Hlavné menu
Produkty v košíku

Mechanické

Tieto vozíky slúžia na uľahčenie pohybu a zvýšenie nezávislosti ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, vrátane denného pohybu doma, v škole alebo v práci, nakupovania, návštevy lekára, účasti na spoločenských akciách a podobne.... Pokračovať
Invalidný vozík Cruiser 48 cm, modrý Univerzálny, oceľový invalidný vozík. Oceľový invalidný vozík na každodenné použitie doma aj na prechádzke. Určené pre ľudí s poruchou motoriky. Vďaka vysokej kvalite, odolnej konštrukcii a funkčnosti použitých riešení bude vozík slúžiť dlhé roky.   Vlastnosti..
213,90€
Cena bez DPH:178,25€
Invalidný vozík Cruiser Active 48 cm, čierny Hliníkový invalidný vozík Cruiser Active je moderný a elegantný hliníkový invalidný vozík s rozsiahlymi možnosťami výbavy. Vďaka sklopnému operadlu, odnímateľným stupačkám a kolieskam na rýchlospojkách naberá vozík veľmi kompaktné rozmery, čo umožňuje ..
325,50€
Cena bez DPH:271,25€
Invalidný vozík New Classic, šírka sedu: 40cm Nový klasický invalidný vozík. Predstavovaný vozík sa vyznačuje univerzálnou klasikou, ktorá v kombinácii s funkčnosťou a bezpečnosťou používania vytvára model vozíka pre najnáročnejších ľudí. Možnosť optimálneho nastavenia stupačiek a lakťových opier..
184,00€
Cena bez DPH:153,33€
Invalidný vozík New Classic, šírka sedu: 45cm Nový klasický invalidný vozík. Predstavovaný vozík sa vyznačuje univerzálnou klasikou, ktorá v kombinácii s funkčnosťou a bezpečnosťou používania vytvára model vozíka pre najnáročnejších ľudí. Možnosť optimálneho nastavenia stupačiek a lakťových opier..
184,00€
Cena bez DPH:153,33€
Odľahčený hliníkový invalidný vozík TGR-R WA 6700 Invalidný vozík je určený pre ľudí, ktorí majú problémy s nezávislou mobilitou a pre ľudí s poruchami funkcie a obmedzením mobility. Invalidný vozík je poháňaný svalovou silou rúk používateľa alebo vedením sprevádzajúcej osoby. Môže sa používať v ..
521,00€
Cena bez DPH:434,17€