Hlavné menu
Produkty v košíku

Kompresné pančuchy a pomôcky

Kompresné ponožky - S/M Kompresné ponožky - S/M
Novinka
Kompresné ponožky - S/M, 1 pár Tieto kompresné ponožky tlmia nárazy a vďaka tomu sú veľmi komfortné pri akomkoľvek športe. Ponožky sú vhodné pre mužov aj ženy. Navrhnuté na každodenné používanie.  Ponožky zabraňujú vlhkosti a majú antibakteriálne a proti zápachové vlastnosti. Ponožky môžu pomô..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Kompresné ponožky s otvorenou špičkou - S/M Kompresné ponožky s otvorenou špičkou - S/M
Novinka
Kompresné ponožky s otvorenou špičkou - S/M, 1 pár Tieto kompresné ponožky tlmia nárazy a vďaka tomu sú veľmi komfortné pri akomkoľvek športe. Ponožky sú vhodné pre mužov aj ženy. Ponožky môžu pomôcť zmierniť bolestivé stavy, ako je plantárna fasciitída, ostrohy na päte, bolesť klenby a bolesť..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Kompresné zdravotnícke rukavice so 160 magnetmi proti artritíde Kompresné zdravotnícke rukavice so 160 magnetmi proti artritíde
Novinka Top
Kompresné zdravotnícke rukavice so 160 magnetmi proti artritíde Bolia vás kĺby na rukách, ale viete, že ruky používate každý deň, preto túto bolesť stále podstupujete? Kompresné rukavice sú špeciálna pomôcka pre ľudí trpiacich reumatizmom. Pokiaľ sa to týka vás alebo vašich blízkych, určite vi..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€