Hlavné menu
Produkty v košíku

Kompresné pančuchy a pomôcky

V tejto širokej palete kompresných pančúch, ponožiek a ďalších pomôcok nájdete pomocníkov, ktorí pomáhajú zlepšovať cirkuláciu a znižovať opuchy v nohách. Kompresné pančuchy sú dôležité pre ľudí s problémami ako žilová... Pokračovať
Kompresné ponožky na členok s otvorenou špičkou, čierne - S/M Kompresné ponožky na členok s otvorenou špičkou, čierne - S/M
Novinka
Kompresné ponožky s otvorenou špičkou, čierne, unisex, 1 pár - elasticita: priemerná - trieda B Elegancia stretnutá s funkčnosťou Zážitok pre vaše nohy: Predstavte si, ako vykonávate svoj obľúbený šport a vaše nohy sa cítia svieže a oddýchnuté, bez ohľadu na intenzitu tréningu. Tieto kompresné ponož..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Kompresné podkolienky unisex, biele Vaše nohy si zaslúžia maximálnu opateru a pohodlie, a s našimi kompresnými podkolienkami je to doslova v rukách. Kľúčové vlastnosti: Stredná kompresia: Tlak 18-22 mmHg na členku zabezpečuje optimálnu podporu a stimuláciu pre vaše nohy. Unisex dizajn: Perfektn..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
Avicenum PHLEBO 360 pančuchy lýtkové, farba telová Kompresívne lýtkové pančuchy AD AVICENUM 360 patria k zdravotným prostriedkom, ktoré ide o výrobok II. kompresívnej triedy, ktorý podporuje správnu funkciu žilových chlopní, stabilizujú krvný obeh a sú nenahraditeľnou súčasťou kompresívnej terapi..
20,60€
Cena bez DPH:17,17€
Kompresné ponožky s otvorenou špičkou, unisex, 1 pár - elasticita: priemerná - trieda B Elegancia stretnutá s funkčnosťou Zážitok pre vaše nohy: Predstavte si, ako vykonávate svoj obľúbený šport a vaše nohy sa cítia svieže a oddýchnuté, bez ohľadu na intenzitu tréningu. Tieto kompresné ponožky s otv..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Avicenum ORTHO 360 bandáž členková, typ 01, farba telová  Bandáž je vyrobená technológiou kruhového pletenia. Použité materiály na výrobu bandáže sú nedráždivé a neobsahujú latex. Bandáž pôsobí kompresívne v oblasti členku, vďaka čomu je dosiahnutý potrebný terapeutický efekt (je nutné zvoliť sp..
8,10€
Cena bez DPH:6,75€
Kompresné ponožky s otvorenou špičkou, biele, unisex, 1 pár - elasticita: priemerná - trieda B Elegancia stretnutá s funkčnosťou Zážitok pre vaše nohy: Predstavte si, ako vykonávate svoj obľúbený šport a vaše nohy sa cítia svieže a oddýchnuté, bez ohľadu na intenzitu tréningu. Tieto kompresné ponožk..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Avicenum PHLEBO 140 pančuchové nohavice, farba čierna Avicenum PHLEBO 140 sú pančuchy prvej kompresnej triedy (CCL1). Tieto pančuchy vás nielen zahrejú, ale aj podržia v bežných aj náročných dňoch. Pančuchy perfektne sedia a príjemne sa nosia. Kompresívne pančuchy Avicenum PHLEBO 140 odporúč..
23,70€
Cena bez DPH:19,75€
Avicenum PHLEBO 140 SILNÉ lýtkové pančuchy Avicenum PHLEBO 140 predstavuje novú generáciu kompresívnych pančuchových zdravotníckych pomôcok I. kompresnej triedy (I. KT, CCL 1), ktoré sú ideálne na použitie v domácich podmienkach aj v profesionálnom zdravotníckom prostredí. Technické údaje: Výrob..
23,70€
Cena bez DPH:19,75€
Avicenum TRAVEL 70 cestovné pančuchy lýtkové, farba telová Avicenum PHLEBO 70 sú pohodlné lýtkové pančuchy, ktoré sú vyvinuté špeciálne na dlhé a namáhavé cestovanie. Horný lem perfektne sedí a materiál sa nosí príjemne. LYCRA® Soft Comfort zaisťuje perfektnú elasticitu a kompresívne účinky tých..
11,00€
Cena bez DPH:9,17€
Avicenum PHLEBO 70 pančuchy lýtkové, farba čierna Avicenum PHLEBO 70 sú veľmi pohodlné lýtkové pančuchy pre bežné nosenie aj pre náročné dni. Horný lem sedí perfektne a materiál sa nosí príjemne. Pančuchový tovar Avicenum PHLEBO 70 s podpornou zdravotnou kompresiou (10 – 17mmHg) je vyrobený z lu..
7,80€
Cena bez DPH:6,50€
Avicenum PHLEBO 140 stehenné pančuchy, so samodržiacou krajkou, farba čierna Avicenum PHLEBO 140 sú pančuchy prvej kompresnej triedy (CCL1). Tieto pančuchy vás nielen zahrejú, ale aj podržia v bežných aj náročných dňoch. Pančuchy perfektne sedia a príjemne sa nosia.   Horný lem s čipkou pôsobí ..
25,70€
Cena bez DPH:21,42€
Kompresné ponožky - S/M, 1 pár Tieto kompresné ponožky tlmia nárazy a vďaka tomu sú veľmi komfortné pri akomkoľvek športe. Ponožky sú vhodné pre mužov aj ženy. Navrhnuté na každodenné používanie.  Ponožky zabraňujú vlhkosti a majú antibakteriálne a proti zápachové vlastnosti. Ponožky môžu pomô..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€