Hlavné menu
Produkty v košíku

Mechanické

Tieto vozíky slúžia na uľahčenie pohybu a zvýšenie nezávislosti ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, vrátane denného pohybu doma, v škole alebo v práci, nakupovania, návštevy lekára, účasti na spoločenských akciách a podobne.... Pokračovať
Mechanický invalidný vozík MARLIN, šírka sedu: 48cm Štandardný invalidný vozík na priečnom ráme z chróm-molybdénovej ocele, vybavený rýchloupínacím mechanizmom pre zadné kolesá. Má výškovo nastaviteľné, zdvíhacie a odnímateľné podrúčky. Jeho stupačky majú nastaviteľnú dĺžku, sú otočné a odnímateľ..
288,00€
Cena bez DPH:240,00€
Invalidný vozík Cruiser2 45 cm, strieborný Ide o univerzálny, extrémne ľahký, oceľový invalidný vozík s vysokým štandardom pre každodenné použitie doma aj vonku. Pozornosť venovaná detailom pri tomto modeli, napríklad zosilnené lakťové opierky, prídavné popruhy na zadržiavanie nôh či úprava ťažis..
277,10€
Cena bez DPH:230,92€
Invalidný vozík Cruiser 48 cm, čierny Univerzálny, oceľový invalidný vozík. Oceľový invalidný vozík na každodenné použitie doma aj na prechádzke. Určené pre ľudí s poruchou motoriky. Vďaka vysokej kvalite, odolnej konštrukcii a funkčnosti použitých riešení bude vozík slúžiť dlhé roky.   Vlastnost..
213,90€
Cena bez DPH:178,25€
Invalidný vozík Cruiser Active 48 cm, čierny Hliníkový invalidný vozík Cruiser Active je moderný a elegantný hliníkový invalidný vozík s rozsiahlymi možnosťami výbavy. Vďaka sklopnému operadlu, odnímateľným stupačkám a kolieskam na rýchlospojkách naberá vozík veľmi kompaktné rozmery, čo umožňuje ..
351,50€
Cena bez DPH:292,92€
Invalidný vozík Cruiser 51 cm, strieborný Univerzálny, oceľový invalidný vozík. Oceľový invalidný vozík na každodenné použitie doma aj na prechádzke. Určené pre ľudí s poruchou motoriky. Vďaka vysokej kvalite, odolnej konštrukcii a funkčnosti použitých riešení bude vozík slúžiť dlhé roky.   Vlast..
239,90€
Cena bez DPH:199,92€
Elektrická rehabilitačná polohovacia posteľ Cama Basic V srdci starostlivosti o seniorov a ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu prinášame na trh inovatívne rehabilitačné lôžka CAMA, ktoré sú synonymom nezávislosti, pohodlia a prispôsobivosti. Vytvorené s láskou a premyslenosťou, tieto lôžka sú navrh..
909,50€
Cena bez DPH:757,92€
Mechanický invalidný vozík MARLIN, šírka sedu: 51cm Štandardný invalidný vozík na priečnom ráme z chróm-molybdénovej ocele, vybavený rýchloupínacím mechanizmom pre zadné kolesá. Má výškovo nastaviteľné, zdvíhacie a odnímateľné podrúčky. Jeho stupačky majú nastaviteľnú dĺžku, sú otočné a odnímateľ..
358,00€
Cena bez DPH:298,33€
Hliníkový invalidný vozík s opierkou hlavy Ak často cestujete autom - toto je vozík pre vás. Invalidný vozík Cruiser Active Z s opierkou hlavy je moderný a elegantný hliníkový invalidný vozík s bohatými možnosťami výbavy. Vďaka sklopnej opierke chrbta, odnímateľným opierkam nôh a kolieskam s rýchlos..
351,50€
Cena bez DPH:292,92€
Hliníkový invalidný vozík RF-6 Cruiser Areo Hliníkový invalidný vozík Ľahký hliníkový vozík Cruiser Areo je obratný a veľmi odolný. Rám s dvojitým krížom dobre nesie záťaž a nastavenie ťažiska umožňuje individuálne prispôsobenie sa postoju a hmotnosti užívateľa. Nízka hmotnosť a rýchle konektory uľa..
370,10€
Cena bez DPH:308,42€
Elektrická rehabilitačná polohovacia posteľ Cama V srdci starostlivosti o seniorov a ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu prinášame na trh inovatívne rehabilitačné lôžka CAMA, ktoré sú synonymom nezávislosti, pohodlia a prispôsobivosti. Vytvorené s láskou a premyslenosťou, tieto lôžka sú navrhnuté t..
1 095,50€
Cena bez DPH:912,92€
Odľahčený hliníkový invalidný vozík TGR-R WA 6700 Invalidný vozík je určený pre ľudí, ktorí majú problémy s nezávislou mobilitou a pre ľudí s poruchami funkcie a obmedzením mobility. Invalidný vozík je poháňaný svalovou silou rúk používateľa alebo vedením sprevádzajúcej osoby. Môže sa používať v ..
521,00€
Cena bez DPH:434,17€
Mechanický invalidný vozík MARLIN, šírka sedu: 40cm Štandardný invalidný vozík na priečnom ráme z chróm-molybdénovej ocele, vybavený rýchloupínacím mechanizmom pre zadné kolesá. Má výškovo nastaviteľné, zdvíhacie a odnímateľné podrúčky. Jeho stupačky majú nastaviteľnú dĺžku, sú otočné a odnímateľ..
324,00€
Cena bez DPH:270,00€