Hlavné menu
Produkty v košíku

Masážne balzámy

Balzám z nechtíka lekárskeho 250ml
Top
Balzám z nechtíka lekárskeho Ringelblumen Balsam 250ml Suchá, popraskaná koža, popraskané pery, citlivá pokožka. Trápia aj Vás takéto problémy ? Vyskúšali ste už všetky možné prípravky a nič nezabralo? Máme pre Vás riešenie. Prírodný Balzám z nechtíka lekárskeho Ringelblumen Balsam 250ml, ktorý o..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€
BYLINNÝ BALZAM S PAGAŠTANON - CHLADIVÝ 500 ML BYLINNÝ BALZAM s pagaštanom konským chladivý sa vyrába podľa originálnej overenej receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov. Bylinný balzam s chladivým efektom, obsahuje zvýšený výťažok mentolu, gáfru, eukalyptového oleja a pagaštanu konského. ..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
BYLINNÝ BALZAM S PAGAŠTANON - EXTRA SILNÝ 500 ML BYLINNÝ BALZAM s pagaštanom konským extra silný sa vyrába podľa originálnej overenej receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov. Balzam obsahuje bylinný výťažok z pagaštanu konského, ktorý pôsobí pri opuchoch, tiež z kostihoja, ktorý urýchľuj..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
BYLINNÝ BALZAM S PAGAŠTANON - HREJIVÝ 500 ML Bylinný balzam s hrejivým efektom so zvýšeným obsahom čili extraktu a pagaštanu konského je vyrobený podľa originálnej overené receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov. Balzam obsahuje bylinný výťažok z gaštanu konského, ktorý pôsobí pri opucho..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
BYLINNÝ BALZAM S PAGAŠTANON - MASÁŽNY 500 ML BYLINNÝ BALZAM s pagaštanom konským masážny sa vyrába podľa originálnej overenej receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov. Bylinný balzam na masáž obsahuje zvýšený výťažok z mentolu, gáfru a eukalyptového oleja. Balzam taktiež obsahuje bylinný ..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
BYLINNÝ BALZAM S PAGAŠTANON A KONOPE 500 ML BYLINNÝ BALZAM s pagaštanom konským a konope sa vyrába podľa originálnej overenej receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov. Bylinný balzam obsahuje zvýšený výťažok z extraktu z konope. Veľmi účinná receptúra využíva regeneračné a zvláčňujúce úči..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
BYLINNÝ BALZAM S PAGAŠTANON S ALOE VERA 500 ML BYLINNÝ BALZAM s pagaštanom konským s aloe vera sa vyrába podľa originálnej overenej receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov. Bylinný balzam obsahuje zvýšený výťažok z aloe vera. Pre svoje blahodárne účinky pôsobí pri bolestiach svalov a kĺb..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
Konský balzam - 10 Kräuter Pferde Balsam 500ml 10 bylín - Kräuter konský balzam Alpenhof je určený na kĺby, svaly a unavené nohy. Uľavuje od bolesti a zanecháva svieži pocit. Je osviežujúci, upokojujúci s 10 špeciálne vybranými bylinkami. Cenné zloženie môže prispieť k podpore krvného obehu. Prí..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Konský balzam - Pferde Balsam chladivý Balzam je vyrobený podľa originálnej overené receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov ktoré sú známe pre svoje blahodárne účinky pri masážach pokožky v bolesti unavených svalov, kĺbov, šliach a chrbtice. Účinné látky obsiahnuté v bylinných extrakt..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€