Hlavné menu
Produkty v košíku

Hrebene a kefy

Vlasy sú korunou vašej krásy a vy by ste ju mali nosiť s hrdosťou. Kvalitné nástroje sú nevyhnutné pre starostlivosť. V našej kategórii kvalitných hrebeňov a kief nájdete široký výber produktov, ktoré vám pomôže vytvoriť... Pokračovať
Masážna kefa na vlasy, čierna HBB-200 VLASTNOSTI prírodné štetiny dôkladne rozčesáva vlasy dodáva lesk a vyhladzuje povrch vlasov príjemne masíruje vlasovú pokožku neťahá vlasy stimuluje rast vlasov prirodzeným spôsobom ergonomický a ľahký dizajn prírodné diviačie štetiny sú postavené rov..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Sušič vlasov, hrebeň 2 v 1 Kefa na vyrovnávanie vlasov je perfektnou kombináciou fénu, žehličky a hrebeňa na vlasy. Vhodné pre všetky typy vlasov. Prenosná a kompaktná žehlička na vlasy je ideálna na úpravu vlasov. Vďaka tomuto prístroju je úprava vlasov oveľa jednoduchšia a efektívnejšia. Je ľah..
10,10€
Cena bez DPH:8,42€
Verk 24341 Kefa na vyrovnávanie vlasov, zelená Kefa na vyrovnávanie vlasov je kombináciou dvoch zariadení v jednom. V závislosti od potrieb plní úlohu kefy, ktorá dokonale rozčeše zamotané vlasy a úlohu žehličky, ktorá dokonale vyrovná vlasy. Vhodné pre všetky typy vlasov. Rozčeše a narovná aj ..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€
Masážna kefa na vlasy, čierna VLASTNOSTI prírodné štetiny dôkladne rozčesáva vlasy dodáva lesk a vyhladzuje povrch vlasov príjemne masíruje vlasovú pokožku neťahá vlasy stimuluje rast vlasov prirodzeným spôsobom ergonomický a ľahký dizajn prírodné diviačie štetiny sú postavené rovnako ako..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€