Hlavné menu
Produkty v košíku

Masážne balzámy

Trpíte bolesťou kĺbov či svalov? Neobmedzujte sa bolesťou a skoncujte s ňou efektívne a rýchlo. Účinnou odpoveďou na tieto problémy je zaručene Hadí jed. Masáž haďou vazelínou napomáha uvoľneniu, regenerácií a relaxácií. Premasírovanie pokožky v oblasti svalov, kĺbov a chrbta vazelínou s hadím jedom a extrakty z liečivých bylín dodáva pocit sviežosti a napomáha odstrániť únavu. Ak trpíte suchou, citlivou alebo popraskanou kožou, tak máme pre Vás riešenie v podobe prírodného balzamu z nechtíka lekárskeho, ktorý obsahuje výťažky z nechtíka lekárskeho a prírodné liečivé minerály.
Balzám z jedu škorpióna 500ml Balzám z jedu škorpióna 500ml
-23 %
Balzám z jedu škorpióna 500ml Balzam zo škorpiónieho jedu s výťažkami mentolu, gáfra, levandule a klinčekov bude tým pravým riešením pre vaše ubolené nohy, ramená či chrbát. Maximálne vhodný pre aktívnych športovcov a fyzicky pracujúcich ľudí, ktorí túžia po relaxe. Ošetrované miesto na koži má ..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Balzám z nechtíka lekárskeho 250ml
Top -24 %
Balzám z nechtíka lekárskeho Ringelblumen Balsam 250ml Suchá, popraskaná koža, popraskané pery, citlivá pokožka. Trápia aj Vás takéto problémy ? Vyskúšali ste už všetky možné prípravky a nič nezabralo? Máme pre Vás riešenie. Prírodný Balzám z nechtíka lekárskeho Ringelblumen Balsam 250ml, ktorý o..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Bylinný balzam s pagaštanom - chladivý Bylinný balzam s pagaštanom - chladivý
-23 %
BYLINNÝ BALZAM S PAGAŠTANON - CHLADIVÝ 500 ML BYLINNÝ BALZAM s pagaštanom konským chladivý sa vyrába podľa originálnej overenej receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov. Bylinný balzam s chladivým efektom, obsahuje zvýšený výťažok mentolu, gáfru, eukalyptového oleja a pagaštanu konského. ..
2,30€ 3,00€
Cena bez DPH:1,92€
Bylinný balzam s pagaštanom - extra silný Bylinný balzam s pagaštanom - extra silný
-23 %
BYLINNÝ BALZAM S PAGAŠTANON - EXTRA SILNÝ 500 ML BYLINNÝ BALZAM s pagaštanom konským extra silný sa vyrába podľa originálnej overenej receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov. Balzam obsahuje bylinný výťažok z pagaštanu konského, ktorý pôsobí pri opuchoch, tiež z kostihoja, ktorý urýchľuj..
2,30€ 3,00€
Cena bez DPH:1,92€
Bylinný balzam s pagaštanom - hrejivý Bylinný balzam s pagaštanom - hrejivý
-24 %
BYLINNÝ BALZAM S PAGAŠTANON - HREJIVÝ 500 ML Bylinný balzam s hrejivým efektom so zvýšeným obsahom čili extraktu a pagaštanu konského je vyrobený podľa originálnej overené receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov. Balzam obsahuje bylinný výťažok z gaštanu konského, ktorý pôsobí pri opucho..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Bylinný balzam s pagaštanom - masážny Bylinný balzam s pagaštanom - masážny
-24 %
BYLINNÝ BALZAM S PAGAŠTANON - MASÁŽNY 500 ML BYLINNÝ BALZAM s pagaštanom konským masážny sa vyrába podľa originálnej overenej receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov. Bylinný balzam na masáž obsahuje zvýšený výťažok z mentolu, gáfru a eukalyptového oleja. Balzam taktiež obsahuje bylinný ..
2,20€ 2,90€
Cena bez DPH:1,83€
Bylinný balzam s pagaštanom a konope Bylinný balzam s pagaštanom a konope
-23 %
BYLINNÝ BALZAM S PAGAŠTANON A KONOPE 500 ML BYLINNÝ BALZAM s pagaštanom konským a konope sa vyrába podľa originálnej overenej receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov. Bylinný balzam obsahuje zvýšený výťažok z extraktu z konope. Veľmi účinná receptúra využíva regeneračné a zvláčňujúce úči..
2,30€ 3,00€
Cena bez DPH:1,92€
Bylinný balzam s pagaštanom s aloe vera Bylinný balzam s pagaštanom s aloe vera
-22 %
BYLINNÝ BALZAM S PAGAŠTANON S ALOE VERA 500 ML BYLINNÝ BALZAM s pagaštanom konským s aloe vera sa vyrába podľa originálnej overenej receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov. Bylinný balzam obsahuje zvýšený výťažok z aloe vera. Pre svoje blahodárne účinky pôsobí pri bolestiach svalov a kĺb..
2,49€ 3,20€
Cena bez DPH:2,08€
Hadí jed masážna bylinná vazelína 100ml Hadí jed masážna bylinná vazelína 100ml
-24 %
Hadí jed masážna bylinná vazelína 100ml Masáž Hadí vazelínou napomáha uvoľnenie, regeneráciu a relaxáciu. Premasírovanie pokožky v oblasti svalov, kĺbov a chrbta vazelínou s hadím jedom a extrakty z liečivých bylín dodáva pocit sviežosti a napomáha odstrániť únavu. Použitie: aplikujte na určené mi..
4,50€ 5,90€
Cena bez DPH:3,75€