Hlavné menu
Produkty v košíku

Chladenie

Autochladnička 16L 220/12V   Chystáte sa na ďalekú cestu autom, ale desí Vás predstava teplých nápojov a nechcete míňať hriešne sumy za vychladené osvieženie na benzínových pumpách? Potom pre Vás máme riešenie v podobe autochladničiek. Autochladnička Vám zabezpečí studené nápoje a jedlo kdeko..
63,60€
Cena bez DPH:53,00€
Autochladnička 28L 220/12V   Chystáte sa na ďalekú cestu autom, ale desí Vás predstava teplých nápojov a nechcete míňať hriešne sumy za vychladené osvieženie na benzínových pumpách? Potom pre Vás máme riešenie v podobe autochladničiek. Autochladnička Vám zabezpečí studené nápoje a jedlo kdeko..
97,90€
Cena bez DPH:81,58€
Chladiaci box PolarBox Retro - 20L žltý Chladiaci box PolarBox je nevyhnutným doplnkom každého nadšenca vintage. Tento model z 50. rokov 20. storočia má nielen dostatočnú kapacitu na uskladnenie studených nápojov a čerstvých potravín, ale vďaka svojmu vzrušujúcemu zovňajšku je štýlovým doplnkom n..
42,50€
Cena bez DPH:35,42€
Deflektor pre klimatizáciu 108 x 18 cm Kryt na predný panel vnútornej klimatizácie deleného typu dokonale chráni pred nadmernými nápormi studeného vzduchu a znižuje riziko prechladnutia. Je vybavený montážnymi prvkami, ktoré uľahčujú jeho pripevnenie na kryt klimatizácie. Nepáči sa vám, keď p..
10,40€
Cena bez DPH:8,67€
Domáci ochladzovač vzduchu Ultra 3v1 Ochladzovač vzduchu Ultra 3v1 je praktické a účinné zariadenie, ktoré ochladí, zvlhčí a vyčistí vzduch vo vašej domácnosti. Ako bonus bude vaša miestnosť ľahko osvetlená relaxačným svetlom, na ktorom možno meniť farby. Premeňte suchý horúci vzduch na príjemný vl..
16,60€
Cena bez DPH:13,83€
Nastaviteľný stĺpový ventilátor s 3 rýchlosťami Veľmi tichý a efektívny stĺpový ventilátor napájaný zo siete. Zariadenie nemá klasické čepele, vďaka čomu pracuje veľmi ticho pri zachovaní vysokej účinnosti. Ideálne pre horúce letné dni v každej uzavretej miestnosti, zabezpečujúc dostatočnú cirku..
82,70€
Cena bez DPH:68,92€
Odvlhčovač a čistička vzduchu CARRUZZO Tento vysoko kvalitný odvlhčovač s funkciou čistenia znižuje riziko chorôb, najmä prechladnutia a alergií a zvyšuje komfort pobytu v každej izbe. Odvlhčovanie prebieha na báze Peltierovej technológie, teda veľmi tichý chod bez hlučného kompresora. Netreba ku..
88,60€
Cena bez DPH:73,83€
Odvlhčovač vzduchu - pohlcovač vlhkosti 65W Malatec 19896, čierny Tento jedinečný odvlhčovač vzduchu MALATEC dokonale zachytáva a odstraňuje vodu nahromadenú vo vzduchu. Funguje na báze Peltierovej technológie – funguje ticho. Často v miestnosti s vysokou vlhkosťou je nepríjemný zápach, huba, pl..
91,60€
Cena bez DPH:76,33€
Odvlhčovač vzduchu - pohlcovač vlhkosti vzduchu Ak vo svojom dome cítite nadmernú vlhkosť, tento odvlhčovač je ideálnym riešením. Odvlhčovač MALATEC dokonale zachytáva a odstraňuje vodu zachytenú vo vzduchu. TICHÝ REŽIM Funguje na základe technológie Peltier - funguje ticho. Nie sú na to potreb..
42,90€
Cena bez DPH:35,75€
Odvlhčovač vzduchu 2200ml, 65W, 700ml denne Čistička vzduchu, odvlhčovač Malatec 16408 používa najnovšiu nanotechnológiu, kde jednou z mnohých funkcií je čistenie vzduchu od škodlivých zlúčenín. Toto je fenomén fotokatalýzy. Fotokatalýza je redukcia mnohých škodlivých organických a anorganických ..
85,50€
Cena bez DPH:71,25€
Odvlhčovač vzduchu do auta, do domácnosti 20x15x4cm Tento praktický odvlhčovač vzduchu do auta, do domácnosti je jednoduchý a efektívny spôsob boja proti vlhkosti a zahmlievaniu okien vo vašom automobile alebo inom interiéri. Naplnený odvlhčovač do auta s náplňou zo silikagélu je ideálny pre autá, ..
7,20€
Cena bez DPH:6,00€
Rozprašovač na vodu - Air Cooler 60 ml Rozprašovač na vodu s objemom 60 ml je vhodný pre každého kto si dopraje príjemné osvieženie. Možete ho tiež využiť k ochladeniu organizmu v horúcich letných dňoch. Vlastnosti: Idealne osvieženie Skvelý pomocník do horúcich letných dní Ideálne na cest..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€