Hlavné menu
Produkty v košíku

Kompresné pančuchy a pomôcky

V tejto širokej palete kompresných pančúch, ponožiek a ďalších pomôcok nájdete pomocníkov, ktorí pomáhajú zlepšovať cirkuláciu a znižovať opuchy v nohách. Kompresné pančuchy sú dôležité pre ľudí s problémami ako žilová... Pokračovať
Avicenum TRAVEL 310 cestovné podkolienky, typ CCL 1, farba béžová Cestovné podkolienky Avicenum TRAVEL 310 sú určené na cestovanie I.kompresnej triedy. Sú vynikajúcim spoločníkom na všetkých dlhších cestách, kde sú Vaše končatiny ohrozené nebezpečným rizikom cestovnej trombózy.. Výrobok obsahuj..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€
Avicenum PHLEBO 140 stehenné pančuchy, so samodržiacou krajkou, dlhé, farba čierna Avicenum PHLEBO 140 sú pančuchy prvej kompresnej triedy (CCL1). Tieto pančuchy vás nielen zahrejú, ale aj podržia v bežných aj náročných dňoch. Pančuchy perfektne sedia a príjemne sa nosia.   Horný lem s čipkou p..
24,60€
Cena bez DPH:20,50€
AVICENUM PHLEBO 360 stehenné pančuchy s krajkou a otvorenou špičkou AVICENUM PHLEBO 360 predstavuje špičkové kompresívne pančuchové zdravotnícke pomôcky II. kompresnej triedy (II. KT, CCL 2), navrhnuté tak, aby poskytovali maximálny komfort a efektívnosť v každodennom používaní. Technické údaje: ..
32,20€
Cena bez DPH:26,83€
Avicenum PHLEBO 360 DEN stehenné pančuchy, so samodržiacou krajkou, farba telová Avicenum PHLEBO 360 sú veľmi pohodlné stehenné pančuchy, ktoré zahrejú a zároveň sa pohodlne nosia. Pančuchy perfektne sedia a materiál je príjemný. Horný lem s čipkou pôsobí elegantne, pritom skvele drží a neschádza..
32,20€
Cena bez DPH:26,83€
Kompresné ponožky s otvorenou špičkou, čierne, unisex, 1 pár - elasticita: priemerná - trieda B Elegancia stretnutá s funkčnosťou Zážitok pre vaše nohy: Predstavte si, ako vykonávate svoj obľúbený šport a vaše nohy sa cítia svieže a oddýchnuté, bez ohľadu na intenzitu tréningu. Tieto kompresné ponož..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Avicenum ORTHO 360 bandáž lakťová, typ 01, farba telová  Bandáž je vyrobená technológiou kruhového pletenia. Použité materiály na výrobu bandáže sú nedráždivé a neobsahujú latex. Bandáž pôsobí kompresívne v oblasti lakťa, vďaka čomu je dosiahnutý potrebný terapeutický efekt (je nutné zvoliť sprá..
8,80€
Cena bez DPH:7,33€
Kompresné ponožky s otvorenou špičkou, čierne - L/XL Kompresné ponožky s otvorenou špičkou, čierne - L/XL
Top
Kompresné ponožky s otvorenou špičkou - L/XL, 1 pár - elasticita: vysoká - trieda A Tieto kompresné ponožky tlmia nárazy a vďaka tomu sú veľmi komfortné pri akomkoľvek športe. Ponožky sú vhodné pre mužov aj ženy. Ponožky môžu pomôcť zmierniť bolestivé stavy, ako je plantárna fasciitída, ostroh..
5,50€
Cena bez DPH:4,58€
Avicenum TRAVEL 70 cestovné pančuchy lýtkové, farba čierna Avicenum PHLEBO 70 sú pohodlné lýtkové pančuchy, ktoré sú vyvinuté špeciálne na dlhé a namáhavé cestovanie. Horný lem perfektne sedí a materiál sa nosí príjemne. LYCRA® Soft Comfort zaisťuje perfektnú elasticitu a kompresívne účinky tých..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
Avicenum PHLEBO 140 pančuchové nohavice, farba čierna Avicenum PHLEBO 140 sú pančuchy prvej kompresnej triedy (CCL1). Tieto pančuchy vás nielen zahrejú, ale aj podržia v bežných aj náročných dňoch. Pančuchy perfektne sedia a príjemne sa nosia. Kompresívne pančuchy Avicenum PHLEBO 140 odporúč..
23,80€
Cena bez DPH:19,83€
Avicenum PHLEBO 70 pančuchy lýtkové, farba čierna Avicenum PHLEBO 70 sú veľmi pohodlné lýtkové pančuchy pre bežné nosenie aj pre náročné dni. Horný lem sedí perfektne a materiál sa nosí príjemne. Pančuchový tovar Avicenum PHLEBO 70 s podpornou zdravotnou kompresiou (10 – 17mmHg) je vyrobený z lu..
7,80€
Cena bez DPH:6,50€
Avicenum ORTHO 360 bandáž členková, typ 01, farba telová  Bandáž je vyrobená technológiou kruhového pletenia. Použité materiály na výrobu bandáže sú nedráždivé a neobsahujú latex. Bandáž pôsobí kompresívne v oblasti členku, vďaka čomu je dosiahnutý potrebný terapeutický efekt (je nutné zvoliť sp..
8,10€
Cena bez DPH:6,75€
Avicenum PHLEBO 70 stehenné pančuchy, so samodržiacou krajkou, farba čierna Avicenum PHLEBO 70 sú veľmi pohodlné stehenné pančuchy, ktoré zahrejú a zároveň sa pohodlne nosia. Pančuchy perfektne sedia a materiál je príjemný. Horný lem s čipkou pôsobí elegantne, pritom skvele drží a neschádza ani p..
16,50€
Cena bez DPH:13,75€