Hlavné menu
Produkty v košíku

Bezdrôtové

Sloboda pohybu a kvalitné zvukové zážitky, to získate s našimi bezdrôtovými slúchadlami. Vychutnajte si špičkový zvuk s bezdrôtovými slúchadlami bez obmedzení káblov a objavte nový spôsob, ako vnímať svoju obľúbenú hudbu.... Pokračovať
Bezdrôtové bluetooth slúchadlá P47 s mikrofónom MP3, biele Multifunkčné slúchadlá sú kombináciou bluetooth pripojenia, čítačky MP3 kariet, FM rádia a telefónneho pripojenia v jednom. S týmto produktom vás poteší bezdrôtové počúvanie vašich obľúbených mp3 skladieb, hudby z rádia alebo audioknihy ..
6,80€
Cena bez DPH:5,67€
Bezdrôtové bluetooth slúchadlá P9, modré Dizajnové, bezdrôtové slúchadlá s kvalitným zvukom, sú ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí majú radi hudbu bezdrôtovo zo svojich mobilných telefónov alebo notebooku. Stačí sa jednoducho pripojiť cez bluetooth. Vďaka vstavaného mikrofónu, môžete aj telefonovať..
13,30€
Cena bez DPH:11,08€
Bluetooth slúchadlá podsvietené fury, čierne Bezdrôtové slúchadlá sú perfektnou ponukou pre každého, kto si nevie predstaviť svoj život bez hudby. Boli navrhnuté tak, aby spájali dokonalý dizajn s funkčnosťou a komfortom nosenia. Umožňujú vám počúvať obľúbenú hudbu mnohými spôsobmi: po pripojení..
12,70€
Cena bez DPH:10,58€