Hlavné menu
Produkty v košíku

Bezdrôtové

Sloboda pohybu a kvalitné zvukové zážitky, to získate s našimi bezdrôtovými slúchadlami. Vychutnajte si špičkový zvuk s bezdrôtovými slúchadlami bez obmedzení káblov a objavte nový spôsob, ako vnímať svoju obľúbenú hudbu.... Pokračovať
Slúchadlá Lenovo GM2 Pro Predstavujeme slúchadlá Lenovo GM2 Pro – vašu novú nevyhnutnosť pre každodenné cestovanie, tréningy, alebo chvíle relaxu. Tieto slúchadlá kombinujú vysokokvalitný zvuk s bezkonkurenčným komfortom, čím sa stanú vašim nepostrádateľným spoločníkom. Najnovšia technológia Blue..
18,20€
Cena bez DPH:15,17€
Bezdrôtové slúchadlá Lenovo HT05, biele Nové bezdrôtové slúchadlá Lenovo HT05 prinášajú revolúciu v počúvaní hudby. Vďaka pokročilej technológii poskytujú hlboké basy a čisté výšky, ktoré vás pohltia a umožnia vám prežívať hudbu na úplne novej úrovni. S najnovšou Bluetooth 5.3 technológiou zaruču..
15,80€
Cena bez DPH:13,17€
Bezdrôtové bluetooth slúchadlá Lenovo HT38, biele Objavte novú dimenziu zvuku s bezdrôtovými slúchadlami Lenovo HT38. Tieto moderné in-ear slúchadlá sú navrhnuté tak, aby vám poskytli neobyčajný zážitok pri počúvaní hudby vďaka vysokokvalitnej zvukovej reprodukcii. S technológiou Bluetooth 5.0, ktor..
11,10€
Cena bez DPH:9,25€
Bezdrôtové slúchadlá Lenovo HD200 Bezdrôtové slúchadlá Lenovo HD200 sú špičkou v oblasti zvukovej technológie, vďaka čomu sú ideálnou voľbou pre vášnivých milovníkov hudby. S pripojením Bluetooth 5.0 a dosahom až 10 metrov poskytujú výnimočný zážitok bez obmedzenia káblov. Frekvenčná odozva od 20 Hz..
29,50€
Cena bez DPH:24,58€
Bluetooth slúchadlá podsvietené fury, čierne Bezdrôtové slúchadlá sú perfektnou ponukou pre každého, kto si nevie predstaviť svoj život bez hudby. Boli navrhnuté tak, aby spájali dokonalý dizajn s funkčnosťou a komfortom nosenia. Umožňujú vám počúvať obľúbenú hudbu mnohými spôsobmi: po pripojení..
12,70€
Cena bez DPH:10,58€