Hlavné menu
Produkty v košíku

Ostatné pomôcky

Tu nájdete rôzne pomôcky na uľahčenie starostlivosti a pohodlie pri vykonávaní bežných úloh a každodenných činností. Tieto pomôcky sú navrhnuté s ohľadom na individuálne potreby a pomáhajú ľuďom získať väčšiu životnú... Pokračovať
Nafukovacie umývadlo z PVC so sprchou Sada obsahuje prenosný nafukovací hlavový bazén s odtokovým otvorom na vodu z PVC. Dvojité vzduchové komory chránia pred vyliatím vody a peny. Prenosnú hlavovú sprchu je možné použiť na posteľ alebo stoličku. Do nádrže sa zmestí až 8 litrov vody. Je urče..
27,90€
Cena bez DPH:23,25€
Protišmyková podložka do kúpeľne Ponúkame vám protišmykovú podložku do kúpeľne, ktorá je nevyhnutná pre každú domácnosť zameranú na bezpečnosť a pohodlie. Táto podložka má optimálne rozmery 100 x 40 cm, čo zaručuje výborné krytie plochy vane alebo podlahy vo vašej kúpeľni. Anti-Slip Technológia Naša..
8,20€
Cena bez DPH:6,83€
HomePRO AG32H Vankúš do vane, 36x32x8cm, biely Vankúš do kúpeľa vyrobený z priedušného sieťovaného materiálu. Poskytuje neuveriteľný komfort pri kúpaní vďaka vhodnej podpore hlavy, ramien a krčnej chrbtice. Materiál, z ktorého je vankúš vyrobený, prepúšťa vzduch a vodu, čo zabraňuje rastu roztočo..
18,80€
Cena bez DPH:15,67€