Hlavné menu
Produkty v košíku

Náhradné diely ku koncentrátorom

Zachovajte dlhú životnosť svojho koncentrátoru kyslíku. Investujte do kvalitných náhradných dielov a udržte svoj prístroj v najlepšom možnom stave pre dlhodobé a spoľahlivé využitie. V našej ponuke nájdete rôzne náhradné diely,... Pokračovať
Náhradný diel - diaľkový ovládač ku kyslíkovému koncentrátoru YUWELL YU-300..
24,40€
Cena bez DPH:20,33€
Náhradný diel - diaľkový ovládač ku kyslíkovému koncentrátoru YUWELL YU-500..
24,40€
Cena bez DPH:20,33€
Náhradný diel - diaľkový ovládač ku kyslíkovému koncentrátoru YUWELL YU-600..
24,40€
Cena bez DPH:20,33€
Náhradný diel - diaľkový ovládač ku kyslíkovému koncentrátoru YUWELL, YU-8F-3AW/8F-5AW..
27,40€
Cena bez DPH:22,83€
Filter ku kyslíkovému koncentrátoru YU-600 Ak používate domáci kyslíkový prístroj je vhodné si abezpečiť pre jeho správne fungovanie náhradné filtre. Náhradný filter ku kyslíkovemu koncentrátoru Yuwell YU600. Pri používaní domáceho kyslíkového prístroja sú filtre veľmi dôležitou súčasťou filtrač..
1,70€
Cena bez DPH:1,42€
Filter pre kyslíkový koncentrátor NOVAMA RESPIRE FLOW / KSOC NOVAMA Filter pre kyslíkový koncentrátor NOVAMA RESPIRE FLOW / KSOC, 1ks Náhradný filter do kyslíkového koncentrátora. Obsah balenia: Filter pre kyslíkový koncentrátor NOVAMA RESPIRE FLOW / KSOC, UPOZORNENIE! Kyslíkový koncentrát..
19,90€
Cena bez DPH:16,58€
Náhradná batéria pre kyslíkový koncentrátor Inogen One G4 – 8 článková Táto dvojitá batéria je určená na použitie pre všetky prenosné kyslíkové koncentrátory Inogen One G4. Po úplnom nabití vydrží jedna batéria až 5 hodín. Vyššie nastavenia prietoku znížia celkovú výdrž batérie.   Pre Inogen One ..
373,00€
Cena bez DPH:310,83€
Náhradná batéria pre kyslíkový koncentrátor Inogen One G5 – 16 článková Dvojitá batéria Inogen One G5 je dokonalým zdrojom energie, ktorý vám poskytne nezávislosť a mobilitu na dlhšie dovolenky alebo výlety. Nabíjateľná lítium-iónová dvojitá batéria poskytuje až 13 pracovných hodín pri nastavení pri..
527,00€
Cena bez DPH:439,17€
Náhradná batéria pre kyslíkový koncentrátor SimplyGo Mini Rozšírená batéria pre SimplyGo Mini je len jednou z dvoch možností batérie dostupných pre tento prenosný kyslíkový koncentrátor. Simply Go Mini je sám o sebe výkonný prenosný model na to, aký je malý, a jeho rozšírená batéria mu dáva energ..
383,00€
Cena bez DPH:319,17€
Náhradný diel - nádržka ku kyslíkovému koncentrátoru YU-300 YUWELL(biela) Pre správne fungovanie domáceho kyslíkového prístroja je nevyhnutný zásobník na vodu. Vodu vo zvlhčovači meňte každý deň. Zásobník na vodu a gumovú zátku čistite raz za týždeň, aby ste zaistili tvorbu čistého kyslíka. T..
8,70€
Cena bez DPH:7,25€
Náhradný diel - nádržka ku kyslíkovému koncentrátoru YU-500 YUWELL(imitácia dreva) Pre správne fungovanie domáceho kyslíkového prístroja je nevyhnutný zásobník na vodu. Vodu vo zvlhčovači meňte každý deň. Zásobník na vodu a gumovú zátku čistite raz za týždeň, aby ste zaistili tvorbu čistého kyslí..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
Náhradný diel - nádržka ku kyslíkovému koncentrátoru YU-600 YUWELL(biela) Pre správne fungovanie domáceho kyslíkového prístroja je nevyhnutný zásobník na vodu. Vodu vo zvlhčovači meňte každý deň. Zásobník na vodu a gumovú zátku čistite raz za týždeň, aby ste zaistili tvorbu čistého kyslíka. T..
8,70€
Cena bez DPH:7,25€