Hlavné menu
Produkty v košíku

Chodítka a podpora pohybu

Tieto pomôcky pre stabilizáciu a podporu pohybu sú užitočné na zlepšenie stability, bezpečnosti a pohodlia pri chôdzi a pohybe. Chodúľky poskytujú oporu a stabilizáciu pri chôdzi, čo je užitočné pre ľudí so slabou rovnováhou,... Pokračovať
2-funkčné skladacie chodítko, model Foldy 2-funkčné skladacie chodítko, model Foldy - je oporné zariadenie určené pre osoby so zníženou pohyblivosťou, ktoré potrebujú stabilnú oporu a pomoc pri chôdzi. Odporúča sa aj starším ľuďom ako pomôcka na udržanie rovnováhy, zlepšenie komfortu chôdze a zaiste..
49,20€
Cena bez DPH:41,00€
3 – kolesové skladacie chodítko Lemur LEMUR je univerzálne, skladacie chodítko vyrobené z hliníka s práškovým nástrekom. Je vybavené brzdami s parkovacou svorkou a priestrannou taškou na zips, ktorú možno v prípade potreby odpojiť od konštrukcie. LEMUR má pevné gumené kolesá s priemerom 8" a výškovo..
139,50€
Cena bez DPH:116,25€
4 - kolesové hliníkové skladacie chodítko Buffalo Small Skladacie chodítko BUFFALO je vyrobené z hliníka a dá sa sklopiť do kríža, vďaka čomu sa mimoriadne ľahko používa. Ide o jediné chodítko na trhu prispôsobené záťaži do 200 kg. Chodítko má moderný vzhľad, vďaka manévrovateľným kolesám sa veľmi p..
316,20€
Cena bez DPH:263,50€
4 - kolesové hliníkové skladacie chodítko Panther, modré Chodítko Panther je moderne navrhnuté štvorkolesové chodítko s modrým hliníkovým rámom. Ide o ideálne riešenie na podporu mobility pre ľudí, ktorí oceňujú vysokú kvalitu spracovania, atraktívnu výbavu a kompaktný vzhľad produktu. Chodítko je ľ..
158,10€
Cena bez DPH:131,75€
Kolieskové chodítko pre seniorov Leopard Green Kolieskové chodítko pre seniorov v atraktívnom modernom dizajne. Chodítko je vybavené komfortným sedákom s chrbtovou opierkou, výškovo nastaviteľnými rukoväťami a odnímateľnou taškou. Nosnosť max. 150 kg, hmotnosť len 7,3 kg.  LEOPARD je moderné, krá..
243,00€
Cena bez DPH:202,50€
Kolieskové chodítko pre seniorov odľahčené JAGUAR oranžové Kolieskové chodítko pre seniorov v modernom a veselo farebnom dizajne. Ideálne na domáce použitie, ľahko ovládateľné. Skladacie, nastaviteľná výška, nosnosť max. 100 kg, vlastná hmotnosť iba 6,6 kg. Jaguar, je moderne navrhnuté chodítko. ..
234,00€
Cena bez DPH:195,00€
Kolieskové chodítko pre seniorov s tromi kolieskami Ľahké kolieskové chodítko pre seniorov s tromi kolieskami s hmotnosťou iba 7,2 kg, max. zaťaženie 115 kg. Chodítko disponuje aj priestrannou taškou. Výška madiel je nastaviteľná: 85 až 95 cm. Univerzálne trojkolesové chodítko. Jeho skladací rám..
99,00€
Cena bez DPH:82,50€
Chodítko pre seniorov s prednými kolieskami WHEELER Skladacie pevné chodítko pre seniorov s nosnosťou 136 kg, celkovou hmotnosťou iba 3 kg a nastaviteľnou výškou. Chodítko s dvoma kolieskami pre ľahšie posúvanie bez nutnosti chodítko celej dvíhať.   Invalidné chodítka sú pomocným a rehabilitačným..
49,00€
Cena bez DPH:40,83€
"DYNAWALK" Vertikalizér/rám na chôdzu, Skladacie chodítko s podpornou doskou pre chôdzu Výhody: Nízka hmotnosť a vysoká stabilita Výškovo a šírkovo nastaviteľný Nastaviteľný uhol a dĺžka rukovätí Pohodlné, vyvýšené a uzamykateľné bezpečnostné tyče Nastaviteľný podporný bezpečnostný pás Použ..
297,00€
Cena bez DPH:247,50€
Kolieskové chodítko pre seniorov ECONOMIC Ekonomické chodítko sa ľahko používa, je určené pre osoby, ktoré kvôli svojmu zdravotnému stavu potrebujú stabilnú podporu. Je vyrobené z hliníka a je ľahko skladacie, čo pomáha pri jeho preprave a skladovaní. Chodítko Economic je vybavené: polstrovaným s..
110,00€
Cena bez DPH:91,67€
Hliníkové dvojkolesové chodítko - dvojkolka - modrá Dvojkolesové chodítko je pomocné zariadenie určené pre pacientov so zníženou pohyblivosťou, ktorí potrebujú stabilnú podporu a pomoc pri chôdzi. Odporúča sa hlavne starším ľuďom ako pomôcka udržať rovnováhu, zlepšiť pohodlie pri chôdzi a poskytn..
100,90€
Cena bez DPH:84,08€
Štvorkolesové chodítko s podpornými lakťovými opierkami, Lena   Výhody: Výškovo nastaviteľné rukoväte umožňujú individuálnu prispôsobivosť. Ručné brzdy so zamykacím mechanizmom zvyšujú bezpečnosť. Lakťové opierky poskytujú pohodlie a podporu pri chôdzi. Sedadlo s odnímateľným podnosom umožňuje..
188,50€
Cena bez DPH:157,08€