Hlavné menu
Produkty v košíku

Chladenie

Počas horúcich letných dní je dôležité mať efektívne riešenie na ochladenie vášho domova, či priestorov, kde sa pohybujete, aby ste sa cítili príjemne a pohodlne. V našej širokej ponuke produktov nájdete ventilátory,... Pokračovať
Malatec Klimatizácia Cool 6042, čierna Ešte máte čerstvo v pamäti tie horúce letné dni, keď ste museli pracovať a vzduch vo Vašej kancelárii sa nedal ochladiť aj keď ste sa veľmi snažili? Alebo bývate v paneláku na vyšších poschodiach či v podkrovnom byte a teplota v lete sa Vám zdá nadmieru nezn..
79,10€
Cena bez DPH:65,92€
Rozprašovač na vodu - Air Cooler 60 ml Rozprašovač na vodu s objemom 60 ml je vhodný pre každého kto si dopraje príjemné osvieženie. Možete ho tiež využiť k ochladeniu organizmu v horúcich letných dňoch. Vlastnosti: Idealne osvieženie Skvelý pomocník do horúcich letných dní Ideálne na cest..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Ventilátor s 3 rýchlosťami 110W, FS-50(50A) Ventilátor je ideálnym zariadením pre horúce dni a noci. Vynikajúci pre osvieženie a schladenie vzduchu v obchodoch, kanceláriách, učebniach, kluboch, domoch a podobne. Nie je veľký, ale efektívny s vysokým výkonom 110 W bude fungovať vo všetkých podmie..
45,00€
Cena bez DPH:37,50€
Vodná klimatizácia s reproduktorom Clime Tajomstvom tohto revolučného zariadenia je technológia hydrochladenia, ktorá pomocou moderných filtrov mení horúci vzduch na príjemne chladný a vlhký vzduch. Vďaka malým rozmerom sa dá použiť doslova kdekoľvek. Skvele poslúži doma aj v menších miestnostiac..
17,90€
Cena bez DPH:14,92€
Kryt na čistenie a fumigáciu klimatizácií Kryt na čistenie a fumigáciu vnútorných splitových klimatizácií. Vybavený sťahovákom, ktorý uľahčuje pripevnenie krytu ku klimatizácii. Špeciálna odtoková trubica v spodnej časti krytu umožňuje pohodlné odstránenie nečistôt. Vlastnosti produktu: kryt..
13,90€
Cena bez DPH:11,58€
Perforovaný Deflektor Pre Klimatizáciu 108 X 18 Cm Objavte inovatívny riešenie pre efektívnejšiu distribúciu vzduchu s našim perforovaným deflektorom pre klimatizáciu. Tento špeciálne navrhnutý deflektor s perforáciou poskytuje vylepšený systém rozptyľovania vzduchu, ktorý zaisťuje ešte rovnomernejš..
25,90€
Cena bez DPH:21,58€
Univerzálny nastaviteľný priemer, deflektor pre klimatizáciu, 108 x 18 cm Predstavujeme inovatívny deflektor pre klimatizáciu, ktorý je navrhnutý tak, aby zlepšil pohodlie vo vašej domácnosti. Tento produkt je ideálnym riešením pre každého, kto hľadá účinný spôsob, ako distribuovať vzduch z klimatiz..
23,90€
Cena bez DPH:19,92€
Nastaviteľný stĺpový ventilátor s 3 rýchlosťami Veľmi tichý a efektívny stĺpový ventilátor napájaný zo siete. Zariadenie nemá klasické čepele, vďaka čomu pracuje veľmi ticho pri zachovaní vysokej účinnosti. Ideálne pre horúce letné dni v každej uzavretej miestnosti, zabezpečujúc dostatočnú cirku..
49,60€
Cena bez DPH:41,33€
Tyčový USB ventilátor 2,5W 33cm čierna Efektívny stolný ventilátor napájaný zo štandardného portu USB. Zariadenie nemá klasické čepele, vďaka čomu pracuje ticho pri zachovaní vysokej účinnosti. Perfektné pre dusné a horúce dni v každej uzavretej miestnosti a zaisťujúce správnu cirkuláciu vzduchu..
5,80€
Cena bez DPH:4,83€
Chladiaci box PolarBox Retro - 20L žltý Chladiaci box PolarBox je nevyhnutným doplnkom každého nadšenca vintage. Tento model z 50. rokov 20. storočia má nielen dostatočnú kapacitu na uskladnenie studených nápojov a čerstvých potravín, ale vďaka svojmu vzrušujúcemu zovňajšku je štýlovým doplnkom n..
27,60€
Cena bez DPH:23,00€