Hlavné menu
Produkty v košíku

Prebaľovanie

Prebaľovanie je neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o dieťa. Chcem vám ho čo najviac uľahčiť, a preto u nás nájdete široký výber prebaľovacích pomôcok, ako sú podložky, batohy, tašky a ďalšie potrebné produkty. Sme tu,... Pokračovať
Batoh na kočík, doplnky + deka, 5 v 1 Taška na kočík / batoh / rodičovský organizér vyrobený z nepremokavého, odolného materiálu. Taška unesie všetky potrebné veci počas výletu s malým dieťaťom. Batoh bol vyrobený s ohľadom na potreby detí: špeciálne vodotesné, izolované vrecká umožňujú prenášan..
32,70€
Cena bez DPH:27,25€
Prebalovací batoh na kočík – mätový Priestranná taška s funkciou batohu. Zmestia sa do nej všetky potrebné veci, ktoré sú užitočné pri prechádzkach s malým dieťaťom. Bude fungovať ako skvelá taška na kočík. Vybavená je jednou veľkou priehradkou uzatváranou zipsom. Vo vnútri sú 4 malé priehradky,..
13,70€
Cena bez DPH:11,42€
Prebalovací batoh na kočík – modrý Priestranná taška s funkciou batohu. Zmestia sa do nej všetky potrebné veci, ktoré sú užitočné pri prechádzkach s malým dieťaťom. Bude fungovať ako skvelá taška na kočík. Vybavená je jednou veľkou priehradkou uzatváranou zipsom. Vo vnútri sú 4 malé priehradky, ..
12,50€
Cena bez DPH:10,42€
Prebalovací batoh na plienky a detské fľaše - modrý Praktická a elegantná taška pre rodičov modrej farby s jemnou potlačou. Môžete si do nej skryť všetky predmety potrebné na krátke aj dlhé cesty. Bude tam miesto pre fľaše na mlieko, plienky, vlhčené obrúsky a oveľa viac. Taška je vybavená dvoma..
21,40€
Cena bez DPH:17,83€
Prebalovací batoh na kočík čiernej farby  Praktický batoh na kočík je navrhnutý s ohľadom na rodičov. Je veľmi priestranný (30 l) a má špeciálne priehradky so sťahovacími šnúrkami, do ktorých môžete vložiť dojčenské fľaše a tie zostanú v batohu stabilné. Stena na hlavnej strane komory je vystužen..
10,70€
Cena bez DPH:8,92€
Prebaľovacie podložky 60 x 45cm, 50ks Extrémne savé hygienické podložky sú vyrobené až z 5 vrstiev, čo zaručuje vysokú vodotesnosť. Jednorazové podložky sú ideálne na ochranu podstielky a postele v domácnostiach, nemocniciach a opatrovateľských domoch, ako aj na postielky a podstielky pre zvierat..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Závesný organizér na detskú postieľku, sivý Praktický a funkčný organizér dna detskú postieľku. Organizér je možné vďaka zaveseným úchytkám jednoducho zavesiť na okraj postieľky. Je vybavený množstvom vreciek a priehradiek, ktoré pojmú zásoby oblečenia a plienok, fliaš na mlieko, hygienických po..
24,70€
Cena bez DPH:20,58€