Hlavné menu
Produkty v košíku

Sieťové

Udržiavajte svoje zariadenia vždy pripojené do siete s našimi sieťovými káblami. Bez ohľadu na to, či potrebujete napájací kábel vhodný pre rôzne zariadenia, alebo sieťový kábel na pripojenie zariadení do siete ethernetu, prípadne... Pokračovať
Adaptér / rozdeľovač USB H5 Ak máte elektronické zariadenia bez RJ45 vstupu s poškodenou sieťovou kartou alebo také, ktoré ju nemajú vôbec, náš sieťový adaptér je to, čo potrebujete. Zariadenie sa používa ako sieťová karta na obojsmerný prenos dát. Veľmi vysoká kompatibilita, rýchly prenos a pod..
10,00€
Cena bez DPH:8,33€
Napájacia batéria pre autokamery s miniUSB Tento produkt je nielen zárukou bezpečnosti počas jazdy, ale aj komfortu a komfortu používania. Napájanie autokamery je univerzálne a pasuje na väčšinu kamier dostupných na trhu. Vďaka tomu, bez ohľadu na to, akú kameru máte, tento produkt vám bez problé..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
Sieťový kábel RJ45, CAT6 - 5m šedý Sieťový kábel prepojovací, malé konektory: 2× RJ-45 (CAT6), obojstranná koncovka, UTP, rovné zakončenie. Technické špecifikácie: vysoká kvalita dĺžka: 5 metrov plášť kábla: PVC továrenské lisovacie zástrčky obojstranné zástrčky: RJ45 lisované vo výrobe p..
1,10€
Cena bez DPH:0,92€
Sada náradia pre inštaláciu počítačových sietí | 145ks Sada náradia pre inštaláciu počítačových sietí | 145ks Kompletná sada – sada obsahuje tester káblov, krimpovacie kliešte, lis, odizolovač, sťahovacie pásky, zástrčky s krytmi a konektory. Sada vám umožňuje odstrániť všetky druhy porúch a je n..
12,30€
Cena bez DPH:10,25€