Hlavné menu
Produkty v košíku

Slnečné okuliare

Magnetické okuliare pre vodičov 3v1 Magnetické okuliare pre vodičov 3v1
-23 %
Magnetické okuliare pre vodičov 3v1 Magnetické okuliare 3 v 1 sú dokonalým riešením, keď nechcete nosiť tri páry okuliarov. Vďaka inovatívnemu spôsobu spojenia okuliarov s magnetmi sa okuliare veľmi ľahko a pohodlne používajú. Sú veľmi ľahké a magnety perfektne držia okuliare na ráme. Sada obsah..
5,70€ 7,40€
Cena bez DPH:4,75€
Okuliare pre vodičov HD Vision + slnečné okuliare Okuliare pre vodičov HD Vision + slnečné okuliare
-24 %
Okuliare pre vodičov HD Vision + slnečné okuliare Okuliare HD Vision sú obľúbeným produktom ľudí po celom svete. Tieto okuliare sú vhodné všade, kde potrebujete lepšie vidieť, takže napríklad , pri šoférovaní, v hmle, daždi, v noci aj pri zhoršených podmienkach, na pláži, pri športovaní, v zimnom..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€
Okuliare Thug Life, čierne Okuliare Thug Life, čierne
-24 %
Okuliare Thug Life, čierne Thug Life okuliare sú originálne dizajnové okuliare založené na virálnym fenoménu Thug Life videí, kde sa vyskytujú v grafickej podobe. Zoberte si ich so sebou na prechádzku mestom, bláznivú párty, či do práce, kamkoľvek sa vydáte, všade sa budú za Vami ľudia otáčať..
2,20€ 2,90€
Cena bez DPH:1,83€
Red shift xt - univerzálne taktické okuliare s vysokým kontrastným rozlíšením Red shift xt - univerzálne taktické okuliare s vysokým kontrastným rozlíšením
-23 %
REDSHIFT XT - okuliare s vysokým rozlíšením a kantrastom Ideálna pomôcka pre každého, kto potrebuje jasne vidieť - pre profesionálnych vojakov, vodičov, trénujúcich športovcov, vonkajšiu SBS a pod. Jednoducho ich nasadíte na oči a hneď zbadáte ten obrovský rozdiel.       Znižujú silu odlesku od ..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€