Hlavné menu
Produkty v košíku

Posilňovanie

Pre tých, ktorí sa zameriavajú na silový tréning a posilňovanie, máme široký výber pomôcok. Od nastaviteľných jednoručných činiek až po rôzne posilňovacie stroje, tu nájdete všetko, čo potrebujete na rozvoj svojej sily a... Pokračovať
Hrazda na posilňovanie - do dverí, 61 - 100cm Posilňovacia hrazda je ideálnym pomocníkom pri posilňovaní vlastnou hmotnosťou, vhodná do domácich posilňovní. Hrazda bola navrhnutá tak, aby zodpovedala väčšine zárubní. Jej inštalácia je jednoduchá a zároveň mimoriadne rýchla. Cvičenie možno vykonáv..
8,30€
Cena bez DPH:6,92€
AG96C Posilňovacia pomôcka na sedy ľahy – čierna Praktická pomôcka, vďaka ktorej sa dostanete do formy efektívne a z pohodlia domova. Pokiaľ vám pri sklapovačkách uchádzajú nohy a potrebujete sa o niečo zaprieť, potom je táto pomôcka vhodná práve pre Vás! Použitie je veľmi jednoduché, položíte po..
11,10€
Cena bez DPH:9,25€
Záťažová vesta 15 kg Záťažová vesta je naplnená pieskom, vďaka čomu každá časť sedí presne v porovnaní s bežnými modelmi obsahujúcimi vložky. Náplň s pieskom výrazne ovplyvňuje kvalitu prevedeného cvičenia, môžeme sa plne sústrediť na napnuté svaly. pridanie „sily“ nemusíte mať pripútaný opaso..
34,60€
Cena bez DPH:28,83€
Fitness sada Piorko, 1 kettlebell, 2 činky, 3 expandery Aktívny a zdravý životný štýl je kľúčom k úspechu a pohode. Naša fitness sada bola vytvorená pre ľudí, ktorí sa chcú zdravo postarať o svoje každodenné cvičenie. Sada obsahuje: Žltý kettlebell, 4 kg: pripravte sa na vzrušujúce cvičenie! Ket..
58,60€
Cena bez DPH:48,83€
Kettlebell/činka yellowKETTLEBELL Robustná konštrukcia Kettlebelly sú vyrobené z najkvalitnejšej liatiny, ktorá zaručuje odolnosť a pevnosť. Vďaka tomu nielenže prežije intenzívne tréningy, ale zaručuje aj stabilitu počas cvičenia. Neoprénová povrchová úprava nielenže prispieva k estetike, ale zá..
14,40€
Cena bez DPH:12,00€
24003 Fitness stimulátor svalov čiernomodrý Moderný svalový stimulátor je zariadenie, ktorého práca spočíva v stimulácii svalov ku kontrakcii pomocou generovaného elektrického impulzu. Pulz vychádzajúci z elektródy umiestnenej na prekrytí spôsobí stiahnutie a uvoľnenie svalov. Vysielané impulzy ..
21,20€
Cena bez DPH:17,67€
Fitness stimulátor brušných svalov Moderný svalový stimulátor je zariadenie, ktorého práca spočíva v stimulácii svalov ku kontrakcii pomocou generovaného elektrického impulzu. Pulz vychádzajúci z elektródy umiestnenej na prekrytí spôsobí stiahnutie a uvoľnenie svalov. Vysielané impulzy sa dostáva..
19,20€
Cena bez DPH:16,00€
Elektrický stimulátor sedacích svalov EMS Elektrický stimulátor sedacích svalov je pomôcka, ktorá Vám dopomôže k peknej a zdravo vyzerajúcej postave s pevným a pružným zadočkom. Zároveň tiež omladzuje pokožku a uvoľní svaly po ťažkej fyzickej námahe. Stimulátor je možné použiť pri chôdzi, behu, ..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€
Fitness sada balančná podložka a kettlebell Bosu Premium Tento balík obsahuje všetko, čo potrebujete na posilnenie svojho tela a snahu o lepšiu kondíciu! Balančná podložka: Ide o všestranný tréningový nástroj, ktorý pomáha zlepšovať rovnováhu, koordináciu a svalovú silu. Je ideálna pre začiatoční..
146,80€
Cena bez DPH:122,33€
Hrazda na posilňovanie - do dverí Posilňovacia hrazda je ideálnym pomocníkom pri posilňovaní vlastnou hmotnosťou, vhodná do domácich posilňovní. Hrazda bola navrhnutá tak, aby zodpovedala väčšine zárubní. Jej inštalácia je jednoduchá a zároveň mimoriadne rýchla. Cvičenie možno vykonávať dopredu (..
15,50€
Cena bez DPH:12,92€
Podpery na kľuky na kolieskach Podpery na vykonávanie kľukov vám pomôžu posilniť ramenné svalstvo, stehná a celé telo. Podpory sú ideálne pre tréning brušných svalov, chrbtových svalov, ramien a svalov hrudníka. Ergonomické rukoväte zabezpečujú pohodlie pri dlhých cvičeniach. Ďalšou výhodou sú d..
21,00€
Cena bez DPH:17,50€
Široké brušné koliesko na posilňovanie brucha - oranžové + podložka Posilňovacie koliesko je skvelým prístrojom na spaľovanie tukov. Pevná konštrukcia a použitie hrubého kolieska so šírkou 9 cm zaručujú bezpečné použitie a stabilitu. Pre úplné pohodlie používania majú rukoväte efektívny tvar, kto..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€