Hlavné menu
Produkty v košíku

Sieťové

Udržiavajte svoje zariadenia vždy pripojené do siete s našimi sieťovými káblami. Bez ohľadu na to, či potrebujete napájací kábel vhodný pre rôzne zariadenia, alebo sieťový kábel na pripojenie zariadení do siete ethernetu, prípadne... Pokračovať
Sieťový kábel RJ45, CAT6 - 5m šedý Sieťový kábel prepojovací, malé konektory: 2× RJ-45 (CAT6), obojstranná koncovka, UTP, rovné zakončenie. Technické špecifikácie: vysoká kvalita dĺžka: 5 metrov plášť kábla: PVC továrenské lisovacie zástrčky obojstranné zástrčky: RJ45 lisované vo výrobe p..
1,10€
Cena bez DPH:0,92€
Napájacia batéria pre autokamery s miniUSB Tento produkt je nielen zárukou bezpečnosti počas jazdy, ale aj komfortu a komfortu používania. Napájanie autokamery je univerzálne a pasuje na väčšinu kamier dostupných na trhu. Vďaka tomu, bez ohľadu na to, akú kameru máte, tento produkt vám bez problé..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
Sada náradia pre inštaláciu počítačových sietí | 145ks Sada náradia pre inštaláciu počítačových sietí | 145ks Kompletná sada – sada obsahuje tester káblov, krimpovacie kliešte, lis, odizolovač, sťahovacie pásky, zástrčky s krytmi a konektory. Sada vám umožňuje odstrániť všetky druhy porúch a je n..
12,30€
Cena bez DPH:10,25€