Hlavné menu
Produkty v košíku

Masážne prístroje

Ponúkame Vám širokú škálu prístrojov na masáž a elektrostimuláciu pre rôzne časti tela. Táto kategória je určená pre ľudí, ktorí sa starajú o svoje pohodlie a zdravie a hľadajú efektívne riešenia na uvoľnenie svalového... Pokračovať
Elektrický masážny prístroj na chodidlá s funkciou ohrevu, ProfiCare PC-FM 3099 Elektrický masážny prístroj na chodidlá s funkciou ohrevu, ProfiCare PC-FM 3099
Novinka
Elektrický masážny prístroj na chodidlá s funkciou ohrevu, ProfiCare PC-FM 3099 Masážny prístroj na nohy ProfiCare FM 3099 Masážny prístroj s technológiou Shiatsu, funkciou ohrevu a 3 masážnymi programami umožňuje profesionálnu masáž a má zdroj infračerveného svetla, ktorý využíva elektricky nast..
122,30€
Cena bez DPH:101,92€
Masážna podložka s ovládačom a 5 valčekmi, Seat Massager Masážna podložka s ovládačom a 5 valčekmi, Seat Massager
Novinka
Masážna podložka s ovládačom a 5 valčekmi, Seat Massager Masážna podložka pomôže uvoľniť napätie a relaxovať po fyzickej námahe, znížiť bolesti kĺbov a svalov. Dá sa umiestniť kdekoľvek aj na sedadlo vodiča. Podložka je vhodná pre starostlivosť o chorých ľudí s obmedzenou pohyblivosťou. Tonizuje..
33,20€
Cena bez DPH:27,67€
MASÁŽNA PODLOŽKA A-001 Máte problémy s bolesťami chrbta? Uľavte svojmu chrbtu, či už ste v práci, pozeráte sa na televíziu, alebo práve idete v aute. Sedavý spôsob života zanecháva na našej chrbtici a chrbtových svaloch svoju stopu. Mnoho z nás sa cíti napäto, meravo a bolí ho chrbát.Nezanedbáva..
118,50€
Cena bez DPH:98,75€
Masážny prístroj  so vzduchovou masážou a infra ohrievaním na nohy TD001F-4, strieborný  Tento masážny prístroj na chodidlá je dokonalou úľavou pre vaše chodidlá po náročnom dni. Od dnešného dňa si túto formu relaxu môžete užiť z pohodlia domova.Masážny prístroj Vám hnietením a vyhrievaním pomôž..
76,80€
Cena bez DPH:64,00€
Mini masážna pištoľ so 4 nástavcami, Fascia Bezdrôtová masážna pištoľ so 4 vymeniteľnými masážnymi hlavicami je určená pre rôzne časti tela. Vďaka tomuto zariadeniu si konečne budete môcť oddýchnuť a posilniť unavené chrbtové a krčné svaly. Masážny prístroj je vhodný aj na použitie v iných častia..
12,30€
Cena bez DPH:10,25€
Shiatsu masážny prístroj na nohy - footmassager s diaľkovým ovládaním Nohy nás nesú po celý život. Každý deň sú namáhané a zaťažované. Výsledkom sú bolesti, opuchy a únava. Preto si naše nohy každý deň zaslúžia poriadnu odmenu. A to v podobe masáže s prístrojom FootMassager.Čo je masážny prístroj ..
93,10€
Cena bez DPH:77,58€
Elektrostimulátor lýtkového svalu EMS Elektrostimulátor lýtkového svalu je terapeutický prístroj určený na domáce použitie. Je možné využiť ho pri športe, rehabilitácii, starostlivosti o telo alebo na skrášlenie. Zapnite masážny prístroj stlačením tlačidla napájania na 2 sekundy. Rozsvieti sa mod..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Masážna tepelná podložka SHIATSU - INFRA Pomerne malá, no zato veľmi šikovná. Taká je masážna podložka Shiatsu. Táto podložka má 4páry masažnych hlavíc a extra výhrevnú funkciu infra. Chcete si užívať služby maséra pri sledovaní televízie, pri práci s počítačom, či jednoducho pri domácom relaxe? ..
59,00€
Cena bez DPH:49,17€
Elektrický masážny vankúš na chodidlá 40 x 30 x 11 cm, čierny Tento masážny prístroj má jedinečný tvar, ktorý pohodlným spôsobom upokojuje boľavé chodidlá, členky a lýtka. Zvyšuje prekrvenie chodidiel, uvoľnenie a pohodlie pre celé telo. K dispozícii sú 2 smery masáže, 3 stupne nastavenia sily. F..
25,30€
Cena bez DPH:21,08€
Ručný masážný prístroj so 6 vymeniteľnými hrotmi Ručný masér s vymeniteľnými hlavicami je v súčasnosti jedným z najvýkonnejších masážnych prístrojov na trhu. Produkt sa používa predovšetkým na regeneráciu svalov, odbúravanie stresu a napätia a relaxáciu. Pomôže utíšiť bolestivé následky silového ..
31,40€
Cena bez DPH:26,17€
Vibračný masážny prístroj s infračerveným svetlom proti celulitíde Nový relaxačný a masážny prístroj s infračervenou funkciou vytvaruje vaše telo a urobí ho pevným. Umožňuje vám stratiť zbytočné kilogramy bez namáhavého tréningu! Vaša pokožka bude rýchlo vyhladená a celulitída za chvíľu zmizne. P..
28,20€
Cena bez DPH:23,50€
Úžasná elektrická vákuová čínska banka s ohrevom Revitalizujte svoje telo s neodolateľnou inováciou Elektrická čínska banka dokonale imituje klasické vákuové bankovanie. V porovnaní s klasickou bankou je úplne bezpečná a rovnako účinná. Je vybavená nastaviteľnou intenzitou masáže (3 stupne) a rež..
28,00€
Cena bez DPH:23,33€