Hlavné menu
Produkty v košíku

Nemý sluha

Nemáte si kam odložiť a priehľadne zavesiť oblečenie? Vyskúšajte naše stojany na oblečenie, ktoré sú ideálne pre firmu, obchod, kanceláriu a domácnosti. Okrem stojanov na oblečenie nájdete v našom obchode aj kvalitný skladací vešiak na oblečenie, klobúky a dáždniky.
Bambusový vešiak na uteráky Bambusový vešiak na uteráky
-23 %
Bambusový vešiak na uteráky Hoci názov napovedá, že ide o "vešiak na uteráky", dá sa využiť aj mimo kúpeľne - vrátane napríklad spálne, kde poslúži ako praktický vešiak na šaty. Ide o trojitý vešiak na uteráky. Jeho tyče sú umiestnené v rôznych výškach a sú od seba mierne oddelené aj horizont..
34,60€ 45,00€
Cena bez DPH:28,83€
Dvojitý hliníkový vešiak na oblečenie na kolieskach Dvojitý hliníkový vešiak na oblečenie na kolieskach
-23 %
Dvojitý hliníkový vešiak na oblečenie na kolieskach Nemáte si kam odložiť a priehľadne zavesiť oblečenie?  Vyskúšajte veľmi ľahký a stabilný dvojitý výškovo nastaviteľný hliníkový vešiak. Jeho výhodou je, že má nastaviteľnú výšku a je na kolesách, čo uľahčuje pohyb. Špecifikácie: odolná, ľa..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€
Nastaviteľný vešiak na oblečenie na kolieskach Nastaviteľný vešiak na oblečenie na kolieskach
-23 %
Nastaviteľný vešiak na oblečenie na kolieskach Teleskopický vešiak na kolieskach je dokonalým riešením na akomkoľvek mieste, kde je potrebný šikovný stojan na oblečenie. Ideálne pre domácnosť, kanceláriu, obchod alebo kaderníctvo. Vešiak má kovový nastaviteľný rám so špeciálnymi maticami vyro..
12,80€ 16,60€
Cena bez DPH:10,67€
Skladací automatický dáždnik, čierny Skladací automatický dáždnik, čierny
-23 %
Skladací automatický dáždnik, čierny Čierny elegantný dáždnik bude perfektný v mnohých situáciách, okrem toho, že ochráni pred dažďom pri každodenných vychádzkach, jeho univerzálny štýl sa hodí ku každému stylingu. Dáždnik je vybavený špeciálnym čiernym puzdrom, vďaka ktorému ho ľahko schováte do..
11,80€ 15,30€
Cena bez DPH:9,83€
Univerzálny skladací dáždnik, čierny Univerzálny skladací dáždnik, čierny
-23 %
Univerzálny skladací dáždnik, čierny Čierny elegantný dáždnik bude perfektný v mnohých situáciách, okrem toho, že ochráni pred dažďom pri každodenných vychádzkach, jeho univerzálny štýl sa hodí ku každému stylingu. Dáždnik je vybavený špeciálnym čiernym puzdrom, vďaka ktorému ho ľahko schováte do..
12,40€ 16,10€
Cena bez DPH:10,33€
Vešiak 2v1 so stojanom na topánky 170x79x25cm, čierny Vešiak 2v1 so stojanom na topánky 170x79x25cm, čierny
-23 %
Vešiak 2v1 so stojanom na topánky 170x79x25cm, čierny Botník je funkčný a mimoriadne priestranný - vojde sa až 20 párov topánok a v byte zaberá veľmi málo miesta. Okrem toho má tyče s vešiakmi na zavesenie oblečenia. Vešiak na oblečenie/obuv je vybavený piatimi ďalšími policami, ktoré môžu p..
28,80€ 37,40€
Cena bez DPH:24,00€
Vešiak na oblečenie s dvomi policami na topánky - čierny Vešiak na oblečenie s dvomi policami na topánky - čierny
-23 %
Vešiak na oblečenie s dvomi policami na topánky Vešiak na šaty je funkčný a mimoriadne priestranný - zmestí sa doň veľká časť šatníka a zároveň zaberie málo miesta v byte. Vešiak na šaty je mimoriadne praktický. Bez problémov sa zmestí aj do spálne, kde sa dá využiť ako miesto na župany a koše..
16,40€ 21,30€
Cena bez DPH:13,67€
Vešiak na oblečenie s tromi policami na topánky - čierny Vešiak na oblečenie s tromi policami na topánky - čierny
-23 %
Vešiak na oblečenie s tromi policami na topánky Vešiak na oblečenie je funkčný a mimoriadne priestranný. Na vešiak sa zmestí veľa oblečenia a zároveň v byte zaberie málo miesta. Vešiak sa bez problémov zmestí do spálne, kde sa dá využiť ako miesto na župany a košele, zatiaľ čo umiestnený v pr..
50,80€ 66,00€
Cena bez DPH:42,33€