vody, alebo silu sveti..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
REDSHIFT XT - okuliare s vysokým rozlíšením a kantrastom Ideálna pomôcka pre každého, kto potrebuje jasne vidieť - pre profesionálnych vojakov, vodičov, trénujúcich športovcov, vonkajšiu SBS a pod. Jednoducho ich nasadíte na oči a hneď zbadáte ten obrovský rozdiel.       Znižujú silu odlesku od ..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€
Praktické a pevné puzdro na okuliare Vysoko kvalitné puzdro väčšinu veľkostí slnečných okuliarov. Vďaka ochrannému vnútornému materiálu sa okuliare vnútri nepoškriabu a vzhľadom na pevné a odolné materiály, ktoré boli na výrobu puzdra použité, im nehrozí ani iná ujma. Puzdro má elegantný dizajn..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€