Hlavné menu
Produkty v košíku

Masážne prístroje

Ponúkame Vám širokú škálu prístrojov na masáž a elektrostimuláciu pre rôzne časti tela. Táto kategória je určená pre ľudí, ktorí sa starajú o svoje pohodlie a zdravie a hľadajú efektívne riešenia na uvoľnenie svalového... Pokračovať
Blueidea Elektrostimulátor Elektrostimulátor Blueidea na zmiernenie únavy a fyzickej zdatnosti. Posilnenie fyzickej kondície. Možno aplikovať na ramená, pás, kolená, ruky a nohy. Ľahko použiteľné, ľahko ovládateľné. Stredofrekvenčná fyzioterapia je druh liečebnej metódy z externej liečby. Funguje..
23,90€
Cena bez DPH:19,92€
CHM-680 Masážny vankúš 30 x 23 x 10 cm, červený Vďaka tomuto prístroju si konečne budete môcť oddýchnuť a posilniť unavené svaly chrbta a krku. Masážny prístroj je vynikajúci aj na použitie v iných častiach tela. Ochabnuté a stuhnuté svaly opäť spevníte a zároveň uvoľníte krk a chrbát po náročnom..
17,30€
Cena bez DPH:14,42€
Digitálny masážny prístroj - Neurostimulátor Digital Therapy Komfortný digitálny neurostimulátor DIGITAL THERAPY so špeciálnymi programami. Maximálne jednoduchá a komfortná domáca elektroliečba. Neurostimulátor DIGITAL THERAPY zobrazuje na displeji práve realizovaný úkon, čas a intenzitu. V zá..
10,60€
Cena bez DPH:8,83€
Elektrická vákuová masážna banka s infračerveným svetlom, čierna Elektrická masážna banka s funkciou hrejivej masáže dokonale imituje klasickú bankovú masáž. Je vybavená nastaviteľnou intenzitou práce a dvoma režimami prevádzky. Jednoduché ovládanie pomocou dotykových tlačidiel. Táto vynikajúc..
14,60€
Cena bez DPH:12,17€
Elektrický masážny prístroj na chodidlá 40 x 30 x 11 cm, čierny Tento masážny prístroj má jedinečný tvar, ktorý pohodlným spôsobom upokojuje boľavé chodidlá, členky a lýtka. Zvyšuje prekrvenie chodidiel, uvoľnenie a pohodlie pre celé telo. K dispozícii sú 2 smery masáže, 3 stupne nastavenia sily...
25,90€
Cena bez DPH:21,58€
Špeciálny elektronický pulzný prístroj na masáž a chudnutie Bio-elektrické neuro muskulárne stimulačné zariadenie, ktoré poskytuje účinné zmiernenie bolesti prostredníctvom jedinečnej simulácie masážnou technikou akupunktúry. Zariadenie vyžaruje  účinné  nízkofrekvenčné vlny/impulzy prostredníct..
9,60€
Cena bez DPH:8,00€
Elektrostimulátor proti bolesti SDP-330 Elektrostimulátor TENS, model SDP-330, sa používa na aplikáciu nízkofrekvenčných impulzov na stimuláciu ľudského tela. Funguje to tak, že sa na elektródy na pokožke pacienta aplikuje elektrický prúd, aby sa zmiernila bolesť. Vysokofrekvenčné prúdy TEN..
61,70€
Cena bez DPH:51,42€
Elektrostimulátor s akupunktúrnymi papučami, 32 elektród Elektrostimulátor je prístroj určený na liečbu bolesti a na posilnenie svalov pre domáce použitie. Pomáha pri každodenných bolestiach spôsobených degeneráciou, neuralgiou, reumatizmom, migrénami, ale aj inými poraneniami. Okrem toho ovplyvň..
22,60€
Cena bez DPH:18,83€
Vibračný masážny prístroj 9 v 1 na chudnutie Zariadenie je ideálne pre akýkoľvek druh masáže. Masážny prístroj na chudnutie 9 v 1 má mnoho užitočných funkcií na zlepšenie zdravia a pohody. Zariadenie vám pomôže schudnúť a odstrániť nahromadené tukové tkanivo a tiež odstráni silnú a chronickú bole..
26,30€
Cena bez DPH:21,92€
Inteligentné masážne okuliare Bluetooth s vyhrievaním Masažne okuliare možno zložiť o 180° pre ľahké prenášanie. Nastaviteľná čelenka - tkanina mäkká na dotyk, pohodlné nosenie, pás je elastický a nastaviteľný. Je ergonomicky navrhnutý tak, aby vyhovoval rôznym veľkostiam a tvarom hlavy. Vhodné p..
50,10€
Cena bez DPH:41,75€
Masážny prístroj na očné okolie a tvár Tento mini masážny prístroj pomáha zmierniť únavu očí. Zvyšuje pružnosť tváre a pokožky tváre, podporuje krvný obeh, aktivuje metabolizmus pokožky, spomaľuje proces starnutia pokožky. Vlastnosti a špecifikácia: Vodotesný Vhodný pre oči a tvár na zníženie ..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Kompresný masážny prístroj na lýtka na obnovu krvného obehu Tento produkt masíruje lýtkové svaly stláčaním. Stimuluje techniku masáže ľudského tkaniva, čo znamená zmiernenie bolesti svalov a zvýšenie cirkulácie v masírovaných oblastiach. Funkcia vyhrievania pomáha zmierniť opuchy lýtok, zmierniť ..
29,50€
Cena bez DPH:24,58€