Hlavné menu
Produkty v košíku

Chodítka a podpora pohybu

Chodítka sú zdravotné pomôcky na podporu pohybu určené pre pacientov s problémom udržať stabilitu, rovnováhu, samostatne vstať alebo chodiť. Chodítka rozlišujeme na pojazdné a statické. Vyberte si z našej ponuky tie najkvalitnejšie chodítka.
Zobraziť podkategórie
4 - kolesové hliníkové rehabilitačné chodítko - PRESTIGE, bordové 4 - kolesové hliníkové rehabilitačné chodítko - PRESTIGE, bordové
-23 %
4 - kolesové hliníkové rehabilitačné chodítko - PRESTIGE, bordové Hliníkové chodítko je pomocné a rehabilitačné zariadenie určené pre zdravotne postihnutých ľudí s poruchami pohybového ústrojenstva, s problémami so vzpriameným státím alebo s problémami s udržaním rovnováhy pri chôdzi. Používa sa ..
137,70€ 179,00€
Cena bez DPH:114,75€
4 - kolesové hliníkové rehabilitačné chodítko - PRESTIGE, sivé 4 - kolesové hliníkové rehabilitačné chodítko - PRESTIGE, sivé
-23 %
4 - kolesové hliníkové rehabilitačné chodítko - PRESTIGE, sivé Hliníkové chodítko je pomocné a rehabilitačné zariadenie určené pre zdravotne postihnutých ľudí s poruchami pohybového ústrojenstva, s problémami so vzpriameným státím alebo s problémami s udržaním rovnováhy pri chôdzi. Používa sa tie..
137,70€ 179,00€
Cena bez DPH:114,75€
4-kolesové chodítko Bogota Premium 4-kolesové chodítko Bogota Premium
-23 %
4-kolesové chodítko Bogota Premium Ide o vysoko kvalitné chodítko typu Premium, ktoré je ideálnym riešením na dlhšie prechádzky alebo ako pomôcka pri nákupe pre ľudí so zníženou pohyblivosťou. Podporuje užívateľa pri vstávaní, státí a chôdzi. Má praktickú nákupnú tašku a sedadlo, ktoré vám umožní..
219,00€ 284,70€
Cena bez DPH:182,50€
4-kolesové hliníkové rehabilitačné chodítko - COMFORT 4-kolesové hliníkové rehabilitačné chodítko - COMFORT
-23 %
4-kolesové hliníkové rehabilitačné chodítko - COMFORT Opora je pomocné a rehabilitačné zariadenie určené pre zdravotne postihnutých ľudí s poruchami pohybového ústrojenstva, s problémami so vzpriameným státím alebo s problémami s udržaním rovnováhy pri chôdzi. Používa sa tiež na udržanie rovnová..
179,10€ 232,80€
Cena bez DPH:149,25€
4-kolesové oceľové rehabilitačné chodítko - CLASSIC 4-kolesové oceľové rehabilitačné chodítko - CLASSIC
-23 %
4-kolesové oceľové rehabilitačné chodítko - CLASSIC  Opora je pomocné a rehabilitačné zariadenie určené pre zdravotne postihnutých ľudí s poruchami pohybového ústrojenstva, s problémami so vzpriameným státím alebo s problémami s udržaním rovnováhy pri chôdzi. Používa sa tiež na udržanie rovnováhy..
135,80€ 176,50€
Cena bez DPH:113,17€
Chodítko pre seniorov s prednými kolieskami WHEELER
-23 %
Chodítko pre seniorov s prednými kolieskami WHEELER Skladacie pevné chodítko pre seniorov s nosnosťou 136 kg, celkovou hmotnosťou iba 3 kg a nastaviteľnou výškou. Chodítko s dvoma kolieskami pre ľahšie posúvanie bez nutnosti chodítko celej dvíhať.   Invalidné chodítka sú pomocným a rehabilitačným..
59,00€ 76,70€
Cena bez DPH:49,17€
Choduítko s kolieskami  12 cm Choduítko s kolieskami  12 cm
-23 %
Choduľka s kolieskami  12 cm   Choduľka s kolieskami je určená pre invalidné osoby, ľudí s ochorením pohybového aparátu a je vhodná aj pre ľudí po operáciách kĺbov, po úraze a podobne. Choduľka je vybavená dvoma prednými kolesami s priemerom 12 cm a dvoma zadnými nohami. Zadné gumené konce nôh sú pr..
66,60€ 86,60€
Cena bez DPH:55,50€
Dvojkolka kovová - dvojkolesové chodítko Dvojkolka kovová - dvojkolesové chodítko
-23 %
Dvojkolka kovová - dvojkolesové chodítko Dvojkolesové chodítko je pomocné zariadenie určené pre pacientov so zníženou pohyblivosťou, ktorí potrebujú stabilnú podporu a pomoc pri chôdzi. Odporúča sa hlavne starším ľuďom ako pomôcka udržať rovnováhu, zlepšiť pohodlie pri chôdzi a poskytnúť bezpečno..
60,70€ 78,90€
Cena bez DPH:50,58€
Hliníkové chodítko, štyri kolesá – Carbon Hliníkové chodítko, štyri kolesá – Carbon
-23 %
Hliníkové chodítko, štyri kolesá – Carbon Štvorkolesové chodítko je určené pre pacientov so zníženou pohyblivosťou, ktorí potrebujú stabilnú podporu a pomoc pri chôdzi. Odporúča sa aj starším osobám ako pomôcka pri udržiavaní rovnováhy, zvyšovaní pohodlia pri chôdzi a zaistení bezpečnosti pred pá..
139,00€ 180,70€
Cena bez DPH:115,83€
Hliníkové dvojkolesové chodítko - dvojkolka - zelená Hliníkové dvojkolesové chodítko - dvojkolka - zelená
-23 %
Hliníkové dvojkolesové chodítko - dvojkolka - zelená Dvojkolesové chodítko je pomocné zariadenie určené pre pacientov so zníženou pohyblivosťou, ktorí potrebujú stabilnú podporu a pomoc pri chôdzi. Odporúča sa hlavne starším ľuďom ako pomôcka udržať rovnováhu, zlepšiť pohodlie pri chôdzi a poskyt..
94,00€ 122,20€
Cena bez DPH:78,33€
Hliníkové trojkolesové chodítko - trojkolka - červená Hliníkové trojkolesové chodítko - trojkolka - červená
-23 %
Trojkolesové chodítko - trojkolka - červená Trojkolesové chodítko je určené pre pacientov so zníženou pohyblivosťou, ktorí potrebujú stabilnú podporu a pomoc pri chôdzi. Odporúča sa aj starším osobám ako pomôcka pri udržiavaní rovnováhy, zvyšovaní pohodlia pri chôdzi a zaistení bezpečnosti pred p..
139,90€ 181,90€
Cena bez DPH:116,58€
Kolieskové chodítko pre seniorov ECONOMIC Kolieskové chodítko pre seniorov ECONOMIC
-23 %
Kolieskové chodítko pre seniorov ECONOMIC Ekonomické chodítko sa ľahko používa, je určené pre osoby, ktoré kvôli svojmu zdravotnému stavu potrebujú stabilnú podporu. Je vyrobené z hliníka a je ľahko skladacie, čo pomáha pri jeho preprave a skladovaní. Chodítko Economic je vybavené: polstrovaným s..
132,70€ 172,50€
Cena bez DPH:110,58€